DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar.
    az önce böyle bir mail geldi.

image.png

websiteye girdim baktım , HİÇBİR değişiklik yok. ne yapılması gerekir ?

• @emirhankarakoc Merhabalar, 10-15 dk sonra tekrar kontrol edin, sayfanızdaki bilgi güncellenecektir. Mülakat tarihi aldınız muhtemelen. Hayırlı olsun.

• @emirhankarakoc daha önceki arkadaşların paylaşımlarından yola çıkarak yorum yapıyorum. Galiba mülakat tarihi aldınız. Sistemde mülakat zamanınız hemen güncellenmiyor biraz beklemeniz gerekiyor. Daha sonra tekrar kontrol edin. Hayırlı uğurlu olsun.

• 4 haziran tbilisi , hadi geçmiş olsun.

• şimdi doktor muayenesi için randevu almamız lazım. gürcüstana gideceğiz ama orada evimiz filan yok. 31 mayısta üniversiteler bitiyor. baküde doktor randevusuna girip tbilisiye öyle gitsek olur mu son dakika?

• Farklı konsolosluklardan mülakatlar dağıtılmış. Henüz erken mi yoksa Ankara'nın bu ayı da boş geçtiğini söyleyebilir miyiz?

• @emirhankarakoc hayırlı olsun kardeşim. inşallah sonu iyi olur.

• ⭐⭐⭐

@Hanhun her konsolosluğun mülakat dağıtımı farklıdır onun için henüz erken

• @mervey inşallah bekliyoruz. 12. -16 nisan arasında maillerin gelmesini ümit ediyoruz

• @achillesoag navigator istediği sekilde mail attım dönüş olmaması normal mi cogu dönüş yapmıyor ?

• @OA-OA merhabalar. siz dosyanızı taşıyabildiniz mi?

• @texsas iyi bayramlar. baslik olarak dogru yerdesiniz, su anki mevcutta olan sorularinizin ve ileride olusacak tum sorulariniz icin bu basligin ilk iletisinden itibaren okuma firsatiniz olursa her seye vakif olabilirsiniz.

bu surecte imzanizi da olusturabilirseniz kafanizdaki her sey cevaplanmis olur.

umarim gonlunuze gore olur.

• ⭐⭐

@atalardankalanbirben Cunku size gelen mulakat mailinde de goreceginiz gibi, bu talebi yerine getirmek gibi bir sorumluluklari yok ve aciklama yapmadan talep etmek sizin icin olumlu bir iletisim tecrubesi olmayabilir. Yapmazlar demiyorum ama yapmalari icin inisiyatif almalari gerekebilir o nedenle vurguladim. Siz once gerekli formlari ve belgeleri iletip durumunzu kisa ve net bicimde aciklayin ve ulkede bulunmaniza bir engel olmadigini belirtin.

• Yokmu Gelen Giden

• Daha önce Viyana dosya taşıma için mail atmıştım Avrupada planım olduğunu belirtip bu süre içinde vize görüşmesi talep ettiğime dair onlar da buraya geldiğinizde tekrardan ulaşın tarzında cevap yazmışlardı. O hafta Viyananın çoğu kişinin dosyasını taşıdığını gördüm ve Mayıs bülteninde de cut-off olduğum için tekrar mail attım 2 kez ve bugün malesef uygun randevu tarihi olmadığını ve daha fazla mail atmamamı ya da bu maili cevaplamamam gerektiğini aksi takdirde maillerin incelenmeden silineceğini söyleyen bi mail aldım. Aşırı umutluydum ama bilmiyorum, önceki mailime 2 farklı cevap gelmişti belki bir umut bunda da öyle olur yoksa yavaştan sürecin sonu geliyo gibi sanırım benim için.

• @asyamayakutubik, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@mervey inşallah bekliyoruz. 12. -16 nisan arasında maillerin gelmesini ümit ediyoruz

Bu ay olmasa boş geçse bile mayıs ayında kesin alırsınız hocam. Bakalım biz 63xx-65xx olanlar mayısı geçersek sıkıntı olacak gibi.

• @geçmiştengeleceğe gerçekten durum bu kadar vahim mi bende bu ay dağıtılan mülakat sayısına göre dosya taşımayı düşünüyorum 😞

• @qwe19, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@geçmiştengeleceğe gerçekten durum bu kadar vahim mi bende bu ay dağıtılan mülakat sayısına göre dosya taşımayı düşünüyorum 😞

Birkaç güne anlarız hocam.

• @geçmiştengeleceğe Bu süreçlerden bir şey öğrendiysem hiç bir şeyin kesin olmadığıdır. Kişi kendi şansını yaratıyor çoğu zaman.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

191

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |