Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Ümit-Karabayır Uzucu ama yapilabilecek bir sey de yok. DV surecinde kontrol edebildigimiz, kaderi degistiren tek bir parametre var; o da sureci takip, ama bazen insan kendine yardim etmekten uzak olabiliyor.

• @Umut-Şele heyecanla bekliyoruz haberlerinizi

• @fahri26 numaranız bence gayet iyi Ocak ayında tüm boşluklar CN leri belli olucak en yüksek cnye bakılacak olursa iyi sıralamanın var

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@ibrahimhalılll ikiside olabilir, ilk aylarda yavaş başlayabiliyorlar bu arada. Yeri gelicek o ay hiç kimseye mülakat vermediğide olucak maalesef

• Her gün excel tablosuna bakıyorum, mülakatı gelen var mı falan diye? Birisi daha eklemiş tarihini. Ankara'dan maili gelen sayısı 2'ye çıkmış. 46xx'lardayız ama tırsmaya başlıyorum. Bu işin olayı hep sabır derlerdi, insanın başına gelince anlıyor sabır olayını.

• @Ümit-Karabayır ben de mail kontrol eder gibi saat başı girip yeni entrylere excel tablolarına bakıyorum 🙁 artık browser’a “y” yazınca direk yesilkartforum çıkıyor. 😅

• @semihistanbul bence şimdiden amerikada kalacak yer ve bavul bakmaya başlayın derim malum ds submıtınızde iyi numaranız mülakat alamayacak bir numara değil 🙂 hazırlıklı olun

• @semihistanbul Merhaba öncelikle hayırlı olsun. Case numberınız oldukça iyi, DV2023 talihlileri için süreç daha bitmemişken şimdiden stres yapmaya başlarsanız çok yıpranırsınız. Green Card insana sabretmeyi öğretiyor her şeyden önce. Olumlu düşünün ve sabredin. Umarım vizenize en hızlı şekilde kavuşursunuz.

• @semihistanbul Süreç içinde insanın sabrı zorlanıyor hakikaken zaman zaman ama her türlü değer. Ben 2022 Mayıs’dan bu yana sabrım ne zaman zorlansa, US’deki Ford’un int. sitesitesine girip 5.0 Mustang fiyatlarına bakıyorum; çok iyi geliyor tavsiye ederim. 😂😂

• @ridetowild Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Sürecinizin daha çok başındasınız, önümüzdeki bu 1 sene içerisinde psikolojik olarak sağlam kalabilmeniz için bu denli aceleci olmamanızı tavsiye ederim. İlk aylarda düşük sayıda mülakat gelebilir ya da hiç gelmeyebilir. Olumlu düşünüp sabırlı olun, case numberınız oldukça iyi. Unutmayın bu vizenin en zor kısmı beklemek. Umarım her şey istediğiniz gibi olur.

• @ozmell Merhaba 30-40 kişi civarı.

• @Seher-Yvz-Gülsever Merhaba, DS260 formunda yer alan pasaport bilgileri kısmında "other travel document" seçenlere daha önce denk gelmiştim ancak onlar bunu asıl talihli için değil henüz pasaport çıkarmamış eşler veya çocuklar için yapmışlardı. Sorunuza doğrudan cevap verememiş olsam da söylemek istedim. Eminim daha tecrübeli adminlerimiz size yardımcı olacaktır.

• @Movistar74 Merhaba, bu tip soruları cevaplamak oldukça güç. Önceki yılların excel tablolarını inceleyip kendi numaranızla ilgili bir tahminde bulunabilirsiniz ancak unutmayın ki her senenin dinamiği birbirinden farklıdır. Umarım en kısa sürede vizenize kavuşursunuz.

• @Movistar74 İmzanız ne yazık ki görünmüyor. Adminlerden biriyle iletişime geçin isterseniz.

• @ismail-kansız Merhaba son dağıtılan mülakatları DV2024 excelinden takip edebilirsiniz. Mülakatlar genelde ayda 1 dağıtılır. Kimi zaman mülakat dağıtılmayan aylar da olabilir; bu durumda hemen umutsuzluğu kapılmayın; sonraki aylar toplu mülakat gelebilir. Umarım DV2024 bol mülakatlı olur!

• Merhabalar, formumuzu güncellemek için konsoloslugumuza mail attık, dönüş aldık mailin başında şu şekilde yazıyor "Your case has been updated, please log back into your account to view the details." Bu şekilde yazı geldi fakat ds260 kilidi hala açılmadı, acacaklar mıdır yoksa otomatik mesaj mı attılar acaba?

Mailin altında bikaç bişey daha yazıyor "Public Response: Kindly confirm that Warsaw was designated as a processing post for you. If so, please, reach out to us after the 1st of October when DV2024 season starts. "

Ne anlam ifade ediyor tam olarak anlayamadım? Yardımcı olabilecek var ise cevaplarınızı rica ederim, herhangi bişey yapılması gerekir mi vs.

• @semihistanbul Panik moda gerek yok sizin cn ve sub tarihinize göre konusuyorum.

• @tapsix Merhaba case numberınız ve DS260 submit tarihiniz oldukça iyi, yakında mülakat maili alırsınız diye umuyorum. Aynı zamanda kazandığınızı öğrendiğiniz "https://dvprogram.state.gov/" a confirmation numberınız ile giriş yaparak da mülakat alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz.

• @Armağan-Yılmaz Merhaba, evet her ay vize bülteni yayınlanır ve case numberınız açıklanın cut-offdan küçükse dosya numaranız aktif olmuş demektir. (Ekim ayı cut-off EU için 4500 açıklanmış, yani dosya numaranız aktif olmuş)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |