DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• sonunda bende maili aldım herkese sürecinde bol şans dilerim

• @Can-3 başka bi ülkenin konsolosluğuna gitme imkanım olacağını sanmıyorum süreç hakkında birebir danışmanlık verecek önerebileceğiniz bir yer ya da kişiler var mı

• @ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Umut-Şele hocam gözünüz aydın inşallah güzel sonuçlanır. @yusufalak bey korktuğumuz olmadı Allaha şükür 🙂

çok şükür korkutuğumun çıkmadığına bu kadar sevinemezdim. Darısı kalanların başına.

• Mülakat alan tüm arkadaşların gözü aydın, mülakatlarında başarılar dilerim, sanırım 1300de durmuş, bir sonraki mail ne zaman gelir acaba 🙂

• @symbi0te Bana Gelmedi, 1k değil

• @Can-3 geçen yılın exel tablosuna baktığımda 23 binlerde dosya numaralarına ağustos ayında mülakat tarihi verilmiş benim de şansım var diye düşünüyorum doğru mudur

• @barbie Normalde forumda takip ettiğimizde gördüğümüz her ayın 2. çarşambası vize bülteni açıklanıyor ve takip eden 1 hafta içerisinde mülakatları dağıtıyorlar. Bu ay ilk çarşambadan vize bülteni yayınlandı ve mülakatları 3. haftanın içinde verdiler. Yani bunun için kesin bişi söylemek zor.

• arkadaşlar merhaba, 2024 talihlisiyim, Dubai'de yaşıyorum mülakatım Abu Dhabi'de olacak. Dubai'de şu an yeni bir işe gireceğim, bunun için dosyamı güncellemeye gerek var mı yoksa mülakat sırasında bahsetmem yeterli olur mu?

• ⭐⭐

Mülakat maili alanları tebrik ederim👏👏👏
    Mail alınca yapılması gerekenleri unutmayın lütfen: https://yesilkartforum.com/forum/post/355461

• Mülakat maili alan herkesi tebrik ediyorum.Umarım ki süreciniz tereyağından kıl çeker gibi kolay ve mutlulukla geçer.Darısı 2.4k CASE NUMBER olan benim başıma umuyorum ki en kısa sürede ben ve tüm isteyenler de alabilirler.

• Ee bana neden gelmedi mail madem 1k kadar geldi

• @erenist merhabalar, güzel dilekleriniz icin tesekkurler. Ben 11xx olarak mulakat maili dün geldi

• @Meho35 selamlar. https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx adresinden case number ve devamında ilgili bilgileri doldurup, açılan sayfanın sağ üstünde dosyanızın şu an ne aşamada olduğunu görebilirsiniz. belki de mail ulaştı, bir sebepten ötürü göremediniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meho35 mailinde ki kısımlarına bakar mısın

gelen kutusu - önemsizler - spam ne kadar kısmı varsa hatta çöp kutusuna bile bakmalısın. Ayrıca sen dvprogram.state.gov/ESC kontrol edebilirsin.

• @ayvalik10 her yere baktım ve o siteden defalarca kontrol ettim

• @Meho35, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayvalik10 her yere baktım ve o siteden defalarca kontrol ettim

buradan bi bakar mısın dosya nerede gözüküyor?

YOUR CASE IS CURRENTLY AT: XXXX

giriş yapıtığında sağ üst köşede yazar.

• Mülakat randevusu ataması olan arkadaşlarıma en kısa sürede vizelerine kavuşmalarını temenni ediyorum . Süreci sıkıntısız ve bir kerede atlatmanız dileğiyle , Ayrıca vize mülakat ataması bekleyen herkese sıra gelmesi ve kuş gibi bu süreci tamamlamalarını temenni ediyorum .

Hayallerinize kavuşmanız dileğiyle .

• Mülakat alanlarda bu alan, mülakat aldıkları lokasyon olması gerekiyor. ANKARA gibi. Dosya açtırma v.b işlem yaptırdınız mı hiç?

• @yusufalak hayır

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |