Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Bir ülkede herşeymi şaibeli olur arkadaş..

• ⭐⭐ Yasaklı

2019 Challenger Demon =Hayal
    2019 cadillac Ats v= hayalll
    Alınabilecekler
    94-98 Eldorado
    87-93 Allante northstar
    88-98 Chevy dually (Haulin ass )
    03-09 Saab 93-9-5 wagon
    w124 300 te 4matic
    W123 CE turbodiesel
    w126 560sec
    corvette c4 zr1 75.anniversary
    opel gt
    opel manta a

Ayakişleri için Prius

• Hayatımda kazandığım tek piyango green card oldu, bu sene de külah yaptık piyango biletini 😃 Teşekkürler (:

• @chromium Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Milli piyangodan amorti dışında bir şey çıkmamış umarım şansımı green card çekilişine saklamışımdır ne diyeyim 🙂

Siz gene şanslısınız, amorti bile çıkmadı o kadar totem yapmıştım aslında:))) Hayatım boyunca sakız bile kazanamadım umarım çocuğumun şansına (Green Card) çıkar..

• Piyangodan kazanabilecegime hic inanmadim, dv2019 cekilisini de umuramamistim , cekilisten 20 gun sonra ofisteki arkadasim hatirlatti da mayisin 27sinde baktim, tek piyango kazancim bu oldu 🙂

• ⭐⭐

bize son üç hanesi itibariyle 386 noya 200 tl cıktı
    bilet ceyrek

• @volkanu Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Bu çekilişin dün saat 13:30'da yapılması ve akşam saatlerine kadar satıcıların hala "son bilet, son bilet, şansınızı tepmeyin" diye sokaklarda gezinmesi, beni inanılmaz sinir etti..
    Sanırım bu ülkede şans oyunu oynamayacağım bir daha..

Ne demek dün saat 13:30 ?? Yuhhh artık!
    Bu kadar da olmaz olsun hiçbir şey şu ülkede düzgün gitmeyecek mi.

• @hadi Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

@crazycells Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

sayin @Rüzgar sorunuzu cevaplamak gerekirse, ben NY'a bir ev alirdim 🙂 sonra bir ev de yatirim amaciyla yine New York'un Harlem bolgesinde alirdim ve degerlenmesini beklerdim.

ikinci ev yatirim amacli Harlem'de peki birinci evi oturum amacli nerede hangi semtde alirdiniz?

Sanırım talihliyi bulduk :))) @hadi latife ettim ama umarım çıkmıştır ben sıfır çektim de :)))))

• @aayhann Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Bir ülkede herşeymi şaibeli olur arkadaş..

Olmaz mı şaibe bizden sorulur. Lütfen. 🙂

• @gizemyavuz92 Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Hayatımda kazandığım tek piyango green card oldu, bu sene de külah yaptık piyango biletini 😃 Teşekkürler (:

Bu sene bizde külah yaptık geriye green card kaldı umarım oda külah olmaz 😞

• @sash Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Piyangodan kazanabilecegime hic inanmadim, dv2019 cekilisini de umuramamistim , cekilisten 20 gun sonra ofisteki arkadasim hatirlatti da mayisin 27sinde baktim, tek piyango kazancim bu oldu 🙂

Ne güzel bir duygu olmalı. Bize de bu duyguyu yaşamak nasip olur umarım.

• @yapay-zeka Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

bize son üç hanesi itibariyle 386 noya 200 tl cıktı
    bilet ceyrek

o ne güzel sizin adınıza sevindim bu sene etrafımdaki en büyük ikramiye sizde :))

• ⭐⭐

@sash Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Piyangodan kazanabilecegime hic inanmadim, dv2019 cekilisini de umuramamistim , cekilisten 20 gun sonra ofisteki arkadasim hatirlatti da mayisin 27sinde baktim, tek piyango kazancim bu oldu 🙂

Merhaba, acaba kaçıncı başvurunuzda kazandınız?

• amerika'ya gidebileceğime hiç inanmıyordum evet öylede oldu çıktı ama gidemedim 😉

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hadi Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

@crazycells Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

sayin @Rüzgar sorunuzu cevaplamak gerekirse, ben NY'a bir ev alirdim 🙂 sonra bir ev de yatirim amaciyla yine New York'un Harlem bolgesinde alirdim ve degerlenmesini beklerdim.

ikinci ev yatirim amacli Harlem'de peki birinci evi oturum amacli nerede hangi semtde alirdiniz?

Cok zor soru sordunuz sayin @hadi , bu karar sanirim benim o anda nasil bir durumda olduguma bagli 🙂 (bekar/evli/cocuklu/cocuksuz)

Fakat genel olarak Upper East Side ya da Upper West Side bana ev alinip uzun sure yasanilabilecek yerler gibi geliyor 🙂

• Bana çıkmış olsaydı gelecek sene satılacak biletlerin yarısını satın alırdım kalan yarısını da fakir fukaraya dağıtırdım özellikle yetim ve öksüzlere

• ⭐⭐

Konunun adini kaybedenler kulubu olarak degisebilir miyiz lutfen? :))

• ⭐⭐

@edelweiss Amorti bile yok.
    Aldığım son piyango bileti olabilir belki.

• ⭐⭐

@saulgoodman Koca bir sulale ve alinan +15 bilet dusunun. Bizde de bir amorti bile yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |