DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• mülakat mailinin'i subject i ve içeriği nasıl oluyor? spam'e düşme ihtimali var mı?

• @Kerem-Turgut

Subject’i “Required Entry Status Check for DV Submission” ve email içerisinde de “You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.” yazıyor.

• @deep_blue oncelikle tavsiyeniz icin tesekkur ederim ama dediginiz seyi anlamadim 🙊 arastirayim

• @ATS16 Öncelikle bilgilendirme ve fikirleriniz için teşekkür ediyorum 🙂

Maalesef ki belirtilen düzeyde bir birikimim mevcut değil ancak o yöndeki planım şu yönde; mülakat süreci başladığı andan itibaren aracımı satıp dolar bazında hesabımda tutmak ve bu bilgileri de süreçte konsolosluğa sunmak.

Merak ettiğim konulardan bir tanesi de hesabında forumda söylenen meblağın hesabında olmadan herhangi birinin sürecinin olumlu geçip geçmediği.

Öncelik olarak söylediğiniz mülakat tarihi almak ve dosyamı taşımanın yollarını aramak diye bahsettiğiniz durumu pek anlamadım? Bunun için benim yapabileceğim şeyler nedir? Ds260 formunu gönderdikten sonra yapabileceğim bir şey yok diye biliyorum ama gözden kaçırdıysam bilgilendirilirsem sevinirim.

Teşekkürler, mülakatınızda bol şans 🙂

• @onuracikyuz hocam tek yapmaniz gereken forumun arama butonunu kullanmak butun sorularinizin cevabi milyonlarca kez verildi forumda. Ayrica mulakat deneyimlerini bolca okumanizi oneririm

• @onuracikyuz çok geriden geliyorsunuz,dv daha önce tamamen sıra beklemeye dayanırken şu an adeta bir yarışa dönmüş durumda.Cok okuyan, araştıran, dosyasını taşıyabilen mülakat alabilirse alıyor. Forum adeta bir okyanus şnorkelinizi hazırlayıp okyanusa dalmalisiniz önce kim nasıl dosya taşımış, ne fedakarlıklar yapmış, neleri göze almış bunları okumalısınız. Dün, bugünden, bugün, yarından daha iyi,her geçen yıl mülakata cagirilan kişi sayısı düşüyor.Son olarak ne demişti ünlü bir Türk düşünür? "Ankara'ya güvenmeyin"

• @Serapp elinize sağlık müthiş bilgi

• 6 12 ve 13.12 de mülakata giren arkadaşlar pasaportunuz elinize geçmişşe ve vizenizi almışsanız neden tabloya girmiyorsunuz yoksa hepiniz red mi aldınız yada benim işim bitti hadi bana eyvallahmı diyorsunuz çok ayıp ediyorsunuz

• MerhabalarGreen karti kazanan eşim ve hepatit b hastası bende unganlari arayıp durumu vizeye engel mi diye onlarda bana bunun konsolosluğun karar vereceğini söylediler daha önce bu durum ile karşılaştiniz mi bununla ilgili çok stresli bir süreç yaşıyoruz nereye sormamız gerekiyor yada konsolosluklar boyle bir soruya cevap verirler mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Arkadaşlar merhaba. Dosyamızı geçen ay bulgaristana taşımıştık, 5 Şubata vize mülakatı için tarih verdiler. Daha önce dosya taşımış arkadaşlar varsa, Evrakları apostilli mi götüreceğiz yoksa yeminli tercüman yeterli olacak mıdır? öncesinde yapmamız gereken herhangi bir işlem var mıdır? Aydınlatırsanız cok seviniriz.

• Ben vize durumunu kontrol ettiğimde geçersiz vaka numarasi diyor ne olabilir acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan okudum aslında sıfirlari yazmadım gicmen olmayandanmi bakicaz

• @gucarslan şuanda anladığım yanlış anlamadıysan 1 ocaktan sonra bakmamız gerektigimi şuanda bakmakta goremeyecegimizmi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adaderyaela

📣 çeşitlilik vizelerinde (DV - Green Card) CEAC verileri her yıl 1 ocak'ta aktif olur.

• @gucarslan teşekkür ederim birden panikledim bazen okuduğumuzu anlayamiyoruz

• @adem123 sürecinizi imzanıza taşirsaniz yardımcı olmaya haziriz

• Merhabalar arkadaşlar forumda çok yeniyim telaşım üzerine hızlıca kayıt olup sormak istedim, görümü kurcaladıkça kafam iyice karıştı çünkü. *sorum şu case no EU54XX aktif olma durumumu nasıl anlayabilirim? Mail geliyor mu aktif oldu diye? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

210

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |