Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mehmetizmirli 15 mayısta formu gönderdim sıra numaram da 10klarda

• Tekrardan Merhaba,

2021 yılında ben ve eşim tüp mide ameliyatı geçirdik. Unganlar deneyiminde daha önce bir ameliyat geçirip geçirmediğine dair sorulduğunu neredeyse tüm mülakat deneyimlerinde bunu okudum.

Biz geçirdiğimiz bu operasyon için herhangi bir belge evrak almalı mıyız?
    Almalıysak nasıl bir evrak olmalı?
    Örn: Doktordan ameliyatın sorunsuz geçtiğine dair bir evrak mı almalyız?

Konu ile bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

• @ibrahimhalılll Ben de aynısını göz çizdirme ameliyatı için merak ediyorum. Ameliyatımın üzerinden 10 yıl geçti ve asıl talihli eşim. Herhangi bir belge gerekir mi?

• @sumeyyenur Ben de gözlerim için lazer ameliyatı oldum 2019 yılında. Muayene sırasında yalnızca sözlü olarak belirttim diye hatırlıyorum. Göz muayenesi bile yapılmadı hatta. Sorarlarsa belirtmeniz yeterli bence.

• @ibrahimhalılll Merhabalar,

Eğer alabiliyorsanız sanıyorum evrak almakta fayda var ancak benim muayenem sırasında Dr. Handan Hanım etkisi devam etmeyen ve uzun süre geçmiş operasyonların pek bir önemi olmadığından bahsetmişti. Belki sözlü olarak bilgilendirmek de yeterli olabilir.

• Merhaba arkadaşlar benim sıralamam 7 binlerde formu mayıs 15 te doldurup gönderdim. Dosyamı herhangi bir avrupa ülkesine taşımam gerekir mi yoksa sıra gelir mi ? Bilgi için şimdiden teşekkür ederim

• @binbasitom Çok teşekkür ediyorum. İnsan ne kadar az çok tahmin etse de en küçük ayrıntıyı bile teyit etmek istiyor. Vizeniz hayırlı uğurlu olsun bu arada 🎉

• @sumeyyenur Çok teşekkür ederim. Sizlerin de en kısa zamanda vizelerinize ulaşmanızı diliyorum.

Çok haklısınız herkes fazlasıyla ayrıntılı düşünüyor haklı olarak. Sonrası içinde cevaplarını aradığınız soruları forumda bulabileceğinizi düşünüyorum. Birçok kişi geçmişte aynı şeyleri yaşayıp burada bizler için paylaştı.

• @Şener-Uysal Ben takip ediyorum iki senedir YESILKART FORUM u detayli bicimde gecen sene temmuz ayinda dv 2023 kazananlari aciklanmisti onun icin merak edip sordum hepsi bu

• Yasaklı

@qwe19 sıralamanız ve form gönderme tarihiniz iyi gözüküyor. bunun kesin cevabını kimse veremez tabi ama ben normal şartlarda taşımanızı gerektirecek bir durum olmayacağını düşünüyorum. siz yine de alternatif oluşturabilirseniz iyi olur.

• @Fırat-ERKAL çok teşekkür ederim

• @sumeyyenur tam 10 sene önce göz lazer ameliyatı olmustum bende hastaneye gittim saglık muayenesinden önce aldım raporları hepsi kayıtlarında vardı.

• @baran-bozdogan istediler mi peki?

• @maximtk teşekkür ederim. 2023 dosya numaralarina baktigimda benim siramda olanların bir coguna mülakat tarihi verilmis. Umarim sıra gelir

• @kaankoca mülakat tarihi aldıktan sonra açtırabilirsiniz veya gittiğiniz zaman da pasaport bilgilerinizi verebilirsiniz. Mülakat tarihi gelmeden kesinlikle açtırmayın en önemlisi o.

• @qwe19 @maximtk ’ya katılmakla birlikte; Ocak ayında dağıtalacak mülakat miktarlarına ve bülten durumuna göre değerlendirmenizi tavsiye ederim. Sevgili Ankara’nın DV2023’lülerde yarattığı travma neticesinde DV2024 talihlilerinin dosya taşımaya daha çok eğilimli olacağını düşünüyorum. Bu durum yığılmalara yol açabilir.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Meyrem777 case numberinizi hiç bir zaman hiç bir şekilde açık açık paylaşmayın iletinizi sildim kötü niyetli olan birileri herşeyi bozabilir dikkat edin

• Merhaba
    Merak ediyorum acaba daha önce duyan olmuş mudur. Eğer vize randevusu alamazsak ikametgah türkiye olmasına rağmen Avrupa’nın herhangi bir şehri ile değiştirebilir miyim? Mesela daha hızlı randevu gelecek bir şehir ile değiştirmek gibi. Teşekkürler

• @Mel-Demir Bu dediğiniz şey dosya taşıma oluyor aslında. Ankara'dan vize randevusu alamayacağınızı düşünürseniz dosya taşımak istediğiniz konsolosluklarla iletişime geçiyorsunuz. Eğer dosyanızı taşımayı kabul eden bir konsolosluk olursa size vize randevusu veriyor ve gidip vize görüşmesini o konsoloklukta gerçekleştiriyorsunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |