DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Umarım mülakat dağıtımı olur bu ay ve 200 den fazla olur mesela 1500 e kadar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rizamrs mülakat aldığınızda sorunuza cevap alacaksınız, şuan zaten bu işlemi yapamazsınız. mülakat almayı bekleyin..

• @symbi0te Keşke tamamının dağıtımı yapsalar dua kapınız açık olur belki küçük dilemeyin 🙂

• @gucarslan ya hocam sana 50 tane soru sordum hakkını helal et gerçekten. İnsan kendini 6 aydır ABD sürecine hazırlayınca ufak bir pürüz bile gözünde büyüyor ve obsesif davranıyor. Çok teşekkür ederim ısrarla cevapların için. Emeği geçen yardımcı olan herkese minnettarız

• @ibrahimhalılll imkansızı istemektense imkanlı olani istemek lazim

• vize bulteni hala sessizligini koruyor 😁 gunu yariladik amerikaya gore

• @eray26 bekledikçe daha da can sıkıcı oluyor 🙂

• @eray26 bir de hangi Amerika’ya göre 😁 New York’ta saat 11.20 los angeleste 8.20..

• @ibrahimhalılll hemde nasil 😃

• @misha90 Ben D.C yi baz aliyorum resmi islerde 😃

• @misha90 Kentucky Consular Center'ın yerleşik olduğu Kentucky'e göre, GMT-5 🙂 An itibariyle saat 11.26 Kentucky'de, Türkiye'den 7 saat geride

• @symbi0te soylediginiz rakam excelden 20 kisi eder. Tabi excelde olmayanda bir suru insan var.

• arkadaşlar cs 2024 147xx şimdi mülakat tarihinden sonra evlenmeyi planlıyoruz. dosya açtıracağız hali ile. nasıl bir mail atalım ve nereye atıyorduk konu hakkında yardım. ve sizde ricam şimdiden yapmamız gereken bir belge veya bir işlem gereklimi ( sadece evlilikle alakalı değil genel olarak ) mülakat sürecinde koşuşturma yapmamak adına. tşk.

• ⭐⭐

@sefasonmez, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Serapp bu şekilde yazdım fakat cevap olarak nerede olduğunu soylemediler. Dosyanın nerede olduğu belli değilmi henüz.

Bu şekilde ne zaman yazdınız?
    Cevap süresi 3-7 gün, hatta daha fazla sürebilir.
    Beklediğiniz halde cevap gelmezse yeni mali yıl başladıktan sonra sormayı deneyin.

• @gucarslan bey in söyledikleri aklıma geliyor. "Sabır sabır sabır" 🙂

• @jtcarlos açıkçası ilk dağıtımda 5 kişiye gitti 20 kişi 4 katı demek daha insiyatifi oldum

• bugun daha aciklanmaz sanirim. bu yarina kalir ama yanlarina kalmaz 🤣

• @Serapp bugün sabah tekrardan yazdım. Şu şekilde.
    Dear KCC Officer
    Where is my interview location , Ankara or Warsaw?
    I​ would be very happy if you could give me some information.
    Thank you.
    Best regards
    Akşam cevap olarak şu şekilde dönüş yaptılar.
    Thank you for your inquiry.

When filling out your Form DS-260 you will have the opportunity to update your physical address and to select the consular section at which you would like to be interviewed. Generally speaking, this must be the consular section that is closest to where you will be living, in the country of your residence, when you are interviewed. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)

If you must change your address or interview location again after you have submitted your DS-260, you will need to write to [email protected] to have your application unlocked and your case reassigned to a new location.

If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy at which you have been scheduled to determine if your case can be transferred to a different location.

For additional information, please refer to the following websites:
    Diversity Visa Website: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry.html
    Diversity Visa Instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html
    DS-260 instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected/diversity-visa-submit-your-iv-and-alien-registration-application.html
    To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://dvprogram.state.gov/

Annick
    Support Contractor – LDRM/DTSV
    CA/VO/DO/KCC
    Kentucky Consular Center
    3505 N Highway 25W
    Williamsburg, KY 40769
    [email protected]
    Anlayamadım neden tam olarak cevap vermiyorlar.

• O bülten öyle yada böyle açıklanacak talihli arkadaşlarım 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.1k

| | | |