DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sadık01 hazır olmadığını söylüyor derken? Ödeme sayfasında randevu yok diyor ondan mı bahsediyorsunuz?

• merhaba, vize mülakatında nişanlımın orijinal doğum belgesi götürmem gerekiyor mu? orijinal boşanma belgesini götürmem gerektiğini biliyorum doğum belgesi de gerekli midir?

• Günaydın arkadaşlar
    Amerika'da olanlara iyi geceler
    Mülakat günü için Türkçe'den İngilizce ye çevrilmesi gereken evrak veya evrakalar varmı?

• @suat-mavi Konsolosluk size gerekli belgelerin ne oldugunu mail olarak gonderdi mi?

• @suat-mavi elçiliğin gönderdiği talimatlar sayfasında hangi evrakların tercüme edilmesi gerektiği yazıyor onların dışındakileri Türkçe olarak götürebilirsiniz.

• @edanurhk hayır gerekmiyor. İçim rahat olsun derseniz kopyasını dosyanıza ekleyebilirsiniz. Orijinale gerek yok.

• @sadık01 randevu açıldığın da ödeme yaptıktan sonra o ekran değişecek şu an için herhangi bir şey yapamazsanız herkeste olan bişey bu , sık sık siteyi kontrol edin randevu için , hızlı olan kazanır mantığı var maalesef. Ne zaman açacaklarını da kimse bilmiyor

• Daha önce hiç haftasonu randevu açıldığı oldu mu? Günlerce 7/24 siteyi kontrol etmek zulüm haline geldi. Bari haftasonu bakmaya gerek yoksa bakmayalım boşuna.

• @Ali-El evet

• @ob16222 elçiliğin gönderdiği talimatlar sayfasında hangi evrakların tercüme edilmesi gerektiği yazmıyor maalesef

• @suat-mavi aşağıda linki paylaştım. Elçilikte aynı maili paylaşıyor bilginiz olsun

• @xanthos açılmıyor , sadece iptal eden birisi olursa sistem de o randevuyu boşa çıkarırsa onu görürsünüz yoksa elçilik açmıyor.

• @ob16222 Anladım 🙂 Kimse iptal etmez zaten o yüzden bakmadan rahatça dinlenebilirim, teşekkürler.

• @xanthos belli olmaz belki birisi eder ya da elçilik eder kim bilir ama ben aldığım vakit randevu hsonu hiç bakmadım.

• @ob16222 teşekkür ederim

• @ob16222 tşk

• Selamlar öncelikle, Formu doldururken kız arkadaşım adresi Istanbul Turkey olarak yazmış muhtemelen dosyalar oraya gidecek gibi. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Bu aralar dosyanın onaylanmasını bekliyoruz. Dosya Suanda Uscis'te

• Arkadaşlar;
    Sağlık muayenesi için randevu aldım ama mail geldi henüz onaylanmadı diye. Onaylanması kaç gün sürüyor acaba? Mülakatıma 1 aydan daha az var yani randevu alabilirim o konuda sıkıntı yok.

• @Blackjack35 gidecek olan dosya ne dosyası hocam tam olarak ? Uscis size bir dosya göndermiyor , noa2 onay kağıdı geliyor o kadar onu da tekrar isterseniz gönderirler , dosya Ankara’ya gidecek

• i-129f doldururken içerisinde bulunan Consular processing information kısmında, your beneficiary will apply for a visa abroad at the u.s. embassy or u.s. consulate at diye bir alan var İstanbul Turkey olarak yazmış 62.a numaralı soru. Ankara olması gerekliyken İstanbul demiş. Bunu nasıl düzeltebiliriz. agustos 2 de noa1 aldım bu aralar ufak ufak agustosu onaylamaya başladılar.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 1478
  • 116
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

212

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.4k

| | | |