DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@MCA Lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin. Forum kurallari geregi soru sormadan once bu konuda hassasiyet bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐

@Aysegul-1 Lutfen soru sormadan once vize surecinizi imzaniza tasiyin. Forum kurallari geregi bu konuda hassasiyet bekliyoruz.

• @lumos merhaba imzamda bilgilerimi girmiştim hatta gönderi öncesi de kontrol ettim - bu konudaki hassasiyeti bildiğim için. Sitede mesajımı da imzam ile görüyorum, acaba siz de mi gözükmüyor yoksa ben bir şeyi yanlış mı yaptım?

• @ptcuye35 Yakınlarda ve vize gerektirmeyen neresi denenebilir ?

• ⭐⭐⭐

@MCA Belki gec dusmustur sisteme, tesekkurler, simdi gorebiliyorum.

• @MCA Ankara için yeni dağıtım olmadı henüz

• @eray26 Eray Bey Merhaba, siz bahreyne dosyanızı mı taşıdınız? Eğer öyleyse mailinizi ne zaman atıp ne yazdığınızı öğrenebilir miyim?

• ⭐⭐⭐

Arkadaslar Viyana ve Askabat disinda oturumsuz dosya tasiyan konsololuk henuz yok. Lutfen soru sordugunuz kisilerin paylasimlarina bakip daha sonra soru sormayi deneyin. Sadece 'hadi surasi tasiyor' denmesini de beklemeyin lutfen herkesin sorfada tuzu olsun, herkes sorsun arastirsin, uygun bulursa da paylassin.

• @Gunesy2000 lutfen forumda iletileri okumaktan cekinmeyin.Sorularinizin cevabinida bulmus olursunuz hem boylelikle.Burada paylastigimiz tecrubeler birilerine faydasi olabilmesi icin paylasiliyor.

• @Vildan-0 bu ayı es geçecekler galiba 🙁

• @qwe19
    bence geçtiler bile.

cry

• Herkese selamlar bu süreçte dv kazanmış olmanın değil mülakat beklemenin yıpratıcı olduğunu öğrenmiş oldum. Zannediyorum benim sıra numaralarımın bu hızla devam ederse Ankara Konsolosluğundan mülakat almam pek mümkün gözükmüyor. Dosya taşıma işlemini de dil konusunda problem yaşayabileceğimi ve elimde ki tek maddi birikimi bunlara harcayarak konsoloslukta göstereceğim paranın kalmamasından kaynaklı düşünemiyorum. Umarım süreç hızlanır ve benimle aynı stresi yaşayan tüm talihliler bir an önce vizelerine kavuşur.

• @lumos yaptım, şimdi öğrenebilir miyim dosyamın aktif olup olmadığını nereden öğrenebilirim? Bir de dosya taşıma için cut off olmayı beklemem mi gerekiyor?

• @qwe19 Hala umutla ayın sonunu bekliyorum.

• @yusufalak strese devam 😂

• @mervey umudumuz Allah’tan inşallah bol mülakatlı bir ay olur

• Merhaba arkadaşlar. iyi çalışmalar diliyorum. 2024 talihlilerindenim. 15800 lerde sıram fakat hala elçilik için randevu ile ilgili email alamadım ne yapmam gerekiyor. bu konuda bilgisi olan varsa cevap yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mr-John sorularınıza cevap alabilmek için öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @ptcuye35 , @achillesoag 'un söylediklerine ek olarak bir çok arkadaş gibi bende Avusturyaya ilk mailimi aralığın ilk haftası atmıştım ,red gelince diğer ülkelere başvurdum ama ona rağmen birşekilde mailimi tutmuşlar ve dosyamı taşıdılar. Benim naçizane tavsiyem dosyanızın aktif olmasını beklemeyin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.6k

| | | |