Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Videolardan göründüğü kadarıyla şirin bir şehre benziyor. @Rookie yaşamınızda mutluluklar dilerim.

• İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim sayın @Bahadır17 yolunuz düşerse beklerim ☺

• @Rookie hemen hemen komsu sayiliriz (NC) 🙂 Bolca mutluluklar yeni hayatinizda.

• Evet yakınmışız @FreeWoRLD .Çok teşekkür ederim dilekleriniz için aynı şekilde yolunuz düşerse beklerim ☺

• Pazartesi is icin gidecek oldugum Alabama hakkinda yaptigim arastirma sirasinda karsilastigim sasirtici gercekler:
    Toplam nufusi 5 milyonun altinda olup sosyo-ekinomik acidan en son siralarda yer alan Alabama eyaletinde 14 devlet, 17 tane ozel universite ve 4 adet tip fakultesi bulunuyor.
    Helal olsun diyor ve baska yorum yapmiyorum.

• Merhaba bu eyalet gc ile ilk gelecekler için nasıldır 2 kişilik bir aile için ilk başta sıradan kalifiye olmayan işler yapacağımız için bu konuda aydınlatabilirmiaüniz ortalama aylık kira ne kadardır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MUSTAFA-ARAZ-1

https://www.niche.com/places-to-live/s/alabama/

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   kartalveat kartalveat 

• Birmingham, Alabama' dan selamlar herkese. 2 ay once, kendi alanimda bir is buldugum icin buraya tasindim. Egitim seviyesi dusuk, is imkanlari var ama kalifiye eleman sayisi az. 4 aydir issiz olunca, Alabama da olsa razi oldum acikcasi. Evden ise isten eve geciyor gunler, paylasabilecegim fazla bir sey yok su asamada. Tek oda apartman, aylik $1000. Amerikanin Yozgat'indan herkese selamlar 😁

• Hangi eyalette 4 ay işsiz kaldınız? Kendi mesleğinizde mi iş aradınız sırf?

• @Yıldıray81, içinde söyledi: Alabama

Hangi eyalette 4 ay işsiz kaldınız? Kendi mesleğinizde mi iş aradınız sırf?

Evet, sirf kendi alanimda bir is aradigim icin 4 ay surdu. Remote olsun diye de israr ettim ilk donemlerde. Benim onceliklerim biraz farkliydi.

Benim bundan bahsetmemin sebebi, universite mezunu olup da Amerikada alaninda is bulmakta zorlananlara, kalifiye is gucunun daha az oldugu eyaletleri de denemelerini onermek icin.

Iki aydir Alabama'dayim, ve daha iyi bir eyalette is aramaya devam ediyorum. Calisiyorken baska is bulmak daha kolay, issizken is bulmak cok cok zor.

• Tuscaloosa/Alabama'dan herkese selam. Yaklasik 4 aydir burada yasiyorum ve e-ticaret ile ugrasiyorum. Kucuk bir universite sehiri. Sehrin cogunlugu ogrenciler. Universitenin amerikan futbolu takimi cok populer. Soyle ki sehrin nufusu 100bin ama 100bin kapasiteli bir stadyum var. Gameday olunca cevre sehirlerden akin ediyor insanlar. Kalifiye personel iseniz istediginiz isi bulmaniz pek de kolay degil. Kucuk bir Turk toplulugu var ve hayat cok ucuz. Benim bu sehri secmemin nedeni de buydu.

• @Rookie Selam arkadaşım nasılsın hala alabama huntsville kentindemisin GC çıkınca bana yardımcı olursun :)) görüşmek üzere

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |