Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @steward59 We are writing in response to your email.

Currently, we are not accepting diversity visa transfers from other U.S. Embassy/Consulates for processing.

Best regards Cevap gelen her ülkeden red aldım 😃 . Kabul alabilirsem söylerim. Geriye sadece Honduraas, Haiti gibi ülkeler kaldı 😞

• Merhabalar DS260 formunu aile cüzdanı ile aile bireyi eklemek için açtırmak istiyorum biraz araştırdım ama ben bulamadım sanırım nereye ve nasıl bir içerik ile mail atmam gerekiyor bir şablon var mı acaba yardımcı olabilir misiniz

• Arkadaşlar iyi akşamlar, bir haber değeri varmı bilmiyorum ama paylaşmak istedim. Ben DS260 formunu çok geç doldurduğumdan dolayı 2 gün önce dosyamın durumu ile alakalı bilgi almak için KCC'ye mail atmıştım. Bu gün dönüş yapmışlar paylaşmak istedim.
    'Your case number is now current for interview processing.' ile başlayan mail ile dönüş yaptılar ...

• Merhaba, numaram biraz yüksek olduğundan current olmadan dosyamı taşımayı düşünüyorum fakat yurtdışında oturumum iznim veya çalışma iznim yok. Bu durumda taşıyabilme şansım var mı? Bu sene hangi ülkeler müsait bir bilgi var mı?

• herkese selamlar arkadaşlar. an itibarı ile mülakat maili geldi. 10 ocak. Darısı tüm arkadaşlara inşallah. güncellemeyi birazdan yapıyorum excelden.

• Mail geldi cn 17xx 17 ocak

• @serkanylmz çok güzel haber, heyecanla bu bilgiyi bekliyorduk, paylaşım için teşekkürler, şimdiden hayırlı olsun, darısı başımıza.

• @symbi0te hayırlı olsun, geçen ay mülakat yerini seçiminde bir tereddütünüz vardı, demek ki bir sorun oluşturmuyormuş DS260 da otomatik Ankara seçimi yerine, manuel olarak Ankarayı seçmiştiniz sanki.

• Hayırlı olsun mail alan arkadaşlar. Bakalım bu ay kaça kadar dağıttılar. Yarın belli olur.

• @Asumanm evet sprun yokmuş atlamalar olabiliyormuş

• @ozmell sebebini bilmiyorum önümüzdeki dağıtımı bekliyorum manuel olarak Ankara'yı seçenlerden biriyim bende 2. Seçenekten ama geçen ay ve bu ay mail almadım nedir bu ya neyin atlaması bu kadar 7xx numaram varken

• @gucarslan Çok teşekkürler. Aslında evet frankfurt emailini bulmak için değil de forumu daha iyi kullanabilmek için sormuştum. Cevabınız için teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.

• Arkadaşlar mülakat maili aldım 10 Ocak tarihine. Darısı herkesin başına 🙏

• Mail geldi arkadaşlar 17 ocak ne yapacağımı bilemedim elim ayağıma karıştı

• Benim CN 7xx geçen ay da atladılar bu ay da atladılar. Form doldurma tarihim de ertesi günü hem de bu nasıl iş bilgisi olan var mı?

• Mail alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun

• @Meho35 hocam excelde de gördüm seni eksik yaptığın birşeymi var acaba

• @ahmetyorulmaz teşekkür ederiz , darısı heyecanla bekleyen arkadaşlara gelir inşallah.

• CN 17xx, mülakat tarihi 10.01.24. Darısı mülakat tarihi bekleyen diğer arkadaşlara, herkesin gönlünden geçtiği gibi ve hayırlısı ise olsun. Forum yöneticilerine, olumlu değer katan ve katkı sağlayan tüm kullanıcılara tekrar teşekkürler...

• @Movistar74 hayır formu eksiksiz hatasız doldurdum başka da bir şey yapmaya gerek yok zaten anlayamıyorum ya

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |