Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @BatuhanGnc bu arada bugün biraz erken uyandım akşam saat 16.00 gibi randevumu iptal ettim tamamen ve 16.30 gibi yeni bir randevu oluşturdum unganlara saat 18.30 gibi onay geldi bilginiz olsun sizin için de bir deneyebilirsiniz tekrardan randevu almayı

• @erenist minimum 2 doz diye biliyırum önceki senelerden ayrıca 2 doz yaptirdiysaniz önceden bir doz da hatırlatma istiyorlar son 1 sene için

Unganlara telefon ile ulaşamazsınız imkansız gibi

• @BatuhanGnc merhaba. 1 saat önce 4 kişi için randevu oluşturdum. yaklaşık 40 dk sonra onay maili geldi.
    bir arkadaşın dediği gibi iptal edip yeni randevu oluşturursanız, umarım onay maili hemen gelebilir. bugün 12.12 tarihi güzel bir tarih:-)

• Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta perşembe günü oluşturduğum randevu talebi için bugün kendileri hatırlatma maili attım ve 1 saat içerisinde onay mailini aldım.

Benim 2021 Aralık itibariyle 3 doz aşım bulunuyordu. Geçtiğimiz hafta hatırlatma dozunu oldum (sinovac).

Ama 12 yaşında oğlum için ilk defa aşı yaptırdım. 2. aşının ise 1. aşıdan 4 hafta sonra yapılması gerekiyor ve ben son dakika yaptırabildim ilk dozu. 12 yaş üzerindeki aileler bunu gözönünde bulundurup mülakat tarihi aldıkları gibi aşılarını yaptırsınlar.

Ayrıca @BatuhanGnc nin de dediği gibi her hastanede aşı bulunmuyor. Ben Balıkesirden Bursaya gitmek zorunda kaldım. Hatta randevu aldığım hastanede aşı yoktu ilçe sağlık müdürü sağolsun yardımcı oldu ve sağlık ocaklarından toplanıp uygulandı.

Yani demek istediğim covid aşısını son dakikaya bırakmayın ayrıca unganlar muayene tarihinden geriye dönük 30 gün içerisinde (covid aşısı hariç) aşı yaptırmayın diyor.

Bilgilerinize.

• @talhabakunin bende bu dağıtımda toplu mülakat bekliyorum eğer vermezlerse işimiz gerçekten zor, en az 5 lere gelirse umudumuz olur belki

• @symbi0te Bu işlerle uğraşan bir hastaneye ulaşmak bu kadar zor olmamalı aslında. Benim 2 doz sinovac var her türlü hatırlatma dozunu olacağım da eşim daha üç ay önce ilk doz biontech aşısını oldu boş yere ikinciyi yaptırmak istemiyor

• ⭐⭐

@CANBILBEY 1. Mülakat tarihine kadar tekrar Rusya seyahati yapmazsınız bu belge (üzerinde de geçerlilik tarihi yoksa) yeterlidir.
    2. Özgün belgeyse eski de olsa sorun olmaz, yeminli İngilizce tercümesini yaptırın mutlaka.
    3. Eşinizin diplomasıyla işiniz olmayacak, önemli olan talihli in diplomaları.

• Merhaba arkadaşlar bir güncelleme yapmak için yazıyorum. KCC'ye mülakat yerimin neresi olduğunu sordum ve Frankfurt olduğu cevabını aldım.

Thank you for your inquiry.

Your interview location is Frankfurt and will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post. If for any reason it is not, you may contact KCC again at [email protected].

• ⭐⭐⭐

@melikemim ahh ahh şu toplu mülakat sözcüğü yok mu, geçen sene hadi bu ay toplu mülakat verirler, hadi bir sonraki ay verirler diyerek ne çok kez sarf ettik bu sözcüğü

• Merhabalar, DS-260 formunda önceki iş bilgilerini doldururken bir önceki çalıştığı firmadaki en uzun süre kaldığı pozisyonu girmişti. Ancak o iş yerinde daha kısa süreli başka pozisyonlarda da çalıştı. Aynı işveren tarafından çalıştığı her pozisyonun ayrı ayrı girilmesi gerekli midir? CVsinde çalıştığı diğer pozisyonlar da belirtilmiş şekilde olacak. Teşekkürler,

• ⭐⭐⭐

@TheEcot cvnizi konsolosluğa vermeyeceksiniz ne de olsa onun için bir sorun olmayacaktır

• @Emre-Kurtulmuş Merhabalar, cevabıız için teşekkürler. Peki yine de aynı işveren altında çalıştığı her pozisyon ayrı ayrı DS-260 formunda belirtilmeli mi?

• @hsn-kartal hayır emin değilim

• ⭐⭐⭐

@TheEcot belirtmenize gerek yok bu ufak kısımlara takılmayın içiniz rahat olsun, kimse arayıp teyidini almayacak eski iş yerinizden

• Arkadaşlar dosya taşımak isteyenlerden biriyim current olmadan onay alma şansım varmı konsolosluklardan ?

• ⭐⭐⭐

@erme11 evet var

• ⭐⭐

@GOKAY-0, içinde söyledi: Sayılarla DV2024

Geçen yılın aynı Ekimde DV 49 vize basılmış bu yıl 29 Vize. Önceki yılların deneyiminden ve mevcut süreçten anladığım kadarıyla 10.000 üstünün mülakat alması biraz sorunlu 15 bin üstü muhtemelen hiç alamayacak. Bu durumda dosya taşımak için alternatif yollar geliştirmemiz gerekiyor. Benim Schengen bölgesine turistik vize almam neredeyse imkansız acaba bir ülkeye 3-6 ay veya daha uzun süreli dil okulu veya benzer bir programa öğrenci olarak giriş yapıp dosyamızı oraya taşıma isteği yapsak dosya taşıma şansı elde edebilir miyiz? AOS ve vatandaşlık dışında dosya taşımak için başka yöntemler var mı?

Sorularınızı bu başlıkta sorarsanız daha iyi olur.
    Geçen yılki mülakat deneyimlerini okumanızı öneririm.
    Hatta Lusaka'dan mülakat alan bir örnek var.
    "dil okulu lusaka" diye arama yapın bulursunuz.

• bana mail geldi fakat sayfayı kontrol ettiğimde mülakat tarihi görünmüyor

• @Busem-Ateş yeni mülakat dağılımı mi oldu?

• @Busem-Ateş tebrikler inşallah bolca mülakat dağıtılır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

217

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |