Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mr-alikaya, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@yigitberberoglu benim an itibariyle ıssued oldu çok şükür. 😊
    Yakında herkesin durumu güncellenecektir

Bizde de durum issued a döndü hatta issued a dönünce 8 eylüle gidiş biletimizi aldık.

• @sevilt vizeniz hayırlı olsun sevil hanım 🙂 O gün benim vizem onaylandığındaki sevincinizi ve moral desteğinizi unutamam 🙂

@yigitberberoglu benim an itibariyle ıssued oldu çok şükür. 😊
    Yakında herkesin durumu güncellenecektir

Need info bilgisi girilmiş bende. Adres beyanı istiyorlar. Mail olarak gönderince onaya düşer sanırım benimki de

• @yigitberberoglu uçuş biletlerine baktım da çok pahalı siz direk bilet kestiniz mi yoksa aktarmalı mı gideceksiniz?
    Benim gideceğim yerde de direk uçuş görünmüyor zaten

• @korkmazunal siz adresi belirtmemişmiydiniz?
    Neden öyle birşey oldu ki?

• @Turco profilden kim olduğunuzu çıkardım 🙂 her zaman sonuna kadar destek .

@yigitberberoglu uçuş biletlerine baktım da çok pahalı siz direk bilet kestiniz mi yoksa aktarmalı mı gideceksiniz?
    Benim gideceğim yerde de direk uçuş görünmüyor zaten

Ben Frankfurt aktarmalı gidecektim normalde Houston a fiyat çok yüksekti thy nin direkt uçuşu ancak 8 eylül uçuşun fiyatı düşünce ilk giriş olacağı için aktarmalı gitmekten vazgeçtim ve 8 Eylüle direkt uçuş olarak aldım.

• Bu ileti silindi!

@korkmazunal siz adresi belirtmemişmiydiniz?
    Neden öyle birşey oldu ki?

Kart teslim adresini Türkiye new york konsolosluğu yazmıştım ama kabul etmemişler

• @norta Öncelikle tebrik ediyorum. Dosya taşıma ile ilgili bir sorum olacaktı. Ülkelere mail atarken mailde '' konu'' kısmına dikkat çekmek için ne yazmıştınız. Nasıl maili göndermiştiniz.

• @tgctgctgc Bildiğim kadarıyla Dosya numaranızı yazmanız yeterli oluyor. Bazı konsolosluklar visa navigator kullanmaya yönlendiren mail atabilir, visa navigator de doğru adımlara tıkladığınızda mail içeriğinin kendi konsoloslukları için kabul edilen formatının düzenini açıklayan bir ekrana ulaşabilirsiniz. O konsolosluğa o içerik ile mail atarsınız aksi halde okumayacaklarını attıkları otomatik yanıt mailinde belirtiyorlar çünkü. Tabiki yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

• @tgctgctgc @Revolter ’in yazdığına katılmakla birlikte, ben visa nav.’e yönlendirmeyen konsolusluklara e-mail atarken “konu” kısmına “CN:2023EU***** - TRANSFER REQUEST - AD SOYAD” şeklinde yazdım ve hemen hemen tüm konsolosluklardan olumlu/olumsuz cevap aldım. Belki size bir fikir verebilir. Bu arada geri dönüşler 4-5 gün sürebiliyor bilginize.

• Bugün vize basılı pasaportlarımızı ve sarı zarflarımızı pttden teslim aldık.

Darısı tüm bekleyenlerin başına.

• Herkese merhaba aklıma takılan bir konu var bilen arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Pasaportumun son geçerlilik tarihi 26 mart 2024 yani yaklaşık 7 ay kaldi, gocmenlik vizem'in son tarihi ise 15 Şubat. Sorum hangi tarihlere kadar Amerika'ya giriş yapabilirim ? Ocak gibi giriş yapmak istersem pasaportumun 2 ay geçerliliği kalıyor bu şartlarla alırlar mı ? Yoksa pasaprtu yenileyip iki pasaport ile mi giriş yapmam gerekiyor ? Teşekkür ederim.

• @deep_blue çok teşekkür ediyorum.

• @Teoman-Yilmaz Pasaport suren en az 6 ay olmak zorunda yoksa ulkeden disari cikarken yada diger ulkeye girerken sorun yasarsin

• @tunci merhaba. Pasaport süreniz 1-2 gün kalsa bile Türkiye'den çıkabiliyorsunuz ama gideceğiniz ülkeler genelde 6 aydan fazla (en az 6 ay 1 gün) pasaportun son kullanma tarihinin olmasını istiyorlar.

• @Revolter anladım çok teşekkür ediyorum

• @Darwin Vizeniz hayırlı uğurlu olsun

• Yasaklı

@Darwin vizeniz hayırlı olsun amerikada ki hayatınızda başarılar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |