DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bügünkü mülakata giripte deneyimini anlatmak isteyen yok mu arkadaşlar, uzun zamandır mülakat deneyimi okuyamadık.

• @kemalyagli Kemal Bey vizeniz hayırlı olsun. Amerika'da yaşayacağınız adres tanıdığınızın bir adresi miydi?

• @ozanurgun Tebrikler vizenizi iyi günlerde kullanın. 👏

• @EMRE-BİŞGEN Bilgilendirici bir video olmuş Emre bey. Elinize sağlık:)

• @T-C-Kubilay-Dikici genel olarak tercüman kabul eden konsolosluklar bunu ilgili sayfalarında belirtiyor. tercüman kabul etmeme riskine karşı tabi ki ingilizce gerekli olacaktır.

• Merhaba arkadaşlar, bugün mülakatım vardı. Sabah 07:00'de bekleme yerine geldim. 07:45'te randevusu olanlar diye seslendiler. X-ray'den geçtim fakat çanta ile giremiyorsunuz diye uyardılar. Çantayı bırakıp evraklarımla giriş yaptım. X-ray öncesinde kemeri ve gözlüğümü çıkartmamı istediler. Sonrasında taş döşeli uzun bir yolda yürüyüp sola döndüm ve içeriye girdim. İçeride banko numarası verdiler ve pasaportumu istediler. Sonrasında bir kağıt verdiler, okuyup geri istiyorlar. Genel bilgilendirmelerdi. Vize ücretinizi ödedikten sonra geri alamayacağınız için lütfen okuyun dediler. İçerisi ben sıra beklerken hızlıca kalabalıklaştı ve sandalyelerde boş yer yoktu. Sıra numaram yanında evraklarımı ve banka kanıtlarımı istedi. Mailde yazan evrakları istedi ve 2 fotoğraf aldı. Yüksek lisans diplomamı verdim ve fotokopisini istedi. Sonrasında sıra numarası verdi ve bekledim. 2. kez bankoya çağrıldım, bu sefer ücret ödedim. Ardından 3. bankoda ayaküstü mülakatımı uzun boylu yabancı bir beyfendiyle ingilizce konuşarak gerçekleştirdim. Parmak izimi 3. bankoda aldı. Ardından I approved your visa dedi ve thank you diyerek ayrıldım ve ofisi terk ettim. Şu an baktığımda AP yazıyor ancak bu geçici bir durum sanırım. İlerleyen günlerde bir gelişme olursa Edit diye alta yazarım. Şu an için bir sorun yok diye biliyorum. Tüm arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Sevgi ve saygılarımla @gucarslan beye sonsuz teşekkür ederim. Büyük bir sabırla bizlere yardımcı olmak için var ve hakikaten tüm takdir ve teşekkürleri hak ediyor. Teşekkürler herkese hayırlı olsun.

• @jacky_y tebrikler vizeniz hayırlı olsun abd yolunda herşey kolaylıkla geçer umarım

• @jacky_y tebrikler diyelim şimdiden size, AP durumu güncellenince bilgilisini bekliyoruz inşallah .

• @MrDadas Bugün mülakata girenlerin büyük bir kısmı "ban" yedi. Muhtemelen mülakat deneyimi yazmaya çekiniyorlardır.

• @jacky_y tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @jacky_y tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @SemihPehlivan Semih Bey vizeniz hayırlı olsun. Hayatınızın yeni döneminde mutluluk ve şans dilerim.

• @jacky_y Tebrikler, vizeniz hayırlı olsun, şans ve mutluluk getirsin.

• @gucarslan Tekrar teşekkürler Uğur Bey

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SemihPehlivan, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@MrDadas Bugün mülakata girenlerin büyük bir kısmı "ban" yedi. Muhtemelen mülakat deneyimi yazmaya çekiniyorlardır.

bu konuda istekli olanlar yine de yazabilirler, ellerini kollarini baglayan yok diye dusunuyorum...

yasanan olaylari bilmiyorum, ama bu konuda sikayetci olup email atanlar olmus... ilginctir dikkatimi cekti, bu konuda bana ulasip sikayet eden insanlarin foruma katkilari 0 🙂 buyuk ihtimal zaten forumda parazitlik yapan, yani sadece kendi iyilikleri icin bilgi alan ama bilgilerini baskalariyla paylasmak istemeyen bir grup idi banlananlar...

bu tur parazit arkadaslar forumdan da, forumun platformlarindan da uzak dursunlar zaten, bunlardan kendileri disinda hickimseye yarar gelmez...

• @tolga-a ABD de görüşmek üzere Tolga abi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SemihPehlivan dedi forumda toplam 19 iletisi olan kullanıcı..

• Bu ileti silindi!

• Ben bu forum ile 2022 yılının Mayıs ayında tanıştım. Eşimin greencard çekilişini kazandığını öğrendikten sonra şimdi ne yapmamız gerekiyoru araştırırken buldum siteyi.
    1 yılı aşkın sürede merak ettiğim her şeyi okuyarak öğrendim. Gereksiz ve kalabalık oluşturacak bir mesaj yazmamaya gayret ederek yaptım bunu. Bu yaptığım için sonrasında skor olarak dezavantaj oluşturacağını bilmeden.
    Dolayısıyla bu foruma bir borcum var. Bu borç kolay ödenebilecek bir borç değil elbette.
    Unganlar ve mülakat deneyimlerimi elbette ilk fırsatta uzun uzun paylaşacağım. Ama bunu skor olsun diye değil, parazit olmadığımı ispatlamak için de değil. Bu siteyi kuranlara borcum olduğu için yapacağım.

• @jacky_y tebrikler vizeniz hayırlı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

251

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |