Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SeyfettinB Tesekkur ederim cevap icin. Yok aslinda çok net ifadeler ile bir yazisma gerçekleştirdim, fakat iletide belirttiğim sebebi gönderdiler ki ben zaten acikca UK resident olduğumu söyledim ve proof of residence ve proof of adresse maile ilistirmistim. Ama simdi tekrardan bir başvuru daha yapacagim, dosyalar konsolosluklara gonderilmeye basladi. Fakat bazilari current olmasini bekle kimisi 1 Ekimden sonra yap kimi de current olmadan tekrardan başvuru yap diyor kafam karisti biraz.

• ⭐⭐⭐

@eray26 bahreyn konsolosluğundan güncel olarak istenilen evrakların listesini isteyebilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@meecittt direk KCC ile iletişime geçin taşıma talebinizi iletin. Vatandaşlık vs için kanıt görmek isteyebilirler yerinizde olsam direk ilk taşıma mailine kanıt olarak eklerim onuda

• @datanist teşekkür ederim önümdeki hafta 4.haftaya gireceğim bakalım güncelleme yaparım. 🙂

• @eray26 Gc çıktıktan sonra biz de anladıkki sürecin büyük bir kısmı stres yönetimiyle geçiyor. Endişelenmeyin ve sakin kalın lütfen. Süreci çok yakından takip edin ve size tavsiyem forumdaki başlıkları deneyimleri satır satır okuyun. Biraz da şans yanınızda olursa tamamdır bu iş. Başaracaksınız ve vizenizi alacaksınız. İyi şanslar diliyorum.

• @Serkan-Kaya Muscat’a taşıdım Serkan bey.

• @deep_blue green cardı gelmesini dört gözle bekliyorum r-entry başvuracağım çünkü bakalım sabır..

• @beratmehmet tekrar tekrar mail atın mailiniz kısa ve öz olsun konu başlığına CN numaranızı girin mail kısmına isim soy isim CN ve doğum tarihi ay gün yıl olarak girin önemli ardından neden taşımak istediğinizi kısaca yazın taşımak istediginiz ülkedeki oturum pass gibi kanıtlayıcı belgeleri CN numaranızi PDF ismiyle değiştirin ve ek kısmına ekleyip gonderin

• @Nurca teşekkür ederim

• @tgctgctgc henuz cut-off olmadi CN,bahreynde ikamet ettigim icin burayi arastiriyorum

• @Emre-Kurtulmuş mail gonderdim cevap bekliyorum bu konuda 😃

• @Yasemin-Demirel Yakında teslim alırsınız diye düşünüyorum. 👍 Zor kısmı atlatmışsınız sonuca ulaşmış olmanın tadını çıkartın. Darısı başımıza. 😀

• @meecittt

Tebrikler. Vatandasi oldugu ulkeye gidip o ulkedeki Amerikan konsolosluguna e-posta ile vatandasligi ve fiziksel olarak orada oldugunuzu ifade edin. Konsolosluk kendisi KCC ile irtibata gececek ve surec daha kisa surecektir. Sizin KCC ile yasal bir hakkinizi kullanmak isteseniz de KCC hakli olarak polemik yapacaktir yuksek ihtimalle ya gec ya da hic cevap vermeyebilirler ...

Benim ve baskalarin deneyimleri ile sabittir .

• Merhaba. 2024 mülakatları verilmeye başladı. Ankara da malum işlemler uzun sürüyor. Eşim Azerbaycan vatandaşı, dosyayı oraya taşıyıp mülakat alma işlemim hızlanabilir mi? Orada işlemler hızmıdır aceba. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler

• @deep_blue
    Merhqba hocan siz mülakata Türkiye'de mi gireceksiniz

• @Umut-Şele benim de umudum o yönde çok az geliyor umut kırıcı gerçekten. umarım ilerleyen süreçte daha da hızlanır.

• @Mesut-Isler tüm konsolosluk performansını gösteren bir siteden bahsetmişti arkadaşlar. Geri yazışmalarda vardı sanki.

• @Erdal78 bizim fiziksel olarak orada olmamız şart mı? biz oraya mülakat alınca 2-3 ay kala gitmeyi düşünüyorduk?

• @Mesut-Isler bildiğim kadarıyla azerbaycana gürcistan bakıyor o konsolosuğun çalışma hızına ve kazanan sayısına bakmanızı tavsiye ediyorum. https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY23.html Bu siteden her konsolosluğun geçmiş senelerdeki performansına ve 2024 için Ocak ayından itibaren bakabilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |