Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@hilaldeniz forum mantığını yanlış anladığınızı düşünüyorum.
    burada kimseye x ülkeye mail atın diye tavsiye verilmiyor. burada insanlar kendi deneyimlerini paylaşıyor ki diğer okuyanlar da bundan faydalansın.

eğer forumu gerektiği gibi kullanırsanız istediğiniz her bilgiye ve deneyime ulaşabilirsiniz sürecinizi olumlu tamamlamak için.

onun dışında burada kendinize özel bir tavsiye bulamayacaksınız, üzgünüz.

unutmadan, siz bunları düşünürken current olan olmayan herkes şuan dosya taşımak için girişimde bulunuyor.
    beklemeli mi yoksa beklememeli mi onu siz tartın artık.

• Yarın mülakata giricek tüm arkadaşlara şimdiden umarım en iyi şekilde geçmesini dilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@barbie, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar tekrardan. Vize onaylı pasaportlarımızı bugün PTT den teslim aldık.
    Şimdi artık uygun uçak biletleri bakıyoruz ve Mart ayında Virginia'ya gideceğiz.
    Tüm arkadaşlar için sürecin bu şekilde sonlanmasını dilerim, bol şanslı ve kolay mülakatlar olsun... En büyük tavsiyem kesiinlikle sabırlı ve sakin olmanız olacaktır çünkü arka planda her şey işliyormuş tıkırında, görmüş olduk hiç merak etmeyin 🙂

teşbihte hata olmadığından mütevellit yazıyorum;
    "ölüler zannerdermiş ki diriler hergün helva yiyor.." 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@barbie iletinizde bir hakaret ya da forum kurallarına aykırı bir durum yok neden silinsin ki?
    sadece forum kullanıcıları iletinizi beğenmediği için - 👎 oy vermiş ve bu yüzden de gittikçe görünmez oluyor.
    ülkede olmasa bile forumda demokrasiyi iliklerimize kadar hissetmek için elimizden geleni yapıyoruz.

forumda paylaşım yapıyor olmanız oldukça güzel bir durum.
    insanların bunu beğenip beğenmemesine takılmayın.
    tekrar hayırlı olsun vizeniz, şimdiden iyi yolculuklar.

• Arkadaşlar merhabalar. Covid aşısı ile ilgili küçük bir bilgi vereyim. İstanbul'daki hastanelere baktıktan sonra Sancaktepe'de Feriha Öz diye bir hastane buldum. Covid zamanı açılmış zaten. Covid aşısı yapıyorlar randevu almanıza bile gerek yok sanırım. Direkt aşı odasına gidiyorsunuz. Aşı bilginiz de 1 dakika içinde e-nabıza düşüyor. Ben sinovac oldum. Belki biontech için 6 kişi şartı koşabilirler. Herkese bol şans dilerim.

• merhabalar. merak ettiğim bir konu var, 22 ocak tarihinde unganlarda randevumuz var, bir gün sonrası sonuçlar çıkıyormuş sanırım. olur da bir sorun olursa sağlık raporunda bunu bize bildiriyorlar mı?

• Merhaba unganlardan istenilen invitation mail (buyukelcılıkten gonderılen) hangi mail oluyor acaba?

• ⭐⭐⭐

@cansss evet kaşeliyor ve imzalıyorlar ayrıca imza sirküleri almayıda unutmayın

• ⭐⭐⭐

@eray26 hayır aynı zamanda olmak zorunda değil

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozmell evet.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aslı-Uslu bir sorun olursa aynı gün bilgi verirler ve 3 gün üst üste balgam testi vermeniz istenir.

• @ozmell bende yanımda götürdüm ama bakmadılar bile. Sadece pasaportları ve aşı kartlarını/sertifikalarını aldılar.

• @Emre-Kurtulmuş bende oyle dusundum cunku burada haftasonu cuma itibariyle basliyor. Geriden geliyoruz yani. Mart ayinda mulakat alabilmeyi umut ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@eray26 mülakat yerinizin bahreyn olduğunu şimdi gördüm ben o yorumumu ankara için yapmıştım

• Peki vizeyi ilk aldığımız zaman Amerika'ya girmek için maks. Ne kadar süre veriyorlar?

• ⭐⭐

@ReC-0 Eşinizi add applicant yapmanızda hiç bir sakınca yok kendi formunuzu açmıyorsunuz çünkü. Kendi formunuza evli olduğunuz bilgisi için mülakat almayı beklemelisiniz o yüzden şimdi siz kendi dosyanızı taşıyın önce, eşinizi onlar sistemden eklerler, öncelikli olan CN nin taşınmasıdır ve talihli kişidir olayları karmaşıklaştırmayın karşı taraf için baştan.

Evlilik ile ilgili başlıkta detaylıca anlatıldı bu süreçler bu arada…

• @lumos Yardımınız için teşekkür ederim.

• @Meho35 Vize süreniz ilk giriş için 6 ay geçerli ancak, vizeden daha önce sağlık raporunuzu aldığınız günden itibaren 6 ay süreniz başlamış oluyor.

• @Emre-Kurtulmuş umarım bende mülakat alırım zira büyük ihtimalle ellerindeki tek dv dosyası benim dosyam

• Yasaklı

Merhabalar. DS260 formunda soyadı değişikliği kısmı için bir sorum var. Zamanında soyadımı değiştirdim ama eski halinin de yeni halinin de İngilizce karakterli versiyonu aynı. Örneğin eskisi "Aşik" ise yenisi "Aşık". İkisinin de İngilizce karakterli hâli DS-260 formunda ASIK olarak geçiyor. Bu durumda belirtmeme gerek var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |