Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells .Salam.Özelde yazamadim.Daha dogrusu nasil yazacağmı bulamadim.Akademi ismi совримменая гуманитпрная академия apostol pecatida var. 5 yil okudum.ha 1de babamin dogum ayinda 1ay farkli yazmislar. Söyledilerki mulakat tarihi belli olunca düzeltme yapacagiz.Bunlar sorun mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@1877ru DV2018 (2018 Green Card Lotosu) Aşamaları içinde söyledi:

Merhaba Konsolosluk randevusunu ileri bir tarihe erteletmek istediğimizde bunu nasıl yapmamız gereklidir ?
    Bilgisi olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim.

Mulakatiniza gitmeyip, daha sonra hazir oldugunuzda suradan yeni bir randevu talebinde bulunacaksiniz:

Ayrica bir islem yapmaniza gerek olmayacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@azeusa DV2018 (2018 Green Card Lotosu) Aşamaları içinde söyledi:

İyi akşamlar arkadaşlar. Yeni Visa Bulletin neden böyle gecikiyor ? ) İnşallah numara sayında büyük bir artım olur da , benim gibi numaraları yüksek olanların ümidi ve şansı azacık da olsa artmış olur

Merak etmeyin bir gecikme yok 🙂 Vize Bulteni her ayin 15'ine dogru aciklanir, bugun ayin 13'u, yakin bir zamanda aciklanir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gunay-eliyeva DV2018 (2018 Green Card Lotosu) Aşamaları içinde söyledi:

@crazycells .Salam.Özelde yazamadim.Daha dogrusu nasil yazacağmı bulamadim.Akademi ismi совримменая гуманитпрная академия apostol pecatida var. 5 yil okudum.ha 1de babamin dogum ayinda 1ay farkli yazmislar. Söyledilerki mulakat tarihi belli olunca düzeltme yapacagiz.Bunlar sorun mu?

Tamamdir, burasi Turkiye'deki acik ogretim fakultesi gibi uzaktan egitim veren bir kurum. Buradan aldiginiz diploma gecerli. Formlara "diploma" seklinde yazabilirsiniz ve universite mezunu oldugunuzu yazabilirsiniz.

Evet, formda yapmaniz gereken degisiklikleri mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra yapabilirsiniz.

• ⭐⭐

Vize bülteninin açıklanma günü her ayın 15i. Bazen erken yapıyorlar. Geciken bir şey yok. Bundanda olumsuzluk çıkarmayalım. Vize bülteni sayfasını detaylı incelerseniz en altta bu işlerin nasıl yürüdüğünü anlatan bir link var.

• cut off 10700 hayırlı olsun

• CN 10 700 oldu. çok kötü oldu. beklentilerimizi doğrultmadı (

• @mahur-beste ümidim git gide azalıyor artık (

• benim case no 35xxx ve ümidimi hiç kaybetmedim. Çok ekstra bir durum olmaz ise görüşmeye çağrılacağımızı düşünüyorum. Önemli olan sürecin devam etmesi. Rakamlara çok takılmayın

• @mahur-beste İnşallah Visa Bulletin bizlerin de yüzüne güler . sizin yazınız beni daha da ruhlandırdı

• @azeusa Merak etme. 37 mine qader gedəcek sira

• 28xxx cn olarak her seferinde yine geriliyoruz istediğimiz artış olmuyor.kaçıncı seferdir 2500 den fazla artmıyor.tedirgin olmuyor değilim sayın @crazycells endişe etmememizi söylüyor ancak rakamlar tam tersi maalesef...şans güldü derken bu artış cok moral bozuyor ve acaba dedirtiyor...

• Sıkıntılı bir durum yok hala, britsimons vb nin anlattığı gibi devam ettiğini söylemiş. Boşluklar da 13 14 binlerden sonra artmaya başlıyor. Yani bence öbür ay en kötü bir sonraki ay current olan numaralar daha yüksek olacak demektir.

• ⭐⭐

İyi tahmin yapmışım

• ⭐⭐

@arnblt DV2018 (2018 Green Card Lotosu) Aşamaları içinde söyledi:

Tabi ki gönül 13000 binleri ister ama ben 10500 - 11000 arasında olacağını düşünüyorum. Böyle olması da iyidir zira bütün varsayımlar, yöntem değişikliği gibi tezler biraz çöp olur. Sadece şu vize yasaklısı ülkelerden dolayı bir sıçrama olur belki ama o da bu için zor. Benim beklentim Nisan için 17000 dir. Şubat - Mart için rakamlar çok önemli değil.

Her şey yolunda

• @arnblt sizce yüksek numaralı case numberlere ( 30 000 den yüksek ) sıra gelib çatarmı ?

• ⭐⭐

Vizeler bitmediği sürece ki bence bitmez 40000 lere gelir. Britsimon ın analizlere gayet mantıklı ve doğru. Ocak ayından sonra 2018 kazananlarına ait veriler açıklanacak. O zaman daha rahat görülür.

• açıklandığından beri her ay, 200, 300 gibi 100er rakam arttı. bir daha ki ay 400 artsa 2900 lük bir artış bekliyorum. bu durumda da cut off 13600 olacaktır. diğer ayda 500 artsa 2900+500= 3400 olup, nisan cut off 17000. @arnblt siz de bu mantıkla mı tahmin yaptınız? bakalım bu sefer tutturabilecek miyim? 😃

• Rakamdaki artış miktarının artışı düzenli olmayabilir. Eğer önlere doğru boşluk doldurma yapıldıysa (herkes CS nosuna göre sıra alıyorsa DS260'a bakılmıyorsa) o zaman cidden ilerledikçe boşluk artacağından cut-off rakamları gittikçe daha fazla artabilir.
    Ben sürekli sıçramanın hesapsızca olacağı ayı bekliyorum. Mart veya Nisan ayında 5000-6000 sıçrayabilir.

• ⭐⭐

@damladav DV2018 (2018 Green Card Lotosu) Aşamaları içinde söyledi:

açıklandığından beri her ay, 200, 300 gibi 100er rakam arttı. bir daha ki ay 400 artsa 2900 lük bir artış bekliyorum. bu durumda da cut off 13600 olacaktır. diğer ayda 500 artsa 2900+500= 3400 olup, nisan cut off 17000. @arnblt siz de bu mantıkla mı tahmin yaptınız? bakalım bu sefer tutturabilecek miyim? 😃

Sn @damladav ben britsimon ın analizlerini okuyup uygulanabilirliğini araştırdım. İstatistik ten lisans ve yüksek lisansım var ve 20 yıllık bankacılık yazılım ve veri sorgulama tecrübem var. Kendimi gereksiz yere bu kadar övdükten sonra 🙂 karar verdim ki bu BritSimon denen ukela baya mantıklı ve tutarlı analizler yapmış.
    Bu analizlere dayanarak Nisan da 16000-17000 aralığını yakalayabilirsek Haziran da cut-off 25000 den büyük olur diye düşünüyorum. Her şey Ocak da açıklanacak 2018 kazanan verileri ile daha netleşecek.
    Açıkçası Ocak ayında 10700 açıklanması çok iyi oldu ve bu analizleri doğruladı. Ben artık 22000 lerde biri olarak için Mayıs-Haziran planları yapıyorum. Bu iş nasibimizde var ise olur merak etmeyin. Geçen sene Türkiye'den kazanan 2700 kişini 1400 ü mülakata bile gitmedi. İsteyen herkes benim analizlerime göre kesinlikle mülakata girecek Türkiyeden.
    Saygılar,

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |