DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ALİ mülakat bundan daha kolay geçecek şimdiden hayırlı olsun

• @segulay76 usa embassy list diye aratınca çıkıyor.

• @asariel cok tesekkurler. Mulakattan sonra da yazacagim tekrar

• @ALİ geçmiş olsun hayırlısı ile vize haberinizi de bekliyoruz.

• @bozyuruk çok teşekkür ederim.

• @Neslihan-Yaşar Cok sagol ben de oyle olmasini umuyorum 🙏🏻

• @segulay76 her ay bülten açıklandığında current yazan kısımda numaralar sizin numaradan büyükse taşımak istediğiniz konsoloslukla iletişime geçiyorsunuz ama numaranız o numaradan küçükse kcc ile iletişime geçiyorsunuz ve size tavsiyem numaranız current olmadan kcc ile iletişime geçin

• @bozyuruk Cok tesekkurler 🙏🏻

• @Neslihan-Yaşar teşekkür ederim Neslihan Hn

• Arkadaşlar Merhabalar, Sağlık Raporumla ilgili bir soru sormak istiyorum.
    Ben sağlık raporumu sıkıntısız bir şekilde aldım ardından sıkıntısız bir şekilde vizemi de aldım fakat Sağlık Raporunun sonuçlarını almaya gittiğimde doktor bana işte şu aşını Amerika'da yaptırman gerekiyor gibi bir şey dediği için Vizemi aldıktan sonra kendisine Aşı sayfasının fotoğrafıyla birlikte mail attım ve bana yaptığı MMR, Varicella ve Hepatisis B aşısını ABD'ye girmeden Booster yaptırmam gerektiğini söylüyor. Sağlık Raporunun fotoğrafını çekmemi bana izin vermişti ben de şimdi incelediğimde Aşıyla olan ilgili kısımlarda '' No remarks. Heathly. Meets all vaccination requirements. ve Vaccination Documentation ile ilgili kısımda da Immigrant Visa or Parolee applicant completed vaccination requirements'e tik atmış. '' yani ben bu boosterı yaptırmazsam bir sıkıntı olmaz değil mi? en az 60 euro sadece aşılar doktor olarak da ücret alacak baya bir pahalıya patlayacak. Yada Türkiye'de devlet hastanesinde yaptırsam onun kağıdını yanımda ABD'ye götürsem eğer sorarlarsa gösteririm diye düşündüm. Rica ediyorum bilgisi olan biri yol gösterebilir mi?

• ⭐⭐⭐

• @NINJAKEMAL mmr sağlık ocaklarında yapılıyor fakat varicella maalesef çok zor bulunuyor biz acıbadem Hastanesi'nde bulabildik sadece İstanbul'da. Aşı + aşıyı vurulma ücreti 800 küsür tuttu

• Merhaba,
    Burada yazan detaylar bizim için çok faydalı oldu, teşekkür ederiz.
    İmzama taşıdım tarihleri, yaklaşık 6 yıldır GC başvurusu yapıyoruz, 2023 sonuçlarında mutlu haberi aldık, belli süreçler sebebi ile formu doldurup submit etmemiz uzun sürdü fakat bu Mayıs ayında beklediğimiz maili aldık.

7 Temmuz'da sağlık raporu için muayene olduk, 14 Temmuz'da görüşmemiz vardı.
    Tüm evraklarımız tamdı fakat eşimin askerlik bitirme kağıdı biraz eski olduğu için e devletten çıktı alıp dosyaya ekledik.(bunun için bir pc ve printer var)
    Burada edevletten alınabilecek evraklar için bir hatırlatma yapabilirim. Görüşmeye gitmeden önce 2FA doğrulama tanımladı iseniz kaldırabilirsiniz, diğer türlü e devlet şifreniz ile giriş yapamazsınız.

Mülakatı Türkçe istedik, ara ara ingilizce yanıtlar verdik, 8:45 randevusu idik, 10:45 te tüm işlemlerimiz tamamlanmış ve çıkmıştık. Daha önce okuduğumuz ev ve araç değerlemelerini, banka dökümlerimizi evraklarımıza eklemiştik kısa sürdü ve sorun olmadı.

Püf nokta olarak aklıma gelenler bunlar, herkese iyi şanslar diliyorum.

• @segulay76 evet, çalışma vizesi ile Macaristan'a dosya taşıyabildim. Herhalde Budapeşte'de son mülakata girecek olanlardan biriyim.

• @Berkay-BHR Vizenizi tebrik ediyor yeni hayatınızda başarılar diliyorum. Güzel, açık ve faydalı anlatımınız için teşekkür ederim.

• @ozgurcc Tebrik ederim.

• @orhant Geçmiş olsun. Mülakatınızda başarılar dilerim.

• @ALİ Geçmiş olsun. Mülakatta başarılar diliyorum.

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@nskrgl
    61 adet tebrikler mesajınız var, tebrikler!
    Sadece tebrikler diyerek 100 olsa da o gruba giremezsiniz yalnız, katkı sağlamak şart😎

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

43.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.6k

| | | |