Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos merhaba, kullanıcı adım thisismehmetduman

• Merhaba günaydın benim bi sorunum var ve biraz endişelendim yardımlarınızı rica ediyorum. Ben ilk ds-260 formu doldururken arkadaşımın adresini gösterdim ama bu arkadaşım daha sonra amerikada kaçak kalmaya başladı ve bi şekilde arkadaşlığımız bitti artık görüşmüyoruz ben unganlara randevu alırken başka bir adres gösterdim ve aynı adresi bir kağıda yazıp konsolosluğa da götüreceğim önceden gösterdiğim adres sorun yaratır mı ve bana bu kim diye sorarlar mı bu kişinin orda kaçak kalması bizim için olumsuz bir geri dönüşü olur mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Neslihan-Yaşar adresini güncellerseniz sorun olmaz.

• @gucarslan çok teşekkür ederim

• ⭐⭐

@mehmetsaıt Tamamdir islem.

• Merhaba arkadaşlar,en son Dosya taşıma talebimi yaptığımABD Kırgızistan Büyükelçiliğide kendi vatandaşlarına hizmet verebileceği nedeniyle kabul etmedi.Bilgilerinize.

• ⭐⭐⭐

@ozlcy numaranız aktif zaten konsolosluğun kendisinin KCCden istemesi lazım. Sizin KCCyi değil konsolosluğu ikna etmeniz lazım

• @busradincer büşra hanım önce multi girişli 1 yıllık geçerli olan 36b vizesi aldım. sonra https://om.usembassy.gov/visas/immigrant-visas/immigrant-visa-online-inquiry-form/ burdaki foumu doldurdum vizemi ve pasaportumu ekleyerek transfer talebimi ilettim iki gün sonra Thank you for your email, consular Muscat requested your case, please wait for KCC to schedule your appointment date with Muscat yanıtı geldi.

• @Emre-Kurtulmuş teşekkürler bilgi için. İki gündür budapeşteye kcc den otomatik mesajlar aldığımı, onların yardımı olmadan dosyanın taşınmayacak gibi göründüğünü yazıyorum. Ama herşeye cevap yazan budapestede hiç ses yok. Özel bir yere atıf yapıp bakın bu sizin işiniz mi demek lazım? Kibarca nasıl ikna etmek gerekiyor? Eğer siz bu şekilde yapabildiyseniz biraz ayrıntı verebilirmisiniz?

• @svsucr teşekkürler, daha önce buradan da talepte bulunmuştum ama vize ve pasaport eklememiştim, şimdi tekrar vize, pasaport, ID card ekleyerek yeniden talepte bulundum, umarım en kısa zamanda dönüş alırız.

• Merhaba,

KCC’ye dosya taşıma isteğimi belirten bir mail attım ve bana “your case number is current for interview processing” ibaresini içeren 4. tip mail ile dönüş yaptılar. Fakat taşımak istediğim konsolosluklar da yardım edemeyeceklerini, dosya taşıma isteği için muhattabımın KCC olduğunu söylüyorlar. Dosyamı taşımak için aynı konsolosluklara 4. tip mail aldığımı belirterek yeniden mi başvurmalıyım?

Teşekkür ederim ilginiz için.

• @repent Aynen dediğiniz gibi yapmalısınız, size gelen KCC mailini göndereceğiniz mailin bodysine ekleyin ve ısrarla-kibarca taşıma talep edin. Başka bir yolu yok.

• @busradincer bana 2 gün sonra dönmüşlaerdi. umarım sizede olumlu dönerler.

• @Mr-Yavuz Yardımınız için teşekkür ederim, öyle yapacağım 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@repent konsolosluklara 4. Tip mail aldım yazmayın bunun ne olduğunu anlamazlar. Siz numaranızın aktif olduğunu belirtin

• Merhaba arkadaşlar turist vizesimiz var abd ye gidip aos yapmakmı veya başka kabul edebilecek ülkelere dosya taşımakmı mantıklı

• ⭐⭐

@abzr Hemen bilet alin derim!

• @lumos aos yapmak için aby yemi veya dosya taşımak için başka ülkeleremi bilet diyosunuz abd için baya masraflı 3 kişilik 3/4 aylık uçak otel diger masraflar baya yüklü tutuyor

• ⭐⭐

@abzr Lutfen AOS konusunu inceleyin, AOS sadece ABD'de olabilir...

• @abzr dosya taşimak bu satten sonra zordur ama imkansız değil. Kesinlikle aos derim ben. 1-2 gün bile kaybetmeyin.... Acele edin.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |