DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, iyi günler
    Mülakat sonrası 220$ lık fee ödeesi ile beraber alacağımız uçak biletini, mülakat sırasında gösterdiğimiz birikim üzerinden yapabiliriz değil mi?
    Sonrasında banka dökümleri ile işimiz olup olmayacağına ilişkin danışmak istemiştim.
    Teşekkür ederim

• @dkagan55 teşekkürler bu süreçte çok yardıma ihtiyacımiz var

• Viyanaya gidecek olanlar vize aldılar mı yoksa şu vize süreci için mi uğraşıyorlar ?

• Merhabalar, bir sorum olacaktı umarım yardımcı olacaklar, konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar vardır;

Araba almam gerekli bu nedenle bankada param gösteremeyeceğim veya çok cüzi miktarlar (5000$ diyelim) gösterebilirim. Bu bir sorun oluşturur mu acaba ?
    Para dışında ortalama ederi 80 bin $ olacak bir aracı da göstereceğim, bir faydası dokunur mu ?

• Arkadaşlar merhabalar benim case no 8K larda ne zamana mail gelir yada ondan önce bir işlem yapmam lazım mı işlerimden dolayı hiç takip edemedim yardım eder misiniz lütfen

• Arkadaslar sıralamam 8k mail ne zaman gelir ???

• @Lifepark-0 Merhaba. Bizim de mülakat tarihimiz 16 Mayıs. Dr. Molnar da 14 Mayıs'a randevu verdi.

• @mamudo merhaba Molnar linki varmı nasıl alabilirim randevuyu

• Arkadaşlar merhaba, ben Kuala Lumpur Büyükelçiliğinde mülakata gireceğim fakat bu ay yayınlanan Nisan Vize Bültenin’de dosya numaram aktif olmadı ve benim oturma iznim haziran ayının ilk haftası bitiyor.Bir dahaki ay yayınlacak olan Mayıs Vize Bültenin’de numaram yüksek ihtimalle aktif olacak fakat Mayıs Vize Bültenin’de mülakatlar haziran ayı için planlanacağı için oturma iznimin bitiş tarihinden sonrasına mülakatım planlanmış olacak.Forumdan bildiğim kadarıyla mülakat tarihlerini KCC belirliyor KCC ile iletişime geçip oturma izin tarihimin bitmesinden önce mülakat planlanması için ricada bulunabilir miyim?Bu konuda neler yapabilirim?

• @lumos Merhabalar, normalde olmadığını biliyorum ancak benim durumum farklı. Ben bekar olarak mülakata girip vizemi aldım, sonrasında evlendiğim için dosyama eşimi ekleme talebinde bulundum ve bundan dolayı vizem iptal edildi tüm süreci baştan yaşıyoruz. İstisna olarak mülakattan önce randevu almaya çalışıyoruz. Bizim durumumuzu ve konuyu bildiği için @gucarslan Uğur abiye sormak istedim 🙏🏻

• @bayram8589 [email protected] adresine mail atacaksınız. Dosya numaranızı da eklemeyi unutmayın. Onlar size müsait olan randevuları sunuyorlar.

• @bayram8589 [email protected] adresine randevu tarihini belgeleyen bir ek ile beraber ve tavsiyem şu tarihte sizler için uygun ise bu tarih olur mu tarzında mail atarsanız döneceklerdir.

• @bayram8589 https://visa.medau.at/en/usa,4083.html adresinden gerekli bilgileri bulabilirsiniz.
    [email protected] adresine mülakat tarihinizi belirtip, CN ve size ait bilgiler ile mail atmanız yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yakt05 eğer size bunu yapamazsınız dedilerse yapmayın.

• Dosyasını Viyana'ya taşıyan diğer arkadaşlar adına da bir soru sormak istiyorum. Mülakat günümüz Perşembe. Geçen yılların deneyimlerini okuduğumda ertesi günü elden pasaportlarını teslim alan birkaç deneyim okudum. Garanti olsun diye uçak biletimi açığa alacağım ve Pazartesi'ye göre planlamamı yapıyorum. Ancak mümkünse Cuma gecesi dönmeyi isterim. Bu konuda geçmiş deneyimlerden yola çıkarak da tavsiyenizi almak isterim.

• @mamudo hayırlı olsun arkadaşım. Ben de dosyamız viyanaya tasimak istedim ama kabul etmiyorlar. Hangi sartlar altında dosyanızı tasidiniz.

• @atalardankalanbirben Merhabalar, case numaranız cutoff olmadığı için erken randevu planlamaları söz konusu değil. Ancak dosya transfer işleminizi başarıyla gerçekleştirdiyseniz eğer sizden tekrar Malezya oturumunuz var mı yok mu diye sorgulayacaklarından emin değilim. Oturum sürenizin bitmiş olması mülakat planlanmasına engel değil. Ancak bu bir risk bunu sorgulama ihtimalleri de var. Nihayetinde siz transfer istediğinde bulunduğunuzda onlara göndermiş olduğunuz oturum belgenizde bir tarih olduğunu biliyorlar. Oturum sürenizi uzatabilirseniz bu riski ortadan kaldırmış olursunuz ama bu mümkün değilse, konsolosluğa erken randevu planlanlamalarını sormanızın uygun olduğunu düşünmüyorum. Bunun yerine oturum sürenizin bitmesine az kaldığını ve mülakat planlandığında oturumsu bir şekilde mülakata katılıp süreci yönetip yönetemeyeceğinizi uygun bir dilde sormak daha uygun olur. Bir diğer seçenek ise uyuyan ayıyı uyandırmamak. Benim düşüncem (ytd). Konsolosluk dosyanızı kabul ettiyse ve oturumunuzun süresi bitse de size mülakat planlaması yapacaklardır, ancak burada önemli olan sizden tekrar oturum belgenizi görmek isteyebilirler, geçen sene de bir forum üyemiz Kuala Lumpurda oturum izni ile vizesini almıştı, o kişiyle iletişime geçip mülakat belgeleri arasında oturum belgesini ibraz edip etmediğini öğrenebilirsiniz.

• arkadaslar merhaba benim case number 8K da daha mail gelmedi acaba bir sorun mu var ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Doğukan-Bayraktar sorularınıza cevap almak için öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• Arkadaşlar merhabalar benim case number 8K larda görüşmem ankarada olucak ama mail gelmedi ve birde ben greencarda basvururken pasaportsuz basvurmustum şimdi pasaportum var kayıt işlemini mail geldikten sonra mı yapıcaz yoksa mailden öncemi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |