DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Eren-Özpar Vizeniz hayırlı olsun. Amerika'daki yeni yaşantınızda, min. sıkıntılar yaşayarak, çok güzel hayat kurmanızı dilerim.

• @jtcarlos açıkçası ilk biz girdik yani orada tanıştığımız 3 türk vardı. Biz önce girdik ama genel mana da aynı sorular soruluyor. Çok duyulup duyulmadığına dikkat etmedim. O an stresten kendisine odaklanıyor insan. Maalesef çok yardımcı olamadım sanırsam 😔

• @Eren-Özpar tebrik ederim çok güzel geçmiş mülakatınız Amerika daki hayatınızda başarılar. Bekleyen herkesin vizesine kavuşması dileğiyle.

• @Eren-Özpar hayırlı uğurlu olsun inşallah houstonda görüşmek üzere,

• @Eren-Özpar Hayırlı olsun vizeniz , Heyecanla bekleyen bizlere'de en kısa zamanda bu heyecanı yaşamak nasip olur umarım.

• @Eren-Özpar tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @Eren-Özpar tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun, fiscal year'ın ilk kurşunlarından birini siz attınız. Amerikada mutluluklar.

• Bu ileti silindi!

• @Eren-Özpar Tebrik ederim Amerika'da size mutluluklar ve başarılar dilerim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   yusufalak yusufalak 

• merhaba, bi süredir forumu takip etmeye çalışıyorum. açıklanan bulletin e göre kasım ayında mülakata giricem.
    Mail ne zaman gelir, normal mi böyle bekleme? şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

• @Eren-Özpar tebrikler yeni hayatınızda başarılar diliyorum çok sevindim adınıza 🤗

• @4fath kasım ayında mülakata girmiceksiniz sadece numaranız cutoff oldu ki gecen aylarda olmustu bu daha 1 ile 300 arasina mülakat gönderildi bizde sizin gibi bekliyoruz size sıra ne zaman gelir bilinmez

• Yasaklı

@symbi0te bana niye gelmedi

• @Eren-Özpar hayırlı olsun hocam, yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @dgnnnnn tam numaranız kaç demekki sınır 300 degil 250 veya 200

• @4fath
    Merhabalar;
    Mail in ne zaman gelceği belli olmaz.Konsololuğun/konsoloslukların hızına göre değişen bir durum çünkü.Sürecinizde başarılar dilerim.

• @Eren-Özpar
    Vizeniz hayırlı olsun yeni hayatınızda mutluluklar,başarılar dilerim.

• @Eren-Özpar Hayırlı olsun tebrik ederim 🙂

• @devrim09 merhaba, yanıtınız için teşekkürler.

DV2022 nin rakamlarına baktığımda, EU4XXX olan arkadaşların maili 2022 şubat başı gelmiş, mülakat tarihleri de 2022 mart başında olmuş.
    DV2023 rakamlarına baktığımda ise, mail tarihi 2022 kasım sonu, mülakat tarihlerini ise 2023 ocak sonu gibi görüyorum.

sizce bu seneki hız ilerleme nasıl olur?

• ⭐⭐

@4fath Veriler olmadan benzer sira numaralarini kiyaslamanin analitik olarak bir degeri olmayacaktir, henuz bosluklar belli degil. Bir senenin 4 Binleri baska senenin 7 Binlere denk gelebilir siralamada. Keske bilebilsek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |