DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sadık01 hazır olmadığını söylüyor derken? Ödeme sayfasında randevu yok diyor ondan mı bahsediyorsunuz?

• merhaba, vize mülakatında nişanlımın orijinal doğum belgesi götürmem gerekiyor mu? orijinal boşanma belgesini götürmem gerektiğini biliyorum doğum belgesi de gerekli midir?

• Günaydın arkadaşlar
    Amerika'da olanlara iyi geceler
    Mülakat günü için Türkçe'den İngilizce ye çevrilmesi gereken evrak veya evrakalar varmı?

• @suat-mavi Konsolosluk size gerekli belgelerin ne oldugunu mail olarak gonderdi mi?

• @suat-mavi elçiliğin gönderdiği talimatlar sayfasında hangi evrakların tercüme edilmesi gerektiği yazıyor onların dışındakileri Türkçe olarak götürebilirsiniz.

• @edanurhk hayır gerekmiyor. İçim rahat olsun derseniz kopyasını dosyanıza ekleyebilirsiniz. Orijinale gerek yok.

• @sadık01 randevu açıldığın da ödeme yaptıktan sonra o ekran değişecek şu an için herhangi bir şey yapamazsanız herkeste olan bişey bu , sık sık siteyi kontrol edin randevu için , hızlı olan kazanır mantığı var maalesef. Ne zaman açacaklarını da kimse bilmiyor

• Daha önce hiç haftasonu randevu açıldığı oldu mu? Günlerce 7/24 siteyi kontrol etmek zulüm haline geldi. Bari haftasonu bakmaya gerek yoksa bakmayalım boşuna.

• @Ali-El evet

• @ob16222 elçiliğin gönderdiği talimatlar sayfasında hangi evrakların tercüme edilmesi gerektiği yazmıyor maalesef

• @suat-mavi aşağıda linki paylaştım. Elçilikte aynı maili paylaşıyor bilginiz olsun

https://tr.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/91/K1K2-VISA-INSTRUCTIONS-EN.pdf

• @xanthos açılmıyor , sadece iptal eden birisi olursa sistem de o randevuyu boşa çıkarırsa onu görürsünüz yoksa elçilik açmıyor.

• @ob16222 Anladım 🙂 Kimse iptal etmez zaten o yüzden bakmadan rahatça dinlenebilirim, teşekkürler.

• @xanthos belli olmaz belki birisi eder ya da elçilik eder kim bilir ama ben aldığım vakit randevu hsonu hiç bakmadım.

• @ob16222 teşekkür ederim

• @ob16222 tşk

• Selamlar öncelikle, Formu doldururken kız arkadaşım adresi Istanbul Turkey olarak yazmış muhtemelen dosyalar oraya gidecek gibi. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Bu aralar dosyanın onaylanmasını bekliyoruz. Dosya Suanda Uscis'te

• Arkadaşlar;
    Sağlık muayenesi için randevu aldım ama mail geldi henüz onaylanmadı diye. Onaylanması kaç gün sürüyor acaba? Mülakatıma 1 aydan daha az var yani randevu alabilirim o konuda sıkıntı yok.

• @Blackjack35 gidecek olan dosya ne dosyası hocam tam olarak ? Uscis size bir dosya göndermiyor , noa2 onay kağıdı geliyor o kadar onu da tekrar isterseniz gönderirler , dosya Ankara’ya gidecek

• i-129f doldururken içerisinde bulunan Consular processing information kısmında, your beneficiary will apply for a visa abroad at the u.s. embassy or u.s. consulate at diye bir alan var İstanbul Turkey olarak yazmış 62.a numaralı soru. Ankara olması gerekliyken İstanbul demiş. Bunu nasıl düzeltebiliriz. agustos 2 de noa1 aldım bu aralar ufak ufak agustosu onaylamaya başladılar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

43.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

438.2k

| | | |