Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar greencard için bildiğiniz ; fotosunu çekip istenen özellikte scan edip flasha atan ankarada foto stüdyosu varmı. ?
    Çokmu hazıra kondum ki ? baya tırsıyorum şu foto olayında.

• ⭐⭐

bu işini görür umarım ben adana şubesinde fotgraf cektirip flash belleğe atmışdım
    yanınızda dv yonergesini götürüp gösterin cıkrarırlar

• Teşekkürler peki çektiğiniz bu foto ile kazandınızmı ?

• Bu ileti silindi!

• Çokta korkmamak gerek o zaman

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@takip Başvuru için ankarada foto stüdyosu içinde söyledi:

Teşekkürler peki çektiğiniz bu foto ile kazandınızmı ?

kazandım abd de 8 ay calışıp geri tr döndüm

• Yazılımsever arkadaşlarımla üzerinde uzun tartışmalar yaptığımız bir konu. Neticede resmi ilanın "lottery" olması nedeniyle öyle olduğuna inanıyoruz. Ancak Arkada ML geçmişi olan bir yazılımın ve db'nin olmaması bize çok inandırıcı gelmiyor. Irksal çeşitliliği hedefleyen bir sistem TR gibi onlarca ırkın yaşadığı bir yerden örnek alırken tamamen "random" olması ehhh, biraz saflık gibi geliyor bize. Bu nedenle fotoğrafta ayırdedeci unsurların, göz mesafeleri, çene genişliği, en-boy oranı gibi verilerin okunabilir olması gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıca, fotoğraf kabul aracı üzerinden geçen her fotoğrafın ön elemeyi geçme sayılmayacağını da düşünüyoruz.
    Geçenlerde konuştuğum bir arkadaş yıllardır aynı fotoğrafla başvurduğunu ve bu sene kazandığını söyledi. Ama başvuru ilanında son 6 ayda çekilmesi zorunluluğu yer alıyor. Bu durumda sistemin eski fotoğrafları depolamadığı (sanmam) ve/veya son foto ile karşılaştırma yapmadığı sonucu da çıkıyor.
    Oysa tezimizde foto analizi bir yana fotoğrafların da kıyaslanması var.
    Cepheden, karşı bakışlı (tam karşıya), iyi aydınlatılmış ve gölgeleri olmayan bir fotoğraf bahsi geçen çözünürlükte ise kesinlikle problem çıkarmaz. Ama maalesef elenenlere "sizin fotoğraf kötüydü, o yüzden eledik" demediklerinden asla kesin bilemeyeceğiz. KCC'de çalışan bir yazılımcı kankamız da yok 🙂

• Sayın @yapay-zeka , çok özel değilse bize neden döndüğünüzü, hangi şartlarla karşılaştığınızı vb. kısaca anlatır mısınız?

• Merhabalar;

Biz dört kişilik bir aile olarak mahallemizde tanıdığımız bir fotoğrafçıya gittik ve istenen şartlarda bir fotoğraf çekileceğimizi söyledik. Aynı fotoğraf ile iki yıl üst üste başvuru yaptık ve ikinci yılda kazandık. Doğrusunu söylemek gerekirse bende @caglaror gibi bu işin %100 şansa bağlı olduğunu düşünmüyorum. Mutlaka bazı kriterleri önde tutuyorlardır diye bir varsayımım var.

• ⭐⭐

@caglaror ny de markette temizlik işçisiydim
    babam ameliyat olunca geri döndüm babama bakmak için
    şu an gidecek maddi durumunda kalmadı artık hayırlısı

• Aşağıdaki konuda çok ilgili bir fotografçı var.

DH Konu Linki
    DH ya özel 12 Adet Biometrik Fotoyu 10 TL ye çekiyor. (Yeni kimliklerde , Ehliyette , Pasaportta Kullanılandan )
    Bu ayrı bir fırsat. Ankara'da olup Değerlendirmek isteyen değerlendirebilir.

Kendisinin Çok ilgili ve yardımsever olduğundan bahsedilmiş. Rica edilirse Usb ye greencard için 5x5 ölçüde yüksek ihtimal kayıt edecektir.

1984 Film ve Fotoğraf Atölyesi
    Selim Karademir
    0312 362 68 23
    0553 744 27 09
    Kavaklıdere Mah. Kızılırmak Caddesi. No 5/2
    www.ankarafotografci.net

• @yapay-zeka Başvuru için ankarada foto stüdyosu içinde söyledi:

@caglaror ny de markette temizlik işçisiydim
    babam ameliyat olunca geri döndüm babama bakmak için
    şu an gidecek maddi durumunda kalmadı artık hayırlısı

Üzüldüm. Ama gelecek ne getirir bilemiyoruz. Umutlu kalmaya devam edelim.

• Çekiliş için yüklediğimiz fotoların standartları çok karşıladığından emin olamıyorum. Sonuçta çekilişte adımız çıktı ancak KCC fotodan dolayı eleyebilir endişesi var.Mülakat tarihi açıklanırsa sorun olmamış diyebilir miyiz? Açıklandıktan sonra da o fotoların problem olarak karşımıza çıkma ihtimali var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mahur-beste eger fotograftan taninabiliyorsaniz bir sorun olmaz. KCC herhangi bir eleme yapmaz.

• arkadaşlar ankara içi green card studyosu bulamıyorum gittiğim studyolar da bilgi sahibi değil önerebileceğiniz bir yer var mı

• @ulubudun greencard stüdyosu dediğiniz fotoğraf stüdyosu mu

• @Metin-Tekeli evet bende arıyorum greencard fotosu için ankara da bildiğiniz biryer varmı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Metin-Tekeli @Hasan-Söylemez ikiniz için de konsolosluk adresleri yayınladı. Sitenin en altında yazıyor

Benzer Başlıklar

• 349
  • 235
  • 141
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |