Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @ynsmry hayırlı olsun 🙂 greencard ücreti ödedikten sonra 3 ay içinde Amerika'daki adrese geliyor diye biliyorum.

• @Payakan çok teşekkür ederim cevabınız için 🌸

• @ynsmry tebrikler. Görüşme esnasında kanıt istendi mi sizden? Yoksa sadece bir kac soru ile mi tamamlandi

• @Berkan-Duru merhabalar, ceac’da güncellendi mi durumunuz?

• @cedric merhaba evet dün gorusmeye girmistim aksami administrative processing yaziyordu ama bu sabah itibari ile issued oldu.

• @Berkan-Duru tebrikler 😊

• @cedric teşekkürler 😊

• @Berkan-Duru evrakları ilk teslim ederken hanımefendi kanıtlarınız varsa ekleyin dedi, yüzlerce fotoğraf, uçak biletleri, airbnb otel rez. Hepsini verdim. Mülakat esnasında da officer sadece fotoğraflara göz ucuyla baktı.

• @ynsmry Hayırlı olsun dostum. Ben de Adana'da yaşıyorum da dosyaların onaylanıp kargodan size ulaşması 3 4 gün sürdü sanırsam

• @Samet-Ünlü çok teşekkür ederim, darısı en kısa zamanda size olsun. Bizim evrakta sıkıntı oldu, ondan dolayı dün onaylandı vizem bugün teslim aldım. 24 saat bile değil😅 gönderilen ptt linkinden takip ettim Adana’ da seçtiğim ptt’ ye geldi yazdığı an gittim aldım, hiç mesaj gelmesini beklemedim😅

• @Berkan-Duru Hayırlı olsun Berkan. Evet normal prosedür, benimkinde de öyle yazdı. Sanırım şu saatlerde Issued olmuştur.. 🙂

• @Naerys teşekkürler 😊 evet bu sabah issued olarak güncellendi. Ayrıca pttye verildiğine dair mesaj da geldi. Sanırım pazartesi elimde olur

• Merhaba arkadaslar, eşim John F Kennedy havalimanından giriş yapıcak. Girişte herhangi bir sorun oluyor mu? Ne tür sorular soruyorlar?yanında ekstra birşey bulundurması lazım mı? Örneğin sağlık dokümanını yanına alacak

• @istanbullover merhaba, eşinizin ayrica ikamet ettigi yer NYC mi yoksa ilk girişini ziyaret maksatinda farkli eyalete mi yapacak?

• @Berkan-Duru new york city de degil ama new yorka bagli bir sehirde. JFK den sonra baglantili ucusa binecek

• Herkese merhaba davanızı nereden takip ediyorsunuz biz başvuru yaptık avukat aracılığıyla güncel durumu takip etmek için hangi siteye girmem gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

• @Busra-Akdag https://egov.uscis.gov/ buradan size özel verilmiş kod ile taratabilirsiniz

• @Berkan-Duru çok teşekkür ederim bir sorum daha olacaktı dosyanızı aktif olarak inceliyoruz yazıyor bu ne anlama geliyor acaba ?

• herkese merhaba ben türkiye'de öğrenciyim öğrenci oturma iznim var nvc'den davamı Ankara türkiye'ye nakletmesini istedim davamı transfer ettiler eğer bilen varsa görüşme tarihi almanın ne kadar süreceğini

• @hermi-abebe, içinde söyledi: IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

herkese merhaba ben türkiye'de öğrenciyim öğrenci oturma iznim var nvc'den davamı Ankara türkiye'ye nakletmesini istedim davamı transfer ettiler eğer bilen varsa görüşme tarihi almanın ne kadar süreceğini

Merhaba. Vatandas olmayanlarin randevu almalari maalesef ki cok uzun suruyor. 2 yila yakin surenleri de gormustum FB gruplarinda. Yani 1 - 2 sene arasinda birseydi en son. Tabii belli de olmaz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |