Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@burcugulsn gözünüz aydın, güzel haberlerinizi ve deneyimlerinizi bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erme11 1 ekim itibariyle bu işlemi yapamazsınız. çünkü numaranız cutoff olmadan sürecinizi kcc yapması lazım, konsolosluk değil. bu yüzden kcc sizden oturumunuzu kanıtlamanızı isteyen bir vize , otorum kartı ister. bunları sağlamadan bu işleme başlamayın.

ne zaman cn'niz cutoff içinde olur, o zaman konsolosluklarla iletişime geçersiniz.
    bu da muhtemelen 2024 mayıs'ı bulur.

• @gucarslan çok teşekkür ederim 🙂

• @gucarslan çok teşekkürler değerli bilgi için dediklerinizi uygulayacağım..

• @gucarslan merhaba telegram icin form doldurdumustum rica etsem gruba alır mısınız?

• Merhabalar daha önce Qatar konsolosluğu ile görüşmüş olan var mıdır mülakat için

• ⭐⭐

@burcugulsn Tebrikler , sürecin başından bu yana uğraşıyorsunuz umarım vizenize sorunsuz kavuşursunuz.

• @greenbatu Selam, biz epey bir mailleştik. Qatar vatandaşlığı yada uzun süreli oturum izni talep ettiler, zorlasam da boşa çıktı taşımayı kabul etmediler. İsterseniz cevap olarak gelen maili sizi fw layabilirim.

• @svsucr Merhabalar, öncelikle tebrik ederim umarım tüm süreci sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız. Siz hali hazırda Muscat’ta mı yaşıyorsunuz? Biz son 8 aydır Muscat’tayız, 3 yıllık çalışma ve oturma vizemiz var. Ben de dosyamı Muscat’a taşımak istiyorum ve bunun için farklı zamanlarda 4 kere Muscat Amerika Konsolosluğuna mail atmama rağmen ne olumlu ne olumsuz bir cevap alamadım. Siz süreci nasıl ilerlettiniz acaba bilgi verebilir misiniz?

• ⭐⭐

@mehmetsaıt Merhaba Mehmet Bey, Excel'e coktan islendiniz ama Telegram isminizden kaynakli eklenemediniz gruba, bana mesaj ile ulasin lutfen.

• ⭐⭐

@busradincer Mail atarak değil konsolosluk sitesinden form doldurarak başvurun.

• @Mr-Yavuz aslında ev adresi felan var orada ama uzun süreli oturum biraz sıkıntı gibi gelen maili size zahmet atabilir misiniz acaba

• @greenbatu Özelden yolluyorum maili size oradan yola çıkarak bir fikir oluşturabilirsiniz.

• @Mr-Yavuz Maili buraya da kopyalayıp yapıştırayım diğer ilgilenen arkadaşlar da faydalansın.

For information regarding the Special Immigrant Visa (SIV) process, please click here.
    Applying from outside Qatar:
    Currently, we are only open for immigrant visa appointments for citizens of Qatar or people who live in Qatar. If you are not a Qatari citizen or do not live in Qatar and have a QID, you cannot apply for your immigrant visa in Qatar. Please contact the U.S. Embassy in the country where you live.
    The spouses and/or Children of U.S. citizens are eligible for an immigrant visa interview appointment provided they are physically present in Doha.

Case transfer: If you would like to have your case transferred TO DOHA, please email us a copy of your Qatari ID/Residency Permit, a copy of your appointment notice from the location where you are currently scheduled, and your current phone number so we can look into your request. If you would like to have your case transferred FROM DOHA, you must contact the U.S. embassy in the location where you would like to transfer the case and request that they accept your case for transfer. They will reach out to our office via official channels if they accept the case transfer. We are NOT able to transfer your case until the embassy or consulate requests it from us.

• @Hokkabaz36
    kusura bakmayın biraz saçma bir soru olacak:)
    bu ekran artık ds 260 formuyla ilgili işlemleri tamamladığımız ve mulakat mailini beklememiz gerektiği ekran dimi.

• Merhabalar dosya taşıma için konsolosluklara gönderebileceğim template gibi bir şey var mıdır yada yardımcı olabilecek

• ⭐⭐

@greenbatu Subject kısmına CN numaranızı, mailin gövde kısmına nazik bir şekilde dosyanızı transfer etmek istediğinizi yazın.
    Adınızı soyadınızı yazdıktan sonra şu bilgileri de ekleyin.

DV Case Number : 2023EUXXXXXXX
    Principal Applicant : Soyad, Ad
    Preference Category : DV DIVERSITY- ANK/TURKEY
    Date of Birth : Ay - gün - yıl

Hepsi bu kadar.

• @lumos merhaba telegram kullanıcı adım Mehmet Duman

• Merhaba arkadaşlar. Dosyamı Budapeşte konsolosluğu kabul etti ancak ısrarla kcc den benim istememi bekliyor. Kcc ise 5 gündür attığım taşıma talebi maillerine otomatik mesajla yanıt vererek 'your case number is now current for interview processing' ile başlayan otomatik cevabı veriyor.
    Aranızda bu durumda olmuş olan ve kcc yi ikna etmeyi başarmış olan var mıdır? Belki de özellikle belirtmem gereken bir anahtar kelime vardır. Hala mülakat yerim Ankara olarak görünüyor.

• ⭐⭐

@Mehmet-Sait-Duman Merhaba, bu isimle 7 farkli kisi cikiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |