DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @NINJAKEMAL Bize de eksik asılarınız var Türkiye'de ve Amerika da yaptırın dediler. Türkiye de yaptırmamız gerekenleri sağlık ocağında yaptırıp aşı kartına işletip yanımıza almayı düşünüyoruz, Aşı yaptırdığımızı başka türlü ispatlayamayız.

• @Berkay-BHR cok tesekkurler

• @ozgurcc Vizeniz hayırlı olsun, yeni hayatınızda başarılar. Umman 'dan bizde kabul almıştık. Hong Kong daha erken vize vereceğini söyleyince rotayı oraya cevirdik. Kimin aklına gelirdi ki vize için dünyanın bir ucuna gideceğimiz.

• @tolga-a tesekkurler

• @tugbaokutan Çok güzel ve içten bir yazı olmuş Tekrar tebrikler. Hong Kong grubunda olduğumuz için bizde çok mutlu olduk, çok değerli insanlar la tanıştık. İyi ki gitmişiz ve vizemizi almışız

• @tohma31 Tebrikler. Zorlu oldu sizin süreç. Biraz takip edebildim. Sonunda vizeyi almışsınız sevindim sizin adınıza. Yeni hayatınızda mutluluklar.

• @tohma31 başınız sağ olsun vizenizi tebrik ediyorum emeklerinizin karşılığını aldınız

• @tohma31 vizeniz hayırlı olsun, başınız sağolsun. ben Adana'da yaşıyorum, deprem nedeniyle dv sürecinden epey kopmak zorunda kaldım ama sizi çabuk toparlayıp başardığınız için tebrik ederim 👏🏻👏🏻yeni yaşamınızda mutluluklar

• @nurcan-imğa vizeyle ilgili bişey yazmıyor ama yardımcı olacak cevapları ben de merak ettim doğrusu.

• @Nurca Ya doktor bana muayene sırasında bir aşı göstererek bunu amerika'da yaptırman gerekiyor (emin değilim ama booster kast ediyordu sanırım ) dedi. Ben de rica edip Sağlık Raporunun her sayfasının fotosunu çektim eve gelip inceleyince Completed Vaccination requirements kutucuğuna tik atmış ve diğer sayfalarda da bunu belirtmiş yazı olarak. Yani bence sıkıntı olsaydı hem vizeyi vermezlerdi ve işte şu aşıları da şu tarihte yapmanız gerekiyor vs. gibi bir şey derlerdi hem de Sağlık Raporunun geçerliliği 6 ay olmazdı diye düşünüyorum. Sizin durum nasıldı ? Siz de mi Sağlık Raporunda yaptığınız aşılara booster yaptırın dedi doktor yoksa ekstra bir aşı listesi mi çıkarttılar bunları ABD'ye girmeden önce yapın dediler?

• @NINJAKEMAL yaptıkları çoğu aşı 2 3 aşamalı tam koruma olması için ve yaptığı aşının üstünden belli bir vakit geçmeden 2. Dozu yapamıyorlar covid gibi o yüzden diğer hatırlatma dozlarını yapmamızı tavsiye ediyorlar tam koruma için. Ama tabi birçok kişi yaptırmıyor bu kişinin kendi tercihi biz yaptırdık ama girişte soran olmadı

• @Şener-Uysal Şener Bey vizeniz hayırlı olsun . Umarım Amerika da da işleriniz mülakatta olduğu gibi kolay ve olumlu geçer. Görüşmek üzere.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tohma31 sana ve eşine abd'de güzel bir hayat diliyorum.
    yolunuz açık olsun..

• @Nurca insallah bahreyn icinde cok fazla talebi olmaz

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• @ozzgedenizz insallah rahat bir mulakat yapabiliriz.Herkesin stresi oldukca yuksek

• Vizesi onaylanan herkesi tebrik ederim

• @mstfak Teşekkürler

• @ozgurcc tebrikler amerikada başarılar ☺

• @mertekremh tebrikler ☺

• @tohma31 tebrikler amerikada başarılar, sizde savaşıp kazananlardansınız ☺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

265

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.3k

| | | |