Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sumeyyenur onlar istemeden ben vermiştim yazılı rapor işlerini kolaylaştırır.

• @baran-bozdogan çok teşekkür ediyorum 🙏

• Arkadaşlar Polonya'nın 2023 performansına nasıl bakabilirim? Şu an en son kaç nolu CN kabul etmişler vb?

• @OA-OA https://savediversityvisa.org/
    Merhabalar bu sayfadan bakabilirsiniz

• @OA-OA Merhaba https://savediversityvisa.org/dv2023allconsulates/ buradan kontrol edebilirsiniz.

• @qwe19 İmkanınız varsa taşımanız daha doğru olur çünkü ankarada düşük cn liler bile bazan mülakat alamıyor.

• @mrt-gkce @rebul59 teşekkür ederim arkadaşlar. Ama ben bu grafiği okuyamıyorum yaa, mesela ANKARA EU için 282 issued (yeşil) görünüyor. Yani Ankara koca 2023 boyunca sadece 282 kişiye greencard vermiş olamaz ki 😞 Mesela Polonya'nın kodu WRW ve 1157 issued görünüyor. Yani Polonya'nın performansı Ankara'dan daha mı iyi anlamına geliyor?

Bir de bazı arkadaşlar Ankara'da en son CN 14900 olanlar çağırıldı gibi net yazıyorlardı. Hangi konsolosluk en son kaçıncı CN'yi çağırmış bunu nerden görebiliyoruz?

• Mesaj yazdım ama silinmiş tekrar yazayım 🙂
    @mrt-gkce @rebul59 bilgi için teşekkürler arkadaşlar ancak ben bu grafiği okuyamadım. Mesela Ankara EU için 282 issued görünüyor koca 2023 içinde sadece 282 kişiye vize vermiş olamazlar. WRW yani Polonya'da da 1182 görünüyor mesela. Bu şekilde mi karşılaştırıp Polonya daha iyiymiş diyebilirim?

Bir de bi arkadaş forumda Ankara en son CN 14900 civarına mülakat vermiş diye yazmıştı. Bu bilgiyi nerden görebiliyoruz? Polonya için de bi kontrol edeyim.

• deneyimli kisilerdern gorsele dair yorumlama rica edebilir miyim konsoloslugun 2023'teki performansina dair ?

mna.png

• @eray26 ilk olarak verdiğiniz görseldeki veriler hangi ulkede ki konsolosluk bunu söylemeniz gerekli daha sonra o ülkenin toplam kazanan sayısına bakmamız lazım ve daha sonra bu tabloyla karşılaştırması daha doğru olur.

• ⭐⭐

@eray26 2022 temmuz bülteni içerisinde her ülkenin aile üyeleri dahil basılabilecek vize sayısı mevcut. İncelemek istediğiniz ülkenin önce bültenden kaç kazananı olduğuna bakıp sonrasında o konsolosluğun kaç dosya işlediğine bakabilirsiniz performansı anca böyle değerlendirebilirsiniz. Birde örnek olarak Ankara , Tiflis , Erivan , Belgrad gibi konsolosluklar birden fazla ülke dosyalarına bakıyor bunları ayrıca değerlendirmelisiniz.

• Yasaklı

@OA-OA öncelikle tebrikler. mesajınız silinmedi sadece yeni kullanıcı olduğunuz için ilk iletilerinizin onaylanmasını beklemeniz gerekiyor.

performans karşılaştırması için https://dvcharts.xarthisius.xyz/ sitesini tavsiye ederim. grafiklerle hangi numara aralıklarında kaç dosya çağrılmış görebilirsiniz. DV2023'te Polonya performans anlamında en iyi konsolosluklardan biriydi. fakat Polonya'nın bakması gereken çok dosya var unutmamak gerek.

• @rebul59 bu bahreyn konsoloslugu icin

• @achillesoag ulkenin kazanan bilgisini nerde bulabilirim,hangi bultende vardir

• @qwe19 bunu hiç kimse bilemez ama case num. Ve submit tarihiniz mülakat almaya gayet uygun görünüyor süreç ilerlerken ankaranın ilerlemesine göre hareket edebilirsiniz.

• @ozzy22 teşekkürler 🙏🏻 2023 excelinde İstanbul’da yaşamasına rağmen Viyana’dan randevu alan çok kişi gördüm tabi yanlış anlamadıysam olayı öyle görünüyordu o yüzden bunu yapanlar olmuş anladığım kadarıyla.

• @eray26

Ülkelerin kazanan sayılarını bakmak için bu linki kullanabilirsin.

• @eray26 mna 2.png

@rebul59 kazanan sayisi 10 olarak anliyorum bu gorselden ve bir onceki gorselde de toplam yapilan islem 54 olarak gosteriyor.bu anlamda interview noktasinda iyi diyebilir miyiz?

• Yasaklı

@eray26 sadece bu konsolosluk için söylemiyorum, bazen bir konsolosluk birden fazla ülkeden kazanan dosyalarına bakabiliyor. haliyle iş yükü de artabiliyor.

Bahreyn de performans olarak iyi konsolosluklar arasında diyebiliriz.

• @maximtk anliyorum,ama buna ragmen performans iyi gibi geldi bana da dedigniz gibi. Birde hickimseden mulakat tecrubesi edinemeyince bahreynle ilgili stress oluyor insan.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |