Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @Eren-Özpar Tebrik ederim, güzel başlangıçlarınız olsun 🙂

• 18 Kasım Cumartesi sağlık raporu için 10.25 olan randevuma 9da gittim sıra beklemeden erkenden aldılar, ilk olarak evraklarımı teslim ettikten sonra bir fotoğraf çektiler ardından ( benden sadece pasaport ve covid belgesini aldılar gerisine gerek yok dediler, yinede her şeyi tam götürmekte fayda var )4. Kattan 5. Kata laboratuvar işlemleri için sevk edildim sonrasında ilk olarak ödeme alındı testler ( yaş grubuna göre değişiklik gösteriyor ) ( benden idrar , kan ve röntgen istendi )yapıldıktan sonra tekrardan 4. Kata yönlendirildim doktor muaynesi için beklemeye geçtim, muayenede 4 aşı oldum sonrasında kullandığım düzenli ilaçları sordular var ise her şeyi detayına kadar soruyorlar muayenede.

Ayrıca Doktorlar ve çalışan herkes çok iyi ve güleryüzle çalışıyorlardı

6 Aralık Mülakat editinde görüşmek üzere 🙌🏻

• @Umut-Şele hayırlı olsun. 4 aşı hangileri?

• @steward59 teşekkür ederim, açıkçası bilmiyorum sormaya vakit olmadan 4 aşıyı oldum tahminimce influenza vb aşılar. Ben olduğum tüm aşıları gösterdim fakat enabız sisteminden gösterilmediği takdirde kabul görmüyormuş genellikle

• @Umut-Şele size Ungan’dan verdikleri zarfın üzerine zımbalanmış bir kağıt olsa gerek, bu kağıtta hangi aşıları olduğunuz yazıyor. Zarar vermeden zımbasından çıkartarak bu belgenin birden fazla fotokopisini almanız, göç ettikten sonraki işlemlerinizde işinize yarayacak. Mülakatınızda bol şans 🍀

• ⭐⭐

@Umut-Şele Gecmis olsun. Ilk etap tamama, gozunuz aydin. Soyle ki, e-nabiz sisteminde olsa hatta asi karneniz bile olsa Unganlar asilari yapiyor...

• Şuradaki her deneyimi okumak çok mutlu ediyor dv25 inşallah bize gülecek

• @adm Teşekkürler hocam inşallah sizede seneye çıkar.

• @BatuhanGnc İnşallah Mayısı Bekliyoruz 🙂

• @Eren-Özpar arabanızın marka modelini yada piyasa değerini öğrenebilir miyim. Benim de bir aracım var yeterli gelecek mi konsolosluk için merak ediyorum. Cevap verirseniz sevinirim teşekkürler. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

• @Mehmet-Kesici Renault Clio 5 Touch Paket aracımın yaklaşık piyasa değeri 800.000 tl civarında... Ama konsolosluğun bunu dikkate alıp almadığı konusunda emin değilim açıkçası. Biz ruhsatı beyan etmemize rağmen mülakatta sadece soru olarak hesaptaki parayı sordular.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmet-Kesici konsolosluk sizin aracınızın fiyatı ile ilgilenmeyecek, bu yüzden hesabınızdaki parayı dikkate almalısınız.

• @Mehmet-Kesici unganlardan derhal https://www.doctorun.com/tr/ana-sayfa sitesinden randevu almanızı ve mailde iletilen evrakları hemen hazırlamanızı tavsiye ederim. Eğer unganda randevu gözükmüyorsa +90 850 532 84 72 telefonundan ulaşıp durumunuzu anlatmanızı ve yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum sabah 10 randevularını bile 9 da alıyorlar genelde. Mülakata kadar herşeyi yetiştireceğinizi düşünüyorum. Eğer pasaportunuz yoksa hemen başvuru yapın ve nüfus genel müdürlüğü çağrı merkezinden aciliyetini sağlık raporu ve vize görüşme tarihinizi iletirseniz pasaportunuzda yetişmiş olur.

• @yunus-emre-çeçen ungan randevu sisteminde hangi kategoriden randevu alacağımı bulamadım. Bunun için rehber olacak bir başlık mevcut mu?

• @Mehmet-Kesici sizin için baktım ancak bir başlık bulamadım bununla ilgili unganların sitesinden randevu al diyoruz sonrasında captcha doğrulamasını geçip başla diyoruz vize türüne diversity seçiyoruz tüm bilgileri eksiksiz dolduruyoruz. Sizinle birlikte mülakata girecek herkes için mutlaka randevu almanız gerekmekte eş çocuk vs. Son 12 ay içinde covid aşısı olmadıysanız en yakın sağlık kurumundan tüm aile üyeleri için lütfen covid aşısı olup öyle gidin mülakata. Ve sizden istenen evraklarla pasaportları lütfen unutmayın sağlıktan dolayı vizeniz pasaportuna basılmaz ve pa ya kalırsınız.

• @Mehmet-Kesici diversity seçeneği ile randevu alıcaksınız mehmet bey

• Son 12 ay içinde covid aşısı olunması zorunluluğu yeni mi çıktı. 2 aşı yaptırmıştık zamanında ve şu anda ABD'ye giriş için böyle bir şart göremedim herhangi bir yerde. ?

• ⭐⭐

@Yamtar Lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin!

ABD'ne giris baska bir konu, gocmenlik vizesi icin gerekli sartlar baska. Paralel degiller. Gocmenlik vizesi icin asi sartlari var ve bu sartlar guncelenebilmekte bu nedenle eger sizin boyle bir durumunuz varsa saglik kontrolu icin gerekli kosullari takip etmenizde fayda var.

• CDC'nin sayfasından buldum, yeni kararı.

İlk iki aşıyı ABD dışında olduysanız, son 12 ay içinde güncel Covid aşısını yaptırmanız gerek diyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |