Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ben de bir izmirli olarak geçen yılki olumsuz sonucun ardından bu sene artık kazanmak ve gitmek istiyorum. şu an tek ve en büyük hayalim bu.

• Toplan 5 tane İzmirli çıkmış bir de derler ki "Hep İzmirlilere çıkıyor" 🙂

• @karadenizden evet 5 kişiyiz. 5mizede çıkarsa izmirlilerin hepsine çıkmış olacak 😃

• Yasaklı

Aydınlı olup Aksarayda yaşayanlar sayılıyor mu. 🙂

• çekiliş random olduğu için tesadüften ibaret 🙂

• @sinem-akçam neden olmasın 🙂

• Her zaman İzmir'de yaşamak istemişimdir. Emekli olunca İzmir'e taşınırız diye hanımla çok konuşmuşuzdur. Ev anahtarlığım bile İzmir 🙂 sağ olsun ülkedeki son gelişmeler den sonra artık İzmir'de yaşamak bile istemiyorum nasip olursa yeni yaşam yerimiz Amerika olacak kısmet tatile geliriz artık çıkarsa. Şuan Ankara'da yaşıyorum merak edenlere.. 🙂

• @rüzgar bir izmirli olarak artık bize de burda yaşam zor geliyor maalesef. Ama içimizdeki İzmir sevgisi apayrı. Nereye gidersek gidelim hep eski İzmir hatıralarımızda olacak. Kısmet olur da çekilişi kazanırsak malum Ankara'ya gelicez. Artık bize yer yön konusunda danışman olursunuz değil mi ?

• Ben de DV2020'ye ilk kez başvurdum. İzmir'de doğdum, İzmir'de büyüdüm. Yunanistan göçmeni küçük bir ailenin 37 yaşında bir üyesiyim. 2 oğlum var ve ticaretle uğraşıyorum İzmir'de. Umarım gerçekten gönülden isteyen herkese çıkar.

• @nilfersev Tabii ara sıra Ankara dışına çıkmak zorunda oluyorum burada olduğum bir zaman diliminde elimden gelen bir şey olursa yardımcı olurum.

• Listelere bakınca İzmir lilere çıkıyor algısı pek oluşmadı ama sanki İzmir den başvuranlara çıkıyormuş havası da şanslı İzmirlilerin aktif kişiler olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cyilmaz 6 aydır yoksunuz şimdi çok garip bir şekilde paylaşım yapıyorusunuz ben dahil kimse anlamamıştır neden böyle yazılar yazdığınızı açıklayabilir misiniz

• @ayvalik10 DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@cyilmaz 6 aydır yoksunuz şimdi çok garip bir şekilde paylaşım yapıyorusunuz ben dahil kimse anlamamıştır neden böyle yazılar yazdığınızı açıklayabilir misiniz

garip derken dostum?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cyilmaz

cyilmaz 30 Oca 2019 16:31

bakmayın siz forumun sessiz göründüğüne 153 kişi aktif ki bunların çoğunluğu eminim 2020 adayları.. Hadi bir şeyler yazılsında okuyalım derdinde herkes.. 🙂

• @ayvalik10 DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@cyilmaz

bakmayın siz forumun sessiz göründüğüne 153 kişi aktif ki bunların çoğunluğu eminim 2020 adayları.. Hadi bir şeyler yazılsında okuyalım derdinde herkes.. 🙂

O konunun bir önceki sayfasında dönen konuşmalara bakarsan neden yazdığımı anlayabilirsin aslında ama hiç gerekmedği halde size yine açıklama yapmış olayım.

Burada 6 ay yazmamış olmanın da bir sorun olduğunu öğrenmemi sağladığınız için de teşekkür ederim. Neyse cezam @crazycells keser artık.. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

Sanirim sayin @cyilmaz "Green Card surekli Izmirlilere cikiyor" algisinin neden kaynaklandigina yonelik yorum yapmis sayin @ayvalik10 , ama siz yine de konu ile ilgili degilse baska konulardan alinti yapmayin lutfen, genelde bu tur yazismalar surtusmelere neden oluyor, birbirimizin dusmani degiliz. Oyleymis gibi davranmaya gerek yok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cyilmaz DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@ayvalik10 DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@cyilmaz

O konunun bir önceki sayfasında dönen konuşmalara bakarsan neden yazdığımı anlayabilirsin aslında ama hiç gerekmedği halde size yine açıklama yapmış olayım.

Burada 6 ay yazmamış olmanın da bir sorun olduğunu öğrenmemi sağladığınız için de teşekkür ederim. Neyse cezam @crazycells keser artık.. 🙂

Forumu sessiz takip etmek ya da 6 ay boyunca paylasim yapmamak serbest 🙂 Bir sakincasi yok.

• @rüzgar yazdigim zaman fark ettim ki yalnis soylemisim. Olurda çekilis bize de cikarsa demek lazimdi 🙂 . Cunku baska ne zaman Ankaraya yolumuz duser inanin bilemiyorum. İnsaallah isteyen ve gercekten gidecek kisilere cikar. İzmir istnbul ankara farketmeden

• @rüzgar herkes aynı durumda herhalde.sahil kasabası hayalleri kurarken. hayaller green card a döndü sanırım.

• Yasaklı

arkadaşlar 15 tatilde izmirdeydik ben geldim deprem oldu geldigimiz gün de şiddetli yagmur vardı babam eve getrirken kız.çe bereketli geldin diye espri yapmıştı deprem oldu bu sefer de geldin izmiri salladın dediler. 🙂 Bu tür afetlerin minicik yaşanıp sorunsuz geçmesi dilegiyle... GC çıkarsa eger Texas istikamet. 🙂 Bakalım orayı da sallayacak mıyım. 😛

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |