DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @deep_blue gerçekten çok uğraştım Muskat’ta mülakata girebilmek için ama kısmet değilmiş, Muskat’ta olması bizim için çok kolaylık olacaktı neyseki Ankara’dan mülakat geldi buna da şükür 🫶🏼

• Merhaba, excel den kontrol ettiğimde mülakat sadece Eylül'ün 6-7-8 tarihlerine vermişler.. haftaya tekrar dağıtım olur mu acaba? Normalde her haftanın cuma günlerine mülakat tarihi veriyorlardı. Şuan 15k da numara kaldı. İnşallah gelecek hafta yine dağıtım olur.

• Bir sorum daha olacak. 32k üzeri dosya taşıyanlar vize mülakata girebilecek mi? Yoksa 32k altındakiler konsoloslukta boşluk olup dosyasını taşıyabilecek midir? Süreç nasıl ilerliyor acaba?

• ⭐⭐⭐

@halil832 Bunu sahsen tahmin etmek guc, Ankara'nin yaklasim oruntusu bu sekilde olmasaydi belki derdim bir kere daha dagitim yapar, bunu ancak umut ediyorum. Ankara'dan baska yere transfer yapip mulakat alan ve tekrar Ankara'ya dosyalarini tasiyan bir grup arkadas var, umut ederim ki Ankara onlari da magdur etmez🤞🤞.

• Herkese merhabalar,

Dün sağlık muayenesine girdiğim unganlardan bugün sağlık raporumu aldım. Ancak fark ettiğim üzere belgenin sağ üstünde expiration date olarak 2022 yılından bir tarihe yani geçmiş bir tarihe yer verilmiş.

Forumda araştırınca F2A ve F2B Vize Surecleri başlığı altında bir iletide bunun bir sorun yaratmayacağına yönelik bir ifade gördüm ancak hem teyit olması adına hem de bu başlık altında da bu konunun olması adına buraya yazmak istedim.

Bu başlık altında halihazırda varsa ve ben göremediysem kusura bakmayın. İyi günler dilerim.

• @busradincer Üzülmeyin bunda da vardır bir hayır. Ne mutlu size ki mülakatınızı aldınız ve kolaylıkla vizenizi de alacaksınız inş. Siz şimdiden US’e uçak bileti bakın. 😃

• @Begum Son bültenden sonra 32K üstü cn’lar için malesef süreç bitmiş oldu. İkinci sorunuzun yanıtı ise tamamen talepte bulunulan konsolosluğun insafına kalmış bir durum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@binbasitom lütfen konuyu unganlara aktarıp düzeltilmesini talep edin. bu tür hataların düzeltilmesi sonradan daha sancılı olabilir.

• @ogzylmz dağıtmalarını engelleyen bir şey yok. ama dağıtırlar mı? asıl soru o bence?

• @Begum Teknik olarak verebilirler bir engel yok ama bir mali yıl boyunca hep cumalara verdiler. Son ay 3 gün arka arkaya vermeleri bana göre bir daha mülakat vermeyecekler anlamı taşıyor 2023 için. (bu sadece benim yorumum kesin bilgi değil)

• @gucarslan Teşekkür ediyorum. Pazartesi günü ilk iş. Sonuç konusunda burayı bilgilendireceğim.

• Bir soru sormak istiyorum, 4 yaşındaki çocuk için pasaport, fotoğraf ve sağlık raporu dışında hazırlanması gereken ekstra bir belge var mıdır acaba?

• ⭐⭐

@busradincer Evet nüfus kayıt örneği koyacaksınız birde cocuk için.

• @deep_blue çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

• Merhaba, Tiflis in mail adresi nedir acaba, web sayfada bir çok mail var ama emin olamadık. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

• @achillesoag merhaba, bu dediğiniz anne ve babanın vukuatlı nüfus kayıt örneğini içinde çocuğunda belirtilmesi mi yoksa direk çocuk adına nüfus kayıt örneği alınması şeklinde mi?

• @binbasitom
    Unganların oraya yazdıkları tarih pasaportunuza da yazılıyor vize basılırsa şayet.son giriş tarihi olarak.görüşmeden önce düzelttirmeye çalışmanız lazım

• @busradincer
    Asıl kazanan kişi çocuk sayısına göre evraktan edinmesi gerekiyor.örneğin 3 çocuğunuz var siz ve eşiniz ozaman 5 adet edinmeniz gerekir.

• @uraz-mert asıl talihli benim, bir çocuğum var bu durumda benim vukuatlı nüfus kayıt örneğimden 2 adet çıktı almak yeterli diye anlıyorum, teşekkür ederim 😌

• @busradincer
    Aynen öyle bir dip not daha paylaşayım e devlet çıktısı yeterli diye biliyordum ama ben işi şansa bırakmamak İçin nüfus müdürlüğünden mühürlü imzalı olandan aldım.hatta evrakları alan kişi altlarına doğru baktı ve birşey söylemedi.siz de işinizi garantiye alın derim ben,şimdiden başarılar diliyorum umarım hayırlısı olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.9k

| | | |