Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yrngzgn İnternetten değiştirdim dediniz tekrar dosyanızı mı açtırdınız acaba?

• @senela hayırlı olsun dosya taşıma ihtimali hep akılınızda olsun. Başarılar dilerim.

• @burcugulsn teşekkürler Burcu Hanım. Maalesef dosya taşımaya çalışmaktan başka opsiyon bırakılmayacak gibi gözüküyor bence de. Umarım herkesin gönlüne göre olur. Teşekkürler iyi dilekleriniz için.

• @tugceayilmaz hayir USCIS'ten degistirdim. Mulakattan sonra https://www.uscis.gov/addresschange

• @Yg0161 @lcncpkw yarın ki mülakatlarınızda başarılar, deneyimlerinizi yazmanızı bekliyoruz 😉

• deneyimlerinizi dort gozle bekliyorum 😃

• ⭐⭐

@Eren-Özpar

Tebrikler, vizeniz hayırlı uğurlu olsun👏

Mülakat deneyimleri başlığına da kopyalayıp yapıştırın 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Serapp Serapp 

• Herkese tekrardan merhabalar,

Çok şükür vizemizi aldık. Heyecandan ilk önce onu bu güzel gruptaki insanlarla paylaşmak istedim. :)) çok stresli bir o kadar keyifli bir heyecan.. Mülakatımız saat 08.00'deydi. İlk pasaportlarla bir kayıt yaparak x-ray cihazından geçmek üzere içeriye alıyorlar çanta, telefon vs. kabul edilmiyor. Herşeyi bırakın biz orada biraz toyluk yaptık daha sonra koştur koştur arabaya bıraktık. Neyse içeri geçtikten sonra kayıt yapılıyor (ds-260 onay formu ve pasaportlar isteniyor) ve para yatırmak üzere bankoya yönlendiriyorlar 2 kişi için 660$ ödedik kredi kartıyla ödeme için mail order'ın aktif olması gerekiyor. (Önemli) Benim telefon değişikliğinden dolayı bi problem yaşandı 1 saat süre verip üzerinizde adınızın yazdığı bir kart veriyorlar ((Para çekip gelecek 0940 Eren ÖZPAR)). Gidip dışarıdan para çekin diyerek gönderiyorlar dönüşte o kartı göstererek bina içine beklemeden girebiliyorsunuz. Çok uzatmayayım gidip geldikten sonra para ödeyince fiş veriyorlar sonra numaranız ekranda çıkınca bankoya gidiyorsunuz. Evraklar isteniyor genelde asıl talihlinin detaylarına bakılıyor. Eşimin lisans diplomasını aldılar benimkini istemediler.. 2 mizinde mali belgeler nüfüs kayıt örnekleri ve adli sicil kayıtlarımızı istediler ve Mülakata Türkçe devam etmek isteyip istemediğimiz soruldu. tekrar çağrılacaksınız diyerek oturmamız söylendi. Numaramız tekrar ekranda çıkınca bankoya gittik. Amerikalı bir beyfendi yanında bir tercüman ile beraber mülakat yaptı ama adamın türkçesi anlaşılıyordu :)) Sağ eli kaldırıp verdiğimiz beyanatların ve söyleyeceklerimiz konusunda yalan olmayacağına yemin ettik.
    Parmak izlerimiz alındı. Sol 4 sağ 4 baş parmaklar...
    Görevli : Asıl talihli olan eşime Ne mezunusunuz? lisans?
    Eşim : Evet Metalurji ve malzeme mühendisiyim.
    Görevli : Hangi eyalete yerleşip ne yapmaya düşünüyorsunuz? (ingilizce sordu tercüman çevirdi)
    Eşim : Houston Texas kendi işimizi yapmak istiyoruz.
    Görevli : Vizeniz onaylandi 1 hafta sonra Beşiktaş alicak siz hayirli olsun. (Amerikalının türkçesi ile)

Veeee vizemiz onaylandı. Allah herkese nasip etsin. Çok stresli bir o kadar da keyifli bir süreç... Büyük bir yük kalkıyor... Herkese mülakat verilmesi ve herkesin onay alması dileğiyle...

Okuduğunuz ve verdiğiniz destekler için tekrar çok teşekkürler..

• @Eren-Özpar Tebrik ederim, yeni hayatınızda güzellikler dilerim.

• @Eren-Özpar Vizeniz hayırlı olsun, yeni hayatınızda mutluluklar, darısı bekleyen herkese 🙂

• @Serapp 🙏🏻🙏🏻 teşekkürler 😊😊

• @phenex iyi dilekleriniz için teşekkür ederi. Darısı herkesin başına 🙏🏻🙏🏻

• @Eren-Özpar tebrik ederim, hayırlı olsun

• @Revolter çok sağolun 🙏🏻🙏🏻 inşallah bütğn bekleyenlere mülakat verilir.. 🙏🏻🙏🏻

• Yasaklı

@Eren-Özpar, içinde söyledi: DV2024 Mülakat Deneyimleri

Herkese tekrardan merhabalar,

Çok şükür vizemizi aldık. Heyecandan ilk önce onu bu güzel gruptaki insanlarla paylaşmak istedim. :)) çok stresli bir o kadar keyifli bir heyecan.. Mülakatımız saat 08.00'deydi. İlk pasaportlarla bir kayıt yaparak x-ray cihazından geçmek üzere içeriye alıyorlar çanta, telefon vs. kabul edilmiyor. Herşeyi bırakın biz orada biraz toyluk yaptık daha sonra koştur koştur arabaya bıraktık. Neyse içeri geçtikten sonra kayıt yapılıyor (ds-260 onay formu ve pasaportlar isteniyor) ve para yatırmak üzere bankoya yönlendiriyorlar 2 kişi için 660$ ödedik kredi kartıyla ödeme için mail order'ın aktif olması gerekiyor. (Önemli) Benim telefon değişikliğinden dolayı bi problem yaşandı 1 saat süre verip üzerinizde adınızın yazdığı bir kart veriyorlar ((Para çekip gelecek 0940 Eren ÖZPAR)). Gidip dışarıdan para çekin diyerek gönderiyorlar dönüşte o kartı göstererek bina içine beklemeden girebiliyorsunuz. Çok uzatmayayım gidip geldikten sonra para ödeyince fiş veriyorlar sonra numaranız ekranda çıkınca bankoya gidiyorsunuz. Evraklar isteniyor genelde asıl talihlinin detaylarına bakılıyor. Eşimin lisans diplomasını aldılar benimkini istemediler.. 2 mizinde mali belgeler nüfüs kayıt örnekleri ve adli sicil kayıtlarımızı istediler ve Mülakata Türkçe devam etmek isteyip istemediğimiz soruldu. tekrar çağrılacaksınız diyerek oturmamız söylendi. Numaramız tekrar ekranda çıkınca bankoya gittik. Amerikalı bir beyfendi yanında bir tercüman ile beraber mülakat yaptı ama adamın türkçesi anlaşılıyordu :)) Sağ eli kaldırıp verdiğimiz beyanatların ve söyleyeceklerimiz konusunda yalan olmayacağına yemin ettik.
    Parmak izlerimiz alındı. Sol 4 sağ 4 baş parmaklar...
    Görevli : Asıl talihli olan eşime Ne mezunusunuz? lisans?
    Eşim : Evet Metalurji ve malzeme mühendisiyim.
    Görevli : Hangi eyalete yerleşip ne yapmaya düşünüyorsunuz? (ingilizce sordu tercüman çevirdi)
    Eşim : Houston Texas kendi işimizi yapmak istiyoruz.
    Görevli : Vizeniz onaylandi 1 hafta sonra Beşiktaş alicak siz hayirli olsun. (Amerikalının türkçesi ile)

Veeee vizemiz onaylandı. Allah herkese nasip etsin. Çok stresli bir o kadar da keyifli bir süreç... Büyük bir yük kalkıyor... Herkese mülakat verilmesi ve herkesin onay alması dileğiyle...

Okuduğunuz ve verdiğiniz destekler için tekrar çok teşekkürler..

Tebrikler hocam sizin adınıza çok sevindim giriş ne zaman düşünüyorsunuz 🙂 artık planlar yapılsın , allah gönlünüze göre versin amerikada başarılar bizde houston düşünüyoruz bir problem olmazsa

• @Eren-Özpar tebrikler yeni hayatınızda mutluluklar. İnşallah hepimizin için iyi bir yil olur ayaginiz uğurlu gelsin bizlere 🙂 Sizden başka forum dışında kalan mülakat alan varmiydi gözünüzü çarpan

• @Eren-Özpar vizeniz hayırlı uğurlu olsun😊Darısı bize inşallah 🙏

• @Eren-Özpar Hayırlı uğurlu olsun. Darısı tüm DV2024 talihlilerin başına 😁

• @Eren-Özpar Hayirli, ugurlu olsun. Yeni hayatinizda mutluluk ve basarilar diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eren-Özpar tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.
    abd'deki hayatınızda bol şans diliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |