DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@excalibur Siz dogrudan konsolosluklara, ya da konsolosluklarin support sistemine mail atmalisiniz, NVC ve ya KCC ile isiniz yok cunku dosyaniz DQ.

• Bu ileti silindi!

• Dear applicant,

KCC can no longer transfer cases as further scheduling for DV 2023 has ceased

Transfer talebi gönderdiğim konsolosluk tan gelen cevap transfer taleplerinin kabul edilmeyeceği yönünde.

• @Osman-2 5-6 hafta sürdü.

• @lumos DQ Ne demek acaba?

• @Emy-0 KCC sizin ve aile üyelerinizin ds 260 formunu kontrol etmiş ve eksiksiz olarak onaylamıs artık cn numaranız aktıf olunca mulakat almaya hazırsınız anlamına geliyor

• @rebul59 çok teşekkürler bilgi için bende aynı durumdayım demekki 😞

• @halil832 bana dönüş yapmayan birçok konsolosluk var 😕

• Slmlar , Nvc ‘ check visa status ’ kısmı üç gündür “Invalid Case number” uyarısı veriyor. Sistem mi güncelleniyor acaba mülakat dağıtımı vs olma ıhtimali olur mu
    Ve ya kapanış mı oldu 2023 yılı için acaba ?!

• @Emy-0 Rutin test ve bakım yapıldığını yazmıştı travelgov. Bir kaç gündür böyle site. 30 Eylül’e kadar DV2023 süreci kapanmaz.

• @Emy-0 Merhaba, birkaç gündür sitede bir problem var; birkaç arkadaş daha aynı hatayı almıştı.

• @deep_blue tsk ederim ,mülakatınızın çok iyi geçmesini ve hayırlı olmasını diliyorum.

• @trtl teşekkür ederim bilgi için .
    Mülakatınzın çok iyi geçmesini ve hayırlı olmasını diliyorum

• Bugün sağlık raporuna girdim. Yarım saat sürdü sürmedi. 2 aşı yapıldı kan tahlili ve akciğer filmi çekildi. Ben galiba sağlık randevusu onayını henüz almamışım ya da yanlış işlem yapmışlar hatırlamıyorum ama sağolsunlar yardımcı oldular. Toplamda saplık muayenesi aşılar kan tahlili ve akciğer röntgeni için 330 dolar ödeme yaptım. Evlilik arefesinde bu masraflar hoş olmadı tabi ama bunun acısını amerikadan çıkartırım 😂

• @mamaryoo malesef konsolosluklarin cogu hic donus bile yapmiyor. Bence konsoloslugun internet sitesine girip kontrol edin. Belki online formla talep kabul ediyorlardir.

• Merhaba iyi pazarlar,

Bosna Hersek için [email protected] a mail atıyorum, dönüş alamadım ilk sefer dışında, 5-6 kez gönderdim. Başka bir mail adresi var mı, yoksa sadece bu ([email protected]) mudur?

Son olarak, Ankara Eylül ayı için mülakat dağıtımı yapmadı değil mi? hala 14.900 larda?

Çok teşekkürler.

• @BerkayHacımustafa evet mail adresleri bu bazı konsolosluklar artık maillere geri dönüş vermiyorlar bosna hersekte bunlardan birtanesi

• @BerkayHacımustafa maalesef Ankara dv24 için her zaman ki gibi çok az ekim ayına mülakat verdi.Umarım bir sürpriz yapar da bekleyen herkes müjdeli bir haber alır

• @BerkayHacımustafa Evet mail adresi o. Bizde oraya yollamıştık

• @Darwin İnşallah öyle olur ama bence zor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

189

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.8k

| | | |