Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Benden de kocaman bir HNBS
    case numaralarına bakınca yüksek olup boşuna ümitlenmektense belki de daha iyi oldu diye düşünüyorum
    (züğürt tesellisi)

• https://169.253.175.195/

Direk bunu deneyin arkdaşlar. @Apex isimli arkadaş paylaştı. Orjinal site. Çalışıyor hemde çok hızlı.

• İyi akşamlar herkese nasılsınız? Adetten olmuş nasılsınız demek? Biliyorum gazı kaçık kola gibisiniz şekerli ve tutulmaz cinsten ama söylenecek söz olamasa da devam önümüze bakmaya.

• @m-turk Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@darkred VPN İle Deneyin

Deniyorum ancak olmuyor. Sanırım site yine kapandı 😕

• @topraxxx acılmıyor guvenli degil mesajı geliyo

• @m-turk vpn ne ozel ıp no mu oysa denedik hata veriyo

• Güvenli arkadaşlar.... Girmek istemeyene bişey diyemem. Bu sitedeki bir üyemiz paylaştı.

Siteye devam et giriş yap yazısına tıklayın.

Hostname www.dvlottery.state.gov
    Address type IPv4
    ASN AS6966 U.S. Department of State
    Organization U.S. Department of State
    Route 169.253.172.0/22

• Bu verdiğim ip no orjinal dv lottery gov sitesine gidiyor zaten. Yukarda ispatı.

• Ciddi ciddi ay, gün, saat, dakika saydım çok umutluydum çıkmadı. Umarım 2021 şanslı yılımız olur 🙂

• Sağlık olsun..

• @nicomedian4135 ''Gazı kaçmış kola'' tabirine sesli gülmedim desem yalan olur 😄 çok hoştu.

• Selamlar arkadaşlar 🙂 ben ve eşim de seçilmeyenlerdeniz 🙂

• Banada çıkmadı arkadaşlar 🤨 hayaller tuzla buz.

• Merhaba arkadaşlar. Yine bir yıllık beklentilerimiz sonu ne yazık ki kırgınlıkla bitti. Ancak naçizane tavsiyem hepimizin ortak hayali daha iyi bir yaşam, çocuklarımızın ve ailemizin geleceği, sorunlar yumağında ki (ne yazık ki) ülkemizden ayrılmayı planlasak da, emin olun Amerika' da bizi cennet beklemiyor. İnsanoğlu her zaman düşündüğünün veya planladığının en iyisi olduğunu hisseder ve ona erişmek için her şeyi yapmaya çalışsa da yine de hayat ne tabirle cennet olur ne de cehennem. Sonuçta hepimizin şuan bir hayatı var. Kimimiz bekar, kimimiz evli, bazılarımız dertli, bazılarımız mutlu ama bir hayat mücadelesine devam ediyoruz. Türkiye' de olsak da, yabancı bir ülkeye göç etsek de yine aynı mücadeleyi vereceğiz, aynı mutlulukları ve hüzünleri yaşayacağız. Senede bir kere şansa kalmış bir şeye çok ta bel bağlamamak lazım. Sonuçta bir hayatımız var ve öyle ya da böyle devam ediyoruz. Artık bu defter kapandı ve hayatımıza bugünkü gibi devam edeceğiz. DV2021 kayıtlarımızı yaptırıp, güzel sohbetlerimize arada bir bu sitede sürdüreceğiz.😄 Sanırım bu konuda denilecek en güzel söz ya da dua ''Rabbim gönlümüzdekini hayırlı eylesin'''. Neyin bizim için hayırlı olup olamayacağını bilemeyiz. Herkese sevgiler, saygılar.

• BUDAMI GOL DEĞİL HAKIM BEY( 1.30)

HAS NOT BEEN SELECTED

• @topraxxx Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

https://169.253.175.195/

Direk bunu deneyin arkdaşlar. @Apex isimli arkadaş paylaştı. Orjinal site. Çalışıyor hemde çok hızlı.

kulübe davet olarak nitelendiriyor ve kabul ediyorum 😃

• bana eşime oğluma da has not been selected .... buradayız... ama arkadaslar 90 yasında annem var onu bırakamazdım boylesi bu sene için daha iyi galiba. herkese crayzcell e sonsuz tesekkurler... seneye tekrar buradayız. kızımla sınava hazırlananacagız biraz. birkaç gün böyleyim...👽

• Konudaki yerimizi perçinleyelim
    Has not been selected

• Cidden kafa olarak bu kadar hazırlayınca hayal kırıklığı katsayısı bu kadar yüksek oluyormuş eminim sadece ben deneyimlemedim tam overdose etkisi.

Aylarca gidilecek eyalet seçimi için araştırmak, onlarca abd'de yaşayan youtuber takip etmek, ehliyetten alımından-banka hesabı açtirmaya hepsini ezberlemek, İngilizce'yi geliştirmek ve bunları ihtimal 1/150'lere varan bir loto'ya bağlayarak yapmak.

Demek ki en iyisi çıkarsa bu tür işler için kafa yormak gerekirmiş aksi halde mutsuz dünyana mutsuzluklar eklemekten başka elde kalan bir şey olmuyor.

• Mekan hazırlanmış Artık buradayız.Kaybedenler kulübünde bende varım.

Benzer Başlıklar

• 32
  • 211
  • 1
  • 992
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |