DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Gokhan-Eke inşallah benim temennim de bu yönde..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gokhan-Eke neden bilmesinler?
    son ay gelen doğalgaz faturanızdan bile haberleri var onların siz merak etmeyin.
    bu ufak şeylere kafa yormaktansa asıl hedefinize odaklananın bence. sizler için on doğrusu bu olur..

• Merhaba herkese. Sorularım şunlar;
    1- Unganların yaptığı aşıların bazıları aile hekimliğinde de olunabiliyor, aile hekimliğinde olsak bi sorun olur mu?
    2- ais kaydını yapamadım, vize randevusu mevcut değil gibi bir sonuçla karşılaştım. Bir de soyadımda Türkçe karakter var, ais kaydında kullanıcı adı alırken bunu İngilizce olarak yazdım ancak Pasaport üzerindeki isimle birebir olması gerekiyor, Türkçe karakter kullanınca da kullanıcı adını İngilizce olarak aldığım için sıkıntı oldu, herhangi bir sıkıntı teşkil eder mi bu durum?

Sonradan okuyunca komik gelecek bu sorular biliyorum ama hiçbir adımı riske atmak istemiyorum bu nedenle ince ince sormadan yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Deneyimleriniz cevaplarınız benim için önemli. Teşekkürler...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@barbie merhaba,

1- olabilirsiniz ama unganlarda bir kere daha olmanız gerekir. karar sizin..
    2- ais kaydınız mülakata 1 hafta kala yapın lütfen ve türkçe karakter kullanmadan yapabilrisiniz, sorun olmaz.

• @gucarslan Çok teşekkürler

• merhaba, eylül ayında evlendik ve dün eşimi add aplicant olarak ekledim. acaba mülakat maili aldıktan sonra mı bu işlemi yapmalıydım?

• @ahuramazda yok doğru olanı yaptınız evlenir evlenmez add aplicant yapmak daha doğru ama hiçbir şey değişmiyor yapsanız da yapmasanız da problem değil

• Ankara o kadar yavaş ilerliyor ki 6bin küsür numarayla dosya taşımayı düşünür oldum. 10bin küsür numarayla İşveçten mülakat alan arkadaşlarımız var. Umarım Ankaranın bu rezalet performansı düzelir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahuramazda şuan yapmanız sorun olmaz ancak; mülakat tarihi aldıktan sonra kendi formunuzu açtırıp medeni durumunuzu "married" olarak güncellemeli ve eşinizi kendi formunuza eklemelisiniz.

• @talhabakunin @gucarslan teşekkür ederim yanıtlarınız için

• @Yaşar-Baykal Tekrar öğrenci işlerine gidip sorayım hatırlattığınız için teşekkür ederim 🙂

• @sinemed aynı dertten muzdaripim dün hastaneye gittim dalga geçtiler ne koronası ne aşısı diye ama DOCTORUN istiyor maalesef olacağız 😞

• @Srmpd Ben Adliye'ye giderek hem apostilli hem apostilsiz şekilde adli sicil kaydı belgesi aldım.Çalışan herkese de bakın Arşiv kayıtlı değil mi diye sordum.

• @toykan17 ne zaman olacaksınız? Sağlık muayenesine gelmeden 30 gün öncesine kadar canlı aşı olmayın yazıyor çünkü. Bulunduğunuz ilde yapıyorlar mıymış Covid aşısı hala?

• @sinemed evet yapıyorlarmış

• @toykan17 keşke yapılmasa hiçbir yerde de biz de kurtulsaydık…

• @dgnnnnn 270 dolar'ın üstüne bir 270 dolar daha mı isteniyor Ungan'da anlamadım 😞

• @sinemed asıl sorun 2.aşımı 3 hafta sonra olmam gerekecek yani doktor randevusundan tam 1 ay önce umarım sorun çıkarmazlar çünkü 2 aşı istendiği yazıyor tam doz

• @toykan17 tek doz yeterli yazıyordu ama en başta. Sonra aşağıda da 2 doz yazıyor. Hangisini baz alacağız acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sinemed telefon etmeyi denediniz mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |