Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hildebrandt Evrak teslim ettiginiz bankoda Ingilizce mi Turkce mi istersiniz diye soruyorlar.

• @Hildebrandt İki dilde de seçenek sunuluyor deniliyor ama kimi aracı firmalar da eğer işveren kriterlerinde dil bilgisi şartı yazıyorsa İngilizce olabilir diyor. Sonuçta yaşama amaçlı gidileceği için dil olaylarını önden olabildiğinde halletmek en mantıklısı.

• Anladim cok tesekkur ederim cevaplar icin. EB kategorisi oldugu icin bizden bir miktar ingilizce konusabilmemiz beklenir diye dusundum ama turkce de olabiliyormus

• @dpdemir Kaç adet aşı olmuştunuz ? toplam fiyat vb. hakkında bilgi verebilir miisiniz?

• @Elganja Benim e-nabiz’a islenmis Hepatit B ve tetanoz asilarim vardi. Menenjit, kizamik ve su cicegi asisi yaptilar. Muayene+asi ucreti olarak 260 usd almislardi benden.

• @Elganja Merhaba, "DV2023 Mülakat Deneyimleri" basligina da goz atabilirsiniz. Mulakat ve muayene DV ile cok benzer. Muayene ile ilgili detayli anlatimlar var ilgili baslikta.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   S selamibasaran 

• Herkese selam,
    EB2 NIW kategorisinde mülakatım 13/02 olarak geldi.

• @TOK Gozunuz aydin. Hayirli olsun. Her hafta mulakat mailleri geliyor EB kategorisine. Cok guzel ilerleme var. Sorunsuz bir mulakat gecirmenizi diliyorum.

• @dpdemir
    Çok teşekkür ederim
    Hakkımda hayırlısı olsun diyorum

• @TOK hayırlı olsun umarım sorunsuz geçer mülakatınız 🙏🏻

• @TOK
    Paylaştığınız için teşekkürler. Benim de takip edebildiğim kadarıyla dikkate değer bir hızlanma oldu.

• @Ceycey-0 bir videoda rastladım, bu sene vize vermek için olan yaklaşımlarını değiştirmiş USCIS. Bütün vize numaralarını avalible yapmış ve sıradan randevu vermeye başlamış. Eskiden aylık olarak açıyormuş. Yani yıl sonuna doğru retro olabilir bence. Kaynak: Remzi Kulen'in son videosu

• @TOK

USCIS tarafındaki değişikliği bilemiyorum. ancak, mülakat tarihi alamama konsolosluğun tarih vermemesiyle alakalı bir sorundu ve o tarafta bir hızlanma oluyor gibi. Hayırlısı...

• Şubat bültenl açıklandı…
    Eb 2 15 nov 22
    Eb 3 1 sept 22 olmuş ve bir ay ilerlemiş😊

• @TOK harika haber, tebrikler.

• @TOK gözünüz aydın hayırlısı olsun bizimde 6 şubat heyecanla bekliyoruz

• @puzzle-tuba
    Teşekkür ederim
    Size de bol şanslar

• Mülakatlardaki hızlanma çok sevindirici 🙂 Herkese iyi mülakatlar dilerim. Ben de bir şey sormak istiyorum. Vize onaylandıktan sonra gelen bir email var ve greencard basımı için USCIS fee yatırmamız istendi. Üzerinden zaman geçtiği için kafam karıştı. Mülakata giren ve giden arkadaşlar sonradan bu ücreti ödediler mi acaba? Yoksa biz önceki başvuru aşamalarında ödemiş miydik?

Gelen email:
    Please pay the USCIS fee on https://my.uscis.gov/uscis-immigrant-fee/ (U.S. Citizenship and Immigration Services). The payment is required for the issuance of your Legal Permanent Resident (LPR) card (Green Card). Please make the payment BEFORE you enter the U.S. with your immigrant visa and take a printout of the payment receipt in your hand-luggage.

• @Sabutay

Süreç boyunca birçok ödeme yaptığımız için insan hep bir umut ediyor "bunu yapmışızdır daha önce her halde" diye ama Hayır daha önce yapmadınız bu ödemeyi. Yeşil kart basımı için isteniyor. 🙂

• @Banu-Çavdar siz deneyimlediniz mi? Yoksa duyduklarınızdan yola çıkarak mı söylüyorsunuz.türkçe mülakatın sorun olmayacağını

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |