Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak + bir o kadar da sağlık muayene ücreti

• @yusufalak Ellerinize ve emeklerinize sağlık, katkılarınız için çok teşekkürler..

• @yusufalak Bende Atlantaya Yerleşmeyi düşünüyorum ama henüz bu kadar kapsamlı bir fiyat analizi yapmamıştım. Elinize emeğinize sağlık Yusuf bey. Atlanta da görüşmek dileğiyle.

• @ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yusufalak Bende Atlantaya Yerleşmeyi düşünüyorum ama henüz bu kadar kapsamlı bir fiyat analizi yapmamıştım. Elinize emeğinize sağlık Yusuf bey. Atlanta da görüşmek dileğiyle.

İnşallah ibrahim bey allah nasip ederse inşallah görüşürüz. Bende çok isterm tanışmayı.

• @yusufalak Arkadaş gitmekten vazgeçti bence 😂

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yusufalak Arkadaş gitmekten vazgeçti bence 😂

neden vazgeçti? Gerçekten gitmeden yapılan masraflar azımsanacak rakamlar değil. Fakat dolar kuru 😞

• selamlar, asıl talihli eşim 19k. Kendisi Türkiye'de. Ben ise Polonya'dayım Polonya oturumum var. (Asıl talihli ben değilim.). Daha önce bu şekilde benzer bir durumda olup dosya taşımış olan arkadaşlarımız oldu mu hiç acaba? Tecrübeniz ve duyumlarınıza istinaden özellikle adminlere sormak istedim. . Şimdiden teşekkürler. @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serkan-Kaya elbette oldu. eşlerin oturum hakkı ile dosya taşıyabilirsiniz.
    prosedürü ilerletirken oturum belge / kart / vize vb dökümanları maile ekleyerek yapın talebinizi.

• Merhabalar
    Bir sorum olucak müsaitseniz
    Ben 2024 greencard visa ankaraya yaptım interview icin yer seçimini ancak sıram EU22600 lerde
    Bulgaristan vatandasliğim da var oraya taşıma şansım var mı bu aşamada?
    Ankara da kalırsam sıra gelme sıkıntısı var gibi gözüküyor sofya ya da başka bir şehir mi onerirsiniz yoksa ankarada devam mi? Aos seçeneği daha mi uygundur?
    Teşekkürler
    Eu22xxx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rumblefish85 öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    bu taşıma talebini yapabilirsiniz elbette.
    ama performanslaırnı da kontrol etmeyi unutmayın. bol şans..

• Arkadaslar Kcc'ye mail atmistim dosya ne durumda diye

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. If you are scheduled for an interview date, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

Bu cevap geldi benimle benzer case number ve ds 260 gönderme tarihi benzer olan arkadaslarin bilgisine.

• @hasans_ bilgi için teşekkürler, beklemedeyim 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ve lübnan'daki litani nehri'nin kıyısında kaybolan koyun yine bizi alakadar etti;

lubnan'daki abd konsolosluğu'nun kapatıldığı ve çalışanların ülkeyi terk etmeleri direktifi verildiği bilgisi geliyor.

bu durum ve ne yazık ki türk siyasilerin iğneleyici cümleleri ankara'yi çok da olumlu etkilemeyecektir.
    bunu önceki yıllarda birebir yaşayan bizler çok kötü tecrübe ettik.

umuyoruz ki korktuğumuz gibi olmaz.

güncelleme;
    konsolosluk normal çalışma düzenlerini devam ettiklerini belirtiyor.
    şimdilik tek korkumuz türk siyasilerin abd hakkındaki demeçleri..

• Yasaklı

@hasans_, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaslar Kcc'ye mail atmistim dosya ne durumda diye

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. If you are scheduled for an interview date, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

Bu cevap geldi benimle benzer case number ve ds 260 gönderme tarihi benzer olan arkadaslarin bilgisine.

2000 current for interview oluyor da bana niye hala bişe gelmedi anlamadım

• @dgnnnnn dosyalar mülakat için hazır, mülakat daha dağıtılmadı, dağıtım bekliyoruz

• @gucarslan Umarım öyle olmaz hocam, şimdilik beyruttaki konsolosluğun sosyal medyasındaki paylaşımı 'açığız, kapanmadık' şeklinde olsa da aksi bir tutum izleme ihtimalleri ziyadesiyle yüksek maalesef.

• ⭐⭐

@hasans_ Her sey olmasi gerektigi gibi sizin icin. Dosyanizin mulakat almak icin hazir oldugunu soylemisler bu durumda dosyaniz artik konsoloslukta ve mulakatinizi bekleyeceksiniz.

• @hasans_ Erken acıklanan cutoff sonrası yine kuzuların sessizligi

• @hasans_ merhaba Hasan bey, immigrant visa sign in sayfasından sorgulattığınızda ‘Your case is currently at’ kısmında ne yazıyor peki?

• @symbi0te bu ay da boş gececekleri hissi beni geriyor 😵💫

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

28

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |