DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @asyamayakutubik
    Slmlar siz ne kadar paraniz oldugunu gosterin cinsi vs onemli degil son 6 aylik dokum ve imza silkuleri ile birlikte yaninizda goturmeniz yeterli.simdiden bol sans

• Merhaba arkadaşlar yarın mülakat dağıtımı yapılırmı yada haftaya mı olur?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enolawolfgang ideal pilav için pirinç su oranı nedir?

• Bu ileti silindi!

• Dear New Portal User:

Your US Travel Documents Customer Portal username and password information is below.

To access the online system, enter your username and password into the log-in page. Be sure to enter the two CAPTCHA words exactly as they appear on the screen to validate your information.

Thank you,

Merhabalar Tiflis mail attıktan sonra böyle bir cevap geldi , burdan kendi randevu sistemine yönlendirip dv randevu oluşturabiliyorum bunu yapmış olmam mülakatımı taşıdığım anlamına mı gelir ?
    @gucarslan

• @cansinkumsal Merhabalar bu yazmış olduğum ileti'yi okursanız belki faydanıza olabilir.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Revolter Revolter 

• @Revolter teşekkür ederim

• Merhabalar, DV lottery vize randevusunu bekliyoruz ama sira gelmeme ihtimali yuksek. Ayni anda turist vizesi icin de basvuru yapabilir miyiz?

• @tsahan merhaba, vizeye basvurabilirsiniz. Bu basvuru, DV surecinizi etkilemez ama gocmenlik niyetiniz oldugu icin turist vizesi alma ihtimaliniz normale gore daha zor olacaktir. Turist vizesi basvurunuz red edilse bile, DV sureciniz etkilemez. Tabii tum bunlar mali donem bitmeden randevu alirsaniz gecerli.

Mali donem bittikten sonraki bir tarihe randevu verilirse, her bir vize sureci ayri degerlendirilir, normal surec isler.

• @tsahan büyük ihtimal red alacaksınız dv süreciniz bitene kadar

• @Yusuf-Soydaş hocam excel listesinden takip edebilirsiniz. çok yavaş ilerliyor ve çok sıkıntıdayız bundan dolayı. 5 binlerde şuan sıra

• @gucarslan hocam insanlara her gün greencard çıkmıyor, alaycı cevap vermek yerine tek seferde öğretici bir şey yazmanız her iki taraf için daha yararlı bunu da cok iyi biliyorsunuzdur zaten. herkes sizin agzınıza bakıyor bir şey söyleseniz de bilgilensek diye. lütfen biraz daha duyarlı olursanız cok sevinir herkes. bi abim olarak goruyorum sizi cok da seviyoruz ,yararlı bilgileriniz için minnettarız. iyi akşamlar , sincerely 🙂

• @cansinkumsal aynı soruyu ben de soracaktım fakat revolter beyin iletisinde cevabı bulamadım. açıklayıcı kısa cevabı olan biri zahmet olmayacaksa bizi bilgilendirebilir mi ?

• @gucarslan ideal bi tarih anlamında sormuştum .

• @Yusuf-Soydaş hocam sanırım eu harici asya adayları da çok o yüzden eu adayları yavaş ilerliyor. aslında 1000 kişide toplam issued edilen sayısı yüksek ama sadece EU değiller. bu neden oluyor bilmiyorum? AS adaylarına neden bu kadar çok öncelik veriliyor anlamadım?

• @bilalunalan Merhabalar, sayın @gucarslan ''Sakız orucu bozar mı'' minvalindeki soruya aslında olması gereken gibi bir cevap vermiş malum biri çıkıp 43 saat sonra dağıtılacak deseydi de inandırıcılığı olmayacaktı. Yani cevabı olmayan bir soru, muhtemelen soruyu soran üye de yaşanılan stresten dolayı içini dökmek birinden öngörüsünü destekleyecek bir öngörü yazısını okumak için yazdı ve eminim ki soruyu soran üye de bu sorunun cevabı olmadığını ve cevabı sadece yaşayarak öğreneceğimizi biliyordur.

Yani ortada alaycı bir durum yok, hatta sayın @gucarslan 'ın son 5 gündür DV2025 başlığında sizin 365 gün içerisinde yazdığınız ileti sayısının belki 15-20 katı ileti yazıp yeni talihlilere cevap oldu. Burada eğer bir soru sorulacaksa bizler kendimize sormalıyız, DV2024 süreci başlayalı 1 sene oldu ve biz bu 1 senede ne öğrendik,kendi sürecimiz için kendimizi ne kadar geliştirdik, başta sayın @crazycells ve sayın @gucarslan 'ın üzerindeki yükü hafifletmek için DV2025 talihlilerine ne kadar yardımcı olabildik diye.

• @bilalunalan ben şu şekilde anladım bazı konsolosluklar Avusturalyada da o şekilde kendi sitesi üzerinden mail cevabı yazıyor bu sırada vize randevusu oluşturma seçeneği de çıkmış oluyor fakat onlar mülakat dosyasını taşımadan randevu oluşturmanın bir anlamı olmuyor.

• @bilalunalan Merhabalar, aslında o iletideki yazımın anlaşılır olduğunu düşünüyorum ama o soru ile alakalı daha açıklayıcı bir ileti yazmak durumu hasıl olduğu için bu iletiyi giriyorum. O gelen mail dosya taşındığı anlamına gelmiyor. Ustraveldocs.com uzantılı bir adrese mail attığınızda ustraveldocs.com sitesi üzerinde adınıza hesap oluşturuluyor ve attığınız maile cevap o platform üzerinden size iletiliyor. Gelen maili eğer anlamıyorsanız online çeviri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz, orada da açıkça yazıyor. O gelen şifre ile hesabınıza giriş yapıp konsolosluk görevlilerinin vermiş olduğu cevabı o platform üzerinden görüyorsunuz, yani size cevap vermek için mail atmıyorlar o sisteme yüklüyorlar cevaplarını.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bilalunalan ironiden anlamayan nesle aşina değiliz efendim. sürecinizde bol şans..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enolawolfgang ideal bir tarih hiçbir zaman olmadı.
    bülten sonrası mülakat dağıtımı genel bir durumdur ancak geçen ay olduğu gibi hiçbir mülakat da verilmeyebilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |