Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DS260 neyazdın. onu yazabilirsin bence.

• @SYTSNGR Teşekkürler darısı başınıza inşallah🌹

• Yasaklı

@yusufalak belli bi adres yazmadım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dgnnnnn NOT CLEAR YET yazın.
    ama unutmayın, abd adresiniz olmadan mülakata katılamazsınız, ayarlamanızı tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@symbi0te eğer bu mantıkla söylüyorsanız, çocukları ya da eşi için vize almayacaklar neden formda belirtiyor aile üyelerini?
    zaten vize almayacaklarsa, belirtmenin de anlamı yok sanki..

sizden beklenen formu kurallarına göre doldurmanızdır.
    evet, belki aynı kapıya çıkıyor ama; sistemin nasıl çalıştığını o sistemi yazanlar biliyor.
    mülakat almanızı engellemez belki ancak; ne gerek var korkulu rüya görmeye.

bence asıl sorgulanması gereken videoda ve pdf'te açıkça yazdığımızı yapmak varken, neden farklı yolun seçildiği.
    bunun da takdirini lahey adalet divanı'na bırakıyorum.

• @gucarslan cevap icin teşekkür ederim öncelikle dedigim gibi biraz koyun kafası ile hareket ettim dosyayı doldururken kendi hatam sadece mantıklı bir düsünce ile konuya fikrinizi genis acidan ögrenmek istedim tekrardan teşekkürler cevap icin 🙂

ben videoda izlerken üst kısımda ki ankara kısmını görmedim veya geç bir saate yaptıgım icin dikkatimi cekmedi kendi hatam sonucta sonucuda korkulu rüya veya mülakat ile gecicek iyi günler dilerim 🙂

• Merhabalar , asıl talihli benim çekilişe başvururken sözlüydük ds formunu ben bekar bir şekilde doldurup hemen gönderdim ve daha sonrasında çekilişi kazandığımı öğrendiğimizde hemen nikahımızı kıydık daha sonra dosyamızı açtırmadan ds-260 formunun add aplicantt bölümüne eşimi ekleyip onun için ds formu doldurduk bu bir sorun oluşturur mu ? Mülakat bilgilerinde eşiminde adı yazıyor bu arada ve hala dosyamızı açtırmadık mülakat mailimizi aldık şuan dosyamızı açtırıcaz bilgileri güncellemek için ds formlarını doldururken eşimin de benimde pasaportumuzun süresi geçmişti şuan 10 yıllık pasaportmuz var sorum şu nereye mail atmamız gerekiyor ve eşim için doldurduğumuz ds-260 formunuda mı açtırmamız gerekiyor mu ? Pasaport için ayrı bir talepte bulunmamız gerekiyor mu ? Mail içeriği nasıl olması gerekiyor ? Tecrübeli ve bilgisi olan biri yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mlisa yaptığınız işlem doğru.
    hemen [email protected] adresine, evlilik cüzdanı ve yeni pasaportlarınızı da ekleyerek

mail başlığı: New Applicant Adding to DS260 Form Before Interview

Dear Consular Officer,
    I have received an interview date and I want to add my spouse to the DS260 form after my new marriage.
    Attached, you can see our marriage certificate and passports.
    I kindly request you to add my wife to the form.
    Thanks
    ad-soyad
    doğum tarihi
    cn

şeklinde mail atıyorsunuz.
    onlar size, ya formunuzu açtık ekleyin der ya da forma ekledik mülakata katılabilrisiniz der.
    açarlarsa kendi formunuza eşinizi eklemeniz ve medeni durumunuzu evli yapmanız yeterli.
    yeni pasaportlarınızı da mülakata götürmeniz kafi, formda güncellemeniz şart değil.

bol şans.

• @gucarslan çok teşekkür ederim peki ekliceğimiz evrakları taratarak mı gönderimini yapıcaz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mlisa evet, ilk sayfalarını taratıp pdf haline getirin ve yollayacağınız maile ekleyin.
    eğer hiçbir şekidle cevap alamazsanız da merak etmeyin, mülakata kesinlikle eşinizle birlikte katılın.
    bu bir sorun teşkil etmeyecektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismail-kansız tebrikler, lütfen excel formunda bilgilerinizi güncelleyin.

• @Meho35
    Selamlar, mülakat alan arkadaşlar sizde aynı hatayı yapan var mı acaba. kontrol edebilir misiniz.

• @yce5 KCC yazıyor hala

• @kenan1564 mülakat alan arkadaşlar da aynı hatayı yaptıysa eğer demek ki bize de gelir mülakat ama benim sırayı neden atladılar anlamış değilim

• @UnluEmre, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yusufalak çok teşekkür ederim. buradan giriş yaptığımda mülakat gün ve saatini belirten durum gözükmekte. rica etsem bundan sonraki süreç için forumda okuduğumuz şekilde evrakları toplamaya başladım fakat evraklar ile ilgili başka bir mail alacak mıyız yoksa mülakat için tek gelen mail bu mudur?

tüm evrakları mülakata ve sağlık kontrolune giderken yanınızda olacak. başka birşey yapmayacaksınız.

• @dkagan55 dosyanızı açmadan önce açmak istediğinize emin misiniz diye mail atıyorlar.

• Mülakat alan herkesi tebrik ederim, yolunuz açık olsun, vize onayınız AP'ye kalmadan gelsin umarım 🙂 Bizler de current olmayı ve Ocak ayında yayınlanacak rakamları bekleyecek, süreci takip etmeye devam edeceğiz. Hepimize sabır ve bol şans diliyorum, umarım Ankara bu sefer çok üzmez.

• Arkadaşlar herkese tekrardan merhabalar benim size nacizhane bir sorum olacak. Askerlik yoklamam 31/12/2023 tarihinde son buluyor ve gidişata göre ocak ayı gibi mülakat sıramın gelmiş olmasını düşünüyorum şayet ocak ayı ve sonrasında gelicek olursa asker kaçağı durumuna düşmüş olacağım bu mülakat sırasında bana bir problem yaşatırmı acaba ?

• @BatuhanGnc forumda birkaç gün önce bir arkadaşımız güzel bir fikir paylaştı. askerlik yoklamanızı mülattan önce tamamlarsanız gideceğiniz celp muhtemelen mayıs celbi olur. Yoklama tamamlandıktan sonra askerlik durum belgesi aldınığınızda mayıs ayına kadar askerlikle ilişiği yoktur yazacaktır. Eğer asker kaçağı olmak problem olursa böyle birşey deneyebilirsiniz

• @yusufalak bilgilendirme icin cok tesekkur ederim gercekten cok yardimci oldunuz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |