DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar iyi günler öncelikle bir sorum olacaktı benim bu DS 260 forumundan sonrası için sadece mail gelmesini bekliyoruz doğrumu acaba ?

• @sonokege Merhaba, öncelikle dönüşünüz için teşekkür ederim. O halde mülakatta sunulacak belgeleri mi kastediyor? Saygılarımla..

• @cicek merhabalar, evet pasaportu teslim aldığımıız da pasaport ile birlikte kapalı bir zarf veriliyor. Amerika da yetkililere teslim edilmek üzere..

• Merhaba,
    Mülakat maili aldıktan sonra ds formuna pasaport bilgilerimi girmek için ankara konsolosluğuna mail attım otomatik geri dönüş yaptılar, dosyayı açtıramamdım. Ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz.

• Merhabalar, tasınma süreci baslayana kadar saç ekim operasyonu planlıyorum. Mülakatta ya da ABD'ye giriş yaparken problem olur mu? Aydınlatırsanız sevinirim. Saygılarımla.

• ⭐⭐

@Mehmet-6, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,
    Mülakat maili aldıktan sonra ds formuna pasaport bilgilerimi girmek için ankara konsolosluğuna mail attım otomatik geri dönüş yaptılar, dosyayı açtıramamdım. Ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz.

Bu iletiyi okuyun lütfen.

• ⭐⭐

@Bykunter, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar iyi günler öncelikle bir sorum olacaktı benim bu DS 260 forumundan sonrası için sadece mail gelmesini bekliyoruz doğrumu acaba ?

İyi günler.

Sorularınıza cevap alabilmek için önce buradaki gibi imzanızı düzenleyin.

Sonra excele kayıt olun lütfen.

• @kkaya neden ozellıkle sızden boyle bırsey ıstendı anlayamadım ben

• @Serapp çok teşekkür ederim yanıtınız için. O şekilde mail atarım.

• @gucarslan abi ben üni okuyorum ds-260 formundaki ABD'de ne iş yapmak istiyorsun sorusuna student yazdım ama planim degisti okulu tr de bitirip ABD de muhendislik yapmak istiyorum ds260 daki student i engineering olarak degistireyim mi yalan beyan olur mu student olarak kalırsa?

• @hasans_ Emin olmamakla birlikte böyle bir değişikliğin siz mülakat aldıktan sonrada yapılabileceğinin, çok da önemli bir hata/değişkenlik olmadığı görüşündeyim. @gucarslan gibi bilgili insanların yorumunu almadan önce DS-260 formunuzu açtırmaya yönelik mail atmazsanız sizin için daha iyi olabilir gibi. Yanıt alana kadar bekleyin bence hocam.

• @ozmell, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@kkaya neden ozellıkle sızden boyle bırsey ıstendı anlayamadım ben

selamlar, sanırım ilgili ifade basvurunun genel durumu ile ilgili süreci ifade ediyor. belirttiğim yazıyı görünce basvuru sürecinde baska bir doküman gönderilmesi gerek kanaatine kapıldım ama beyefendinin belirttiği gibi mülakatta sunulacak belgeler sonucunda değerlendirilecek anlamında yazıyormus, tesekkurler.

• @Demayfo hocam cevap için çok teşekkür ederim zaten mülakat aldıktan sonra actiracaktim onu belirtmemisim,çok teşekkür ederim

• @aristocrat
    Daha önce hiç yurtdışına çıkmadım, evliliğim sonrası eşimle ilk tatilimizi yapmak için İngiltere vizesine başvurduk ve çıktı(dün bilgisini aldık).Çok ümitli değildim fakat yazdığım dilekçenin detaylı olması, banka dokümanları, iş durumu vs gayet detaylı ve ikna edici yazmıştım. Zor fakat verilen belgeler kuralına uygun hareket edince çevremden de alamayan olmadı yakın zamanda...

• @serhank hocam evet dediğiniz gibi evli olmak , detaylı bir seyahat planı veya dilekçe olması + maddi durum ciddi önem taşıyor. Hayırlı olsun bu arada vizeniz.

• Merhaba arkasaslar,AIS kaydi ile ilgili bir bilgi bulamadim websitesinde ( bahreyn icin ) . https://ais.usvisa-info.com/en-us/countries_list/iv bu linke girdigimde bahreyn seceneginide bulamadim.Bilgisi olan var midir

• ⭐⭐

@eray26 AIS kaydı her ülke için gerekli değil.
    Mesela Ankara'da mülakata girecek olan kişiler için gerekli. Pasaportunuzu nereden alacağınıza dair PTT şubesini seçmek için.
    Siz muhtemelen Konsolosluktan bizzat alacaksınız. Mülakatta söylerler.

• Merhaba, Abd elçilik ülke listesine nasıl ulaşırım?

• ⭐⭐

@segulay76, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba, Abd elçilik ülke listesine nasıl ulaşırım?

Bu mesajımda link mevcut

• @Serapp hn hızlı cevabınız için tşk ederim. Bu vesileyle Cumhuriyet Bayramınızı kutlarım. Bende link açılmıyor.

Benzer Başlıklar

• 38
  • 56
  • 656
  • 12173
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

195

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.9k

| | | |