Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Ümit-Karabayır bence sağlıklı bir çıkarım yapamayız bu bilgiyle. Sürece devam eden sayısı azaldı olarak düşünebilirsiniz bu bilgiyle ama kesin diyemeyiz, belkide foruma uğrayan veya kayıt olan sayısı düştü.

Şöyle bir örnek veriyim hatta size azalma nedeniyle alakalı geçen sene DV23 Telegram grubuna katılınabilmesi için form doldurulup excelle kayıt olunuyordu ve talihliler o gruplara dahil olup bilgi akışı içinde bulunmak için excelle kayıt oluyorlardı mecburen fakat bu sene böyle bir durum olmadığı için excelle kayıt sayısında azalma oluyor olabilir

• @Ümit-Karabayır ortalama %35 i excele kayıtlı tahlillilerin

• Arkadaşlar merhabalar. Exceli önemseyen arkadaşlar için şöyle bir tahminim var yanlışsa adminler düzeltir. DVcharts'ta gördüğümüz üzere 12 ocak 2024 ile 1 ocak 2024 arasında 51 EU dosyasına randevu verilmiş ancak o tarihte randevu aldığını excele giren kişi sayısı sadece 12.

image.png

• Selamlar,

Ankara'dan herkes umudu kesmiş heralde😅

Ankara'nın Aralık ayı istatislikleri yayınlandı birkaç gün önce.
    12.2023 - IV Issuances by Post and Visa Class

Aralık ayında sevgili Ankaramız toplamda 109 DV vizesi basmış.

Aşağıdaki listede hem daha önceki ayları, hem de diğer yılların hangi ayında kaç vize bastığı bilgisine ulaşabilirsiniz.

51d133d6-262f-4f05-bd3d-b090b19d9a18-image.png

Veriler travel.state.gov'dan alınmıştır.

• @ahuramazda merhaba. Bu sitenin linkini banada atarmısınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hope-Breaker demek ki geri kalan kişiler bizim forumda değil ya da burada oldukları halde excele bilgi girmekten imtina ediyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Buğra97

• Bu haftaki ceac datasinda ankaranin AF10505 e randevu verdigini goruyorum. Yanlis anlamiyorum degil mi dostlar?

• @jtcarlos evet doğru AS ler yetmiyormuş gibi bir de 3 tane AF dosyası Ready statüsünde (8bin ile 12bin aralığında). Ya bir tek benim mi ANk konsolosluğun verilerine baktıkça tansiyonum çıkıyor elim ayağım titriyor

• @zge Ankaraya dosya tasimak istedigimi yazsam 😁😁😁

• @jtcarlos 😁Tabi tabi yazın.Siz yazın biz de yazalım arka fonda instagram reelslarda çıkan şu şarkı eşliğinde "Oralarda Neymar olurdu işte
    Hayalini kurdu Mbappé
    Yok
    Neymar yok" 🚬🚬🚬

• @zge heh 🙂

• @zge sarkiyi bilemedigimden espriyi anlayamadim, olsun 😁

• @gucarslan Teşekkür ederim. Beyfendi

• EU 17,500 olarak aciklandi Mart bulteninde arkadaslar

• @eray26 yanlış okuyup anlamadiysam bu numaraya kadar olan numaralar şimdi mülakat mail bekleyecekler doğrumu şimdi ds260 i erken doldurmak önemli olucak current olduktan sonra yanlış mı okudum acaba

• @Neslihan-Demir bekleyecekler doğruda daha 4000 kadar sıra geldi ayrıca ds260 doldurma tarihinin önemi yok bu sene case no sırasıyla mülakat veriliyor

• @Neslihan-Demir merhaba , evet 17,500 e kadar case numarasina sahip olanlar mulakat maili bekleyecekler.Bu sene case numarasi ile ilerliyorlar sanirim.

• Az önce bu haftaki ceac datasina baktim, aklima bir sey takildi. Mulakat alanlardan kendi casenumber'inin ne zaman intransit'e dondugunu bilen var mi? Su anda EU'da 3927'den sonra 12800 ve buyukler haric (bunlarin ankara olmadigi kesin) hic intransit yok. Insan stres oluyor acaba bu ay mulakat dagiltmayacak ki diye ☹

Not: bu forumdaki bilgilerden yararlanarak NVC sonrasi ilk hareket intransit oldugunu gorerek bu yorumu yapiyorum. Yanlis anladigim bir yer varsa duzeltin lutfen 👍

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jtcarlos mülakat dağıtımı olmadan hiçbir statu "in Transit" olmaz.
    sabırla beklemelisiniz..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |