Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Burakcan-0 2023 Excel listesinden kontrol edebilirsiniz kime mülakat gelip gelmediğini bu başlığın en başında var liste

• @kafkaf sizinle aynı durumdayım 😔elim sürekli telefonda, gözüm mail kutusunda. bu saate bile bir çıkış yolu arıyorum. umarım dediğiniz gibi toplu mülakat alırız 🙏🏻

• @Mr-Yavuz merhaba.vizeyi almışsınız hayırlı olsun. totem tuttuğuna göre dosyayı nereye nasıl taşıdığınızı anlatırsanız sevinirim 😊ben de sayısız mail attım ama hâlâ olumlu bir gelişme yok 😔😔

• @Burakcan-0 excel listesinden kontrol edebilirsiniz.

• Merhabalar,
    Ankara en son hangi numaralara vize verdi, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
    sıralamam 15 bine çok yakın

• @aliispi 12400 lerde

• @evrimooloji Merhabalar tekrardan yonlendirdiginiz gibi mail attim ama aklima takilan bir soru oldu, bilginiz varsa paylasabilirseniz cok sevinirim. Online kayit yaparken I need to register an immigrant visa appointment secenegini seciyorum ama I have received a letter from the consular section with instructions to schedule an immigrant visa app. Secenegi karsisinda da kararsiz kaldim. Daha once deneyimleyen arkadaslar da hangi secenek ile ilerlediklerini yazabilirse sevinirim.
    Cok tesekkurler

• @Erdoğan-0 Erdoğan bey şu an için ais kaydı yapamamanız normal bir süre daha bekleyin çok erken daha Ağustos mülakatları için

• @sevcanozge merhaba, totem tuttu evet 🙂 deneyimimde yazdim, viyanaya tasidik biz son kabullerden biriyim buyuk ihtimal. Bikmadan usanmadan ve kobarca mail atmaya devam ettim. Onlar da saolsun kirmadilar 🙂

• Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Ağustos ayına ankaradan mülakat aldım. Dosya açtırma ile ilgili sormak istediğim bir soru var. Geçen sene ds260 doldurduğumda abd ye hiç gitmemiştim ve SSN almamıştım. Fakat doldurduktan sonra abd ye gittim ve ssn im var artık. İşim yok çalışmıyorum demiştim şu an çalışıyorum. Yaşadığım adres değişti taşındım. Bu bilgileri güncellemek için dosyamı açtırmalı mıyım yoksa mülakat esnasında bunları beyan ederek değiştirmeli miyim? Bu konu hakkında bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlardan fikirlerini rica ederim

• @pinkycsm asil önemli olan kisim sizin ds 260 i doldurdugunuzdaki durum o tarihteki durumuza gore doldurduğunuz icin bir sorun çıkmayacaktır mülakatta belirtebilirsiniz. Ama iciniz rahat etsin diyorsanız actirabilirsiniz.

• @aliispi DV 2023 Excel listesini incelmenizi tavsiye ederim.

• @taylan172 sıkıntı yok, o benim eşimin vizesinde de yazıyor. onu yazmasındaki amaç, asıl kazanan olmadan yancısının tek başına ülkeye giremeyeceği. kota sıkıntısı bizi etkilemiyor artık vizemiz basıldığı için.

• @achillesoag siteye Turkmenistandan .giriş yapiyorum.internet cok berbat.ben siteye kayitliyim.
    kusura bakmayin imzayi güncellemeye çalişarin.

• Merhaba AIS formunu doldururken Soyadı kısımına yanlışlıkla Adımı yazmışım Autofill'den dolayı... Değişmek için [email protected]
    mail adresine durumu ekran görüntüsüyle anlattım.

Fakat AIS formun üstünde şöyle bir bilgi yazıyor :
    Vize ücretinizi ödedikten sonra belirtilen adı, soyadı, pasaportu veren ülkeyi, doğduğunuz ülkeyi, doğum tarihini veya başvuru sahibi profilinizde belirtilen cinsiyeti DEĞİŞTİREMEZSİNİZ.

vize ücreti ödemedim henüz mülakatımın süresine var bu yanlışımı değiştiremeyecek miyim?

• ben böyle meyil aldim.gösterdigi sayfayada giriş yapamiyor. ne demektir bilen varmi.

CHARYYEV, NURYAGDY:You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

• ⭐⭐

@tokga Merhaba, oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.

Linke girip baktiniz mi? Mulakat almis olabilirsiniz.

• Salamlar ben 2023 DV kazananiyim, dostya tasima islemi ile alakadar Cine gidecegim, yalnizca dosyami tasiyib tasimayacaklarindan emin olmadigim icin ilk once tek giris edib davet tarihi aldikdan sonra karimi getirmek istiyorum, DS260 formunda kariminda benimle gelecegini yazmisdim bana sorulmazki neden tek geldim diye? Dusunuyorum ki kisa tarihde mulakat verirlerse esim gelmeye bilir viza basvurulari nedeniyle ..bu barede tecrubesi olnalar varsa lutfen yardimci olun.. Deyelimki ben kisa tarihde mulakat alib vizemi de aldim o zaman karima yeniden eski konsollukda mulakat verile bilirlermi?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• Herkese merhaba, Dv2023 25561 case number ile bir Ankara başvurusu olarak her gün umutsuz bir şekilde süreci takip etmeye çalışıyorum. Yeşil pasaport alabilmeme 1 yıl gibi bir süre var. Dolayısıyla dosya taşıma şansım olmadı. Şimdi ise shengen almaya çalışıp herhangi bir ülkeye dosya taşımaya uğraşacağım. Zira buradan okuduğum üzere cn benden çok ilerde olanlar vize almış. Alanları tebrik ederim tabii ki. Size sorum şudur ki: Shengen alabilirsem dosyayı hanhi ülkeye taşımak için uğraşmalıyım???

• @san_diego86 Merhaba , bu tamamen sizin şansınıza kalmış. Çok hızlı bir şekilde Schengen sürecine başlamınızı öneririm zira EU vize süreçleri çok problemli şu sıralar. Tüm EU ülkelerine mail atın ve geri dönüşler olumsuz oldukça mail atmaya devam edin. Çaba gösterip gerçekten istediğinizi bir şekilde ısrar ederek göstermeniz faydalı olacaktır. Sadece EU ile sınırlı kalmasın mailleriniz gözü karartıp gidebileceğiniz her yere atmanızda fayda var. Bol şans.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |