Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells @Mardin-Le-Gund anlaşıldı hocam. Ben alerjik bi adamım. İlaç alerjim var ama vurulan aşılar anladığım kadarıyla kimyasal içermiyor. Ben bu hastalıkların çoğunu geçirdim. Zaten bağışığım. Bana sorulsa parasını da geçtim aşıya karşıyım. Nedenlerini tartışmayalım tercih meselesi 🙂 Bilgilendirme için 2nize de teşekkürler. Bu aşı olayı ticarete dönüşmediği sürece doktora güveniyoruz 🙂

• @crazycells tesekkurler 22xx olarak ufak çaplı kriz yasadik ama gecti sükür 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-black-eagle asi olmak iyidir 🙂
    Butun maddeler atomlardan olusur, atomlar molekulleri, molekuller maddeleri olusturur, cevrenizdeki hersey birer "kimyasal"dir; 'kimyasal icermemek' rasyonel bir fikir degildir.

• Selamlar,
    Kcc’ye evraklari gonderirken, 8 yas cocuk (ya da o yas civarinda) icin ne yaptiniz? Hangi evraklari gonderdiniz?
    15 yas alti e-devlet sifresi alamiyor cunku.

• @toprock sadece pasaportu gönderdim ben.. zaten anne babanin nüfus kayıt örneğinde çocuk da görünüyor.. adli sicili de 16 yaş altindakilerden istemiyorlar

• @sfati Tahmin etmiştim. Yine de teyit etmek istedim. Çok teşekkürler..

• Bu ileti silindi!

• @gunesdogdu, @baymyrat, @onepunch, @Tolga-Demir Tebrikler güzel haberlerinizi bekliyoruz.

• Şuan Amerika'da olduğum için kafam rahat unganlara Rahat sallayabilirim. :)) Para tuzağı başka bişey değil . Ben devletin tıp fakültesinde kan testi yaptırdım . Vücudumda daha önceden yapılmış aşıları cikartan test . Doktora mühürlü kase yaptırdım . Doktor ungana sundum ben bu aşıları oldum al buda kanıtı dedim . Beni azarladi yok böyle bişey kimden öğreniyorsunuz eskiden İranlilar yapardı bunu şimdi Türkler yapıyor dedi . Tek asi vurdu ama full asi parasını aldı . Odası full konsoloslugun verdigi ödüllerle dolu danışıklı dövüş yani herşey :)) göz muanesi yaptı nasıl mı ? Gözlük numaran kaç himm tamam ozaman .. yalan olmasın 2 kere de karnıma dokundu . 2 kişi 4 bin tl kitledi geçti .

• @yekta DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Şuan Amerika'da olduğum için kafam rahat unganlara Rahat sallayabilirim. :)) Para tuzağı başka bişey değil . Ben devletin tıp fakültesinde kan testi yaptırdım . Vücudumda daha önceden yapılmış aşıları cikartan test . Doktora mühürlü kase yaptırdım . Doktor ungana sundum ben bu aşıları oldum al buda kanıtı dedim . Beni azarladi yok böyle bişey kimden öğreniyorsunuz eskiden İranlilar yapardı bunu şimdi Türkler yapıyor dedi . Tek asi vurdu ama full asi parasını aldı . Odası full konsoloslugun verdigi ödüllerle dolu danışıklı dövüş yani herşey :)) göz muanesi yaptı nasıl mı ? Gözlük numaran kaç himm tamam ozaman .. yalan olmasın 2 kere de karnıma dokundu . 2 kişi 4 bin tl kitledi geçti .

:))

• O zaman ben şu soruyu sorayım. Vize ücreti tahlil aşı ve sağlık kontrolü ücreti ucsis falan girmeden ödenecek ücret ve bilimum diğer ücretlerden hangisi tl hangisi usd olarak ödeniyor. Yani para birimi zorunluluğu olanlar hanhisidir ve hangi cinstendir.

• Anladığım kadarıyla tüm ücretler ve uçak biletini ekleyince 2 kişi için tek yön toplam 3.500 4.000 usd arası bir para harcanacak.

• @the-black-eagle suan dolar kurunu bilmiyorum ama secimden once dolarlari almaya bakin . secimden sonra cok fazla artabilir pisman olmayin sonra .

• @yekta hocam ben zaten finans müdürüyüm. İşim gereği düzenli takip ettiğim şeyler. Ben belli bir doları çok şükür zamanında kenara attım ancak gc nedeniyle aracımı satışa çıkardım. Sonuçta ha denilince satılan birşey diil araç hele ki bu konjöktürde. Kaldı ki evi kapatmayacağım ev sahibi olduğumuzdan dolayı. Belli bir tl de bırakılacak hesapta. Sadece hesaplama ve planlama için sordum. Yoksa atla deve diil. İşim gereği bazı şeyleri bütçeliyorum ve takip ediyorum 🙂 sorumun nedeni de bıraz daha sonuçları kesinleştirmek.

• @the-black-eagle 2 kisi 4 bin tl saglik vize harci ve green card ucreti onlarda 6 bin . tek yon 2 kisi antalya zurih newark aktarma 5.500 e almistik . 1 yillik pasaport almistik 500 de onlar .16 bin tl yapiyor . tabi ufak tefek artislar olabilir . ama bu parayi haftalik ortalama 900 dolarla calisarak 1 ayda amerikada cikarabilirsin :)))

• @yekta şimdi anladığım kadarıyla
    330 usd vize
    270 usd sağlık işlemleri (kontrol tahlil vs)
    220 usd aşı
    220 usd ucsis
    750-1000 usd tek yön uçak bileti
    Toplam 1790-2040 arası tek kişi
    2 kişi 3580-4080 usd yapıyor
    Usd kuru şuan ortalama 5.30 olduğuna göre 2 kişi maliyeti 21.624 TL yi buluyor. Artık kur ne kadar olursa. Aracı satınca usd alacam ve hesabım kesinleşmiş olacak. Artık umarım marta kadar satılır. Ama benim beklentim usd nin biraz daha düşüp 4.90lara kadar sonra birden peak yaparak 6 bandını tekrar görmesi. Herkesin beklentisi seçim sonrası ama ben önce olabileceği endişesini taşımaktayım ki umarım olmaz. Sadece hazırlık maliyeti doğrudur sanırım. Ekkenecek birşey varsa belirtirsen sevinirim.

• ⭐⭐

@the-black-eagle birde elçilikte gösterilmesi gereken para miktarı var sanırım...

• @lordbolton o ödenecek bişey değil. Yaşam kurman için sana gereken para. Sonuçta senin kullanacağın para. Ben maliyeti çıkardım. Sadece abd ye giriş yapana kadar harcayacağın tutar.

• ⭐⭐

@the-black-eagle evet haklısınız ama neticede gerekli bir para ondan bir hatırlatmak istedim..

Benzer Başlıklar

• 11426
  • 6431
  • 19
  • 2655
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |