DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@utkuuck bazen kötü digen ne varsa üst üste gelir, önemli olan pes etmemek.
    sen de etmeyip mücadele ettin ve aldın vizeni, önemli olan da bu.
    yolun da bahtın da açık olsun, abd'de bol şans!

• @isotti Ben de sizi tebrik ediyorum, ABD'de bol şans ve başarı diliyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun

• @utkuuck

"Ben thank you dedim ve konsolosluktan öyle hızlı çıktım ki red yesem böyle koşmazdım herhalde" cümlesinden sonra epey bir güldüm. 😅

Vizeniz hayırlısı olsun. Bol bereketli başarı dolu bir hayat dilerim. Artı Yeşil Kart ailesinin New York bir kişi fazla sayılırız. 🗽😇🇺🇸 Herşeyin gönlünüzce olması dileğimle! 🤓🙏

• @gucarslan Çok teşekkürler, sizlerin katkıları, bilgileri olmasa daha da zor olurdu her şey.

• @Berkay-BHR Hatırladıkça ben de gülüyorum 🙂 Çok teşekkür ediyorum asıl güzel dilekleriniz için burada yardımlaşan herkes için hayırlısı olsun. Size de huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum

• @utkuuck vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim .

• @utkuuck Depremde yaşadıklarınız için geçmiş olsun. Umarım bundan sonra çok daha güzel günleriniz olur. Vizeniz hayırlı olsun.

• @utkuuck Hayirli olsun vizeniz, yeni hayatinizda basarilar diliyorum. Konusulanlari duydum AP ye kalanlar oldu yazmissiniz. Sebeplerini duyabildiniz mi?

• @isotti Çok teşekkür ederim.

• @utkuuck Tebrikler. Sıkıntılı ve yorucu sürecin güzel bitmesi çok sevindirici. Vizeniz hayırlı olsun. Hayatınızın yeni dönemi şans ve kolaylık getirsin.

• ⭐⭐

@ozzgedenizz Tebrikler çok zorlu,stresli bu süreci kazasız belasız
    atlatmışsınız.Vizeniz hayırlı olsun.Amerikadaki yeni hayatınızda başarılar.

• @kuzey Çok teşekkürler, size de mülakatınızda başarılar diliyorum her şey gönlünüzce olsun

• ⭐⭐

@binbasitom tebrikler.Vizeniz hayırlı olsun.Amerikadaki yeni yaşantınızda başarılar.

• ⭐⭐

@utkuuck tebrikler.vizeniz hayırlı olsun.Amerikadaki yeni yaşantınızda başarılar dilerim.

• @selamibasaran Çok teşekkür ederim..

• @utkuuck Çok teşekkür ederim.

• Mülakata çocuklu ailelerden giden oldu mu? Özellikle küçük çocuklar ise.. size birkaç sorum olacak..
    Be kadar beklediniz içeride çocuklarla?
    Bir de kapris/ isterik başladıysa nasıl sakinleştiniz çocuğu? Yanımıza bir lolipop alma şansımız var mı?
    Bir de sorular soruluyorsa çocuklar yanımızda bekliyor demi?
    Onlardan parmak izleri almıyorlar doğru mu?
    Biraz tedirginim açıkçası, o gün eminim biraz heyecanlı/stresli oluruz bir de çocuklar eğer bağırırlarsa ağlarlarsa yandık ya..

• @incomprisa Biz haftaya 8 yaşındaki kızımızla gireceğiz. Deneyim yazarken bu ayrıntıyı unutmazsam eğer sorularınızı yanıtlarım. Unutursam tekrar sorabilirsiniz. 😉

• Herkese merhaba,
    Durumum hakkında bir çok şey yazabilirim, son virajdan dönme, köprüden önce son çıkış, en son şans, son vagona atlama 🙂
    Bu zorlu mali yılda çok şükür ki 5 Eylül de Umman randevu verdi. Umarım isteyen, uğraşan herkes amacına ulaşır, 1,5 yıldır bunun için uğraş veriyoruz bunu tüm kalbimle diliyorum 🙂

• @incomprisa ben de merak ediyorum bu konuyu, daha once okudugum birkac mulakat deneyiminde cocuklu ailelere oncelik verildigini yaziyordu yanlis hatirlmiyorsam. Umarim da öyledir 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

239

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |