Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Çok teşekkür ederim verdiğiniz cevapdan dolayı

• @Fırat-ERKAL
    Peki göndermiş olmamız bir problem yaratır mı? Gerçekten allah bir şans verdi ve o şansın içine ettim gibi geliyor da bana 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@musa-k, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhaba ds 260 formunu doldurdum kendim için ve eşim için onay mesajları geldi ama çocuklarımın formlarını doldurduktan sonra onay mesajı gelmedi konrol ettiğimde tamamlanmış olarak gönderilmiş olarak görünüyor sorun çıkar mı

Onay mesaji gelmiyor zaten, o emaili en son sayfada siz kendinize gonderiyorsunuz. O emailin surece herhangi bir etkisi yok, bilginize. Eger formlari gonderdiyseniz ve en son sayfada barkodlu numarayi goruyorsaniz bir problem yok demektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mert-Çarkı, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Fırat-ERKAL
    Peki göndermiş olmamız bir problem yaratır mı? Gerçekten allah bir şans verdi ve o şansın içine ettim gibi geliyor da bana 🙂

yaratmaz. Dosya numaraniz 24EU... ile degil, 2024EU... ile basliyor, bilginize.

• @crazycells barkodlu belge görünüyor o belgeleri indirdin zamanı gelince yazdırıcam ds 260 formunu imzalayıp gönderdikten sonra tekrar aynı yerden giriş yaptım dosyama tıkladım formları indirmek için dosyam açılmış mı dır yok bi zararı olur mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@musa-k, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells barkodlu belge görünüyor o belgeleri indirdin zamanı gelince yazdırıcam ds 260 formunu imzalayıp gönderdikten sonra tekrar aynı yerden giriş yaptım dosyama tıkladım formları indirmek için dosyam açılmış mı dır yok bi zararı olur mu

sorun yok, formu gonderdikten sonra kendiniz acamazsiniz.

• @gucarslan çok teşekkür ederim. Asil talihli oturuma sahip olmalıdır diye yazılar görmüştüm.

• @selamibasaran çok teşekkür ederim cevabınız için. Umarım dediğiniz gibi olur. Sevgiler, esenlikler.

• Selamlar, ben askerlikten muaf'ım anksiyete dolayısı ile uyum bozukluğu teşhisi koyuldu. E-devletten alacağım askerlik belgesinde sadece muaf olduğu yazıyor sebebi yazmıyor. Mülakatta neden muaf olduğum sorulur mu ve sebebi vize alıp almamamı engeller mi?

• Merhaba arkadaşlar Ds-260 formunu doldururken aklıma bir şey takıldı yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1. Adres bilgilerimi doldururken Üniversite okuduğum yıllarda 2 yıl başka bir şehirde kalırken ikametgahımı hiç almadım resmi olarak hep büyüdüğüm evdeydim sonra kendi şehrimdeki üniversiteye geçiş yapmış resmi ikametgahımda kalmıştım. Daha sonra evlendim 3 yıl başka adreste kaldım ama yine de aynı şehirde olduğum için ikametgahımı yine almadım resmi olarak ben hep aile evindeydim. Şuanda eşim ile beraber aile evine yani resmi ikametgahıma geldim. Şimdi tek resmi adresi yazsam olur mu yoksa diğerlerini de yazmam gerekiyor mu?
    2. İş bilgilerimde de bu zamana kadar 2 iş yerinde çalıştım birinde çalışmaya devam ediyorum. Ama önceki işimde 6 ay çalıştığım için işveren sigorta girişimi yapmıyor elden nakit ödüyordu dolayısıyla resmi olarak çalışıyor gözükmüyorum e-devlette o tarihlerde. Doldururken bunu es geçsem e-devlette görünmediği için sorun olur mu?
    3. Herkeste olduğu gibi benimde sigorta girişim olsun diye 3 ay sigortam yatırılmış zamanında annem patronum gözüküyor. Onu yazmasam sıkıntı çıkmaz herhalde.
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• @Meho35 bende de muaf olarak gozukuyor diyabetten dolayi.forumdaki okuduklarim kadariyla tuberkuloz olmadigi surece problem cikmiyormus. adminler yinede daha iyi yonlendirecektir bizi

• @Mert-Çarkı talep edilmeyen dosyanin neyini gonderdiniz acaba ?

• ⭐⭐

@lifematrax Merhaba öncelikle daha fazla gecikmeden bir an önce formunuzu yollayın.

1. Bir sorun olmayacaktır hatırladığınız kadarıyla doldurun adres bilgilerini.
    2. Resmi olarak görünmüyorsanız yazmanıza gerek yok zaten bunu kanıtlayıcı bir belge de istenmiyor sizden. Ayrıca bu durumun suç olduğunu unutmayın...
    3. Sıkıntı çıkmaz merak etmeyin.

• @crazycells Ben burada hiç kimseye zorla soruma cevap verin diye baskı yapmadım öyle birisi de değilim.Tam tersi bir soru sordum imza süreci işleminiz tamamlayınız demiş kullanıcı ben de işlemin nasıl tamamlandığını bilmediğimi dile getirdim sonra keşke bir de soruma cevap verseniz dedim burda yanlış bir şey dediğimi düşünmüyorum buradaki önemli olan şey soruma cevap verilmesi mi imza süreci mi tabini imza süreci de önemlidir kendi açısından nasıl yapıldığını söyleyip ayreten soruma cevap verilebilirdi eğer buradaki amaç gerçekten insanlara yardım etmekse.Sonra imza sürecini tamamladığımı belirttim etiketledim kullanıcıyı rica ederek soruma şimdi cevap alabilir miyim deyip önceden de teşekkür ettim sizin bahsettiğiniz tırnak içindeki ifadeleri kullanmadım nerden okuyup yazdınız anlamadım.Sonra kullanıcının bana boşuna beklemişsiniz forumda cevabı var diyerek kullandığı üslup doğru gelmedi bunu da güzelce belirtip belki yazılarak iletişim kurduğumuz için ben öyle anlıyorum diye de belirttim asla saygı çerçevesini aşmadım.Sizi de nazik yardımsever birisi olarak tanıyorum burdan ifadeleriniz kırdı gerçekten ama yine de önemli değil insanlık hali

• @eray26 umarım öyle olur ya. Bir de şimdi Avrupa ve ABD türk vatandaşlarına gizli ambargo uyguluyormuş bütün vizelerin %95'i red yiyormuş bu bizi etkilemez inşallah.

• @crazycells Evet dediğiniz başlıkların ilk iletilerini diğer iletilerimi okudum o vize türlerinin de neden ve kime verildiğine anladım dediklerinize katılıyorum ama dosyayı yurt dışına taşıyıp schenege başvurup alan kişi sayısı da az değil bence dv23 de ayreten bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meho35, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar, ben askerlikten muaf'ım anksiyete dolayısı ile uyum bozukluğu teşhisi koyuldu. E-devletten alacağım askerlik belgesinde sadece muaf olduğu yazıyor sebebi yazmıyor. Mülakatta neden muaf olduğum sorulur mu ve sebebi vize alıp almamamı engeller mi?

boyle sorular sormuyorlar genelde, ama sorarlarsa cevap verirsiniz. cevreye veya kendinize zarar verecek kadar problemler yasamiyorsaniz sorun olmuyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray26, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Mert-Çarkı talep edilmeyen dosyanin neyini gonderdiniz acaba ?

anladigim kadariyla email gondermekten bahsediliyor orada , belge gondermekten degil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@karaloyunlar1 surada yazmissiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/post/364581

nasıl yapıldığını söyleyip ayreten soruma cevap verilebilirdi

ya da siz once imzanizi duzenleyip, sonra sorunuzu sorabilirdiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atalardankalanbirben, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells Evet dediğiniz başlıkların ilk iletilerini diğer iletilerimi okudum o vize türlerinin de neden ve kime verildiğine anladım dediklerinize katılıyorum ama dosyayı yurt dışına taşıyıp schenege başvurup alan kişi sayısı da az değil bence dv23 de ayreten bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için teşekkürler

rica ederim, aradaki farki anladiginiz surece benim icin sorun yok 👍

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |