Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @selamibasaran Ben ciddi düşünüyorum baya

• @sezgisarikas İstiyorum ama uzun bir süreç. İnsanı düşündürüyor..

• Hepimiz gitmek istiyoruz,gidicez diyoruz ama hep sözde 🙂

Yok mu bôyle cesaret edebilecek biri bize öncü olsun bizde arkasında gidelim 😅

@eb3vize-com 'da forumu unuttu sanırım 2 gündür ortalıkta yok sorular hava da uçuşuyor 2. bir Ankara konsolosluk vakası mi yaşıyoruz yoksa😅

• @debbieLA77 bu şirketler hangileri? Rica etsem özel mesaj olarak gönderebilir misiniz?

• @selamibasaran öyle herkesin aklında sorular şüpheler var onca para ödenecek uzun bir süreç kimse tam olarak emin olamadığı için başvurmuyor. Birde rakam gerçekten yüksek.

• ⭐⭐

@Maliyeci bdvsolutions firmasının öyle bir seçeneği var.

• ⭐⭐

@eco biraz yoğunluğu olabilir firmanın. burdaki 6-7 sayfaya toparlayıp cevap verecektir.Aslında sitelerinde çokca bilgi var. Ama işte ilk ağızdan cevaplarlarsa güzel olur. @eb3vize-com @denizci10

• @debbieLA77 bdv böylemi alıyor ödemeyi onunla anlaşmakta çok sıkıntı hukuki terimler var ortada sonuçta

• @debbieLA77 benim araştırmalarıma göre green card 1 ay içerisinde geliyor, sözleşme gereği 1 yıl zorunlu çalışmanız gerekiyor eğer sözleşmeyi iptal ederseniz green cardınız da iptal oluyor. Sözleşme süresi dolunca artık orda çalışma şartınız yok istediğiniz yerde çalışabilirsiniz green cardınızın hakları sizde oluyor.

• @justozkan Bu konu derinleştikçe ağzımın suyu akıyor resmen. Tek sorun güven. Şayet anlaşma sonrası vize aşamalarında ücret almayı kabul eden varsa hiç düşünülmeden kabul edilmeli..

• ⭐⭐

@Yıldıray81 topluluk indirimi alalım. 🙂

• EB-3 programıyla her yıl 10 bin kişi alınıyormuş. Bu rakama göre başvuran herkes alacak diye bir durum yok, Paranın yanma ihtimali de yüksek bu durumda..

• @justozkan grencard gelmesi sıkıntı değil zaten hadi parayıda bi şekilde denkleştirdik burda tek sıkıntı 3/4 yıl beklemek çok saçma buna kesin cevap vermeleri lazım dosya taşıma başka yerde mülakata girme oluyosa süper,olmuyor ise, çok saçma

• ⭐⭐

@sny22 bunun iki yolu var.Ya tr de konsolosluktan mülakat tarihi beklemek. Ki bu da visa bultene bağlı yada amerikada başvuruyu devam ettirerek sonuca ulaşmak.Benim araştırdığım amerikadaki daha hızlı ilerliyor.Ama onun için elinizde bir turist vizesi veya herhangi bir vize türü olmalı ,ve amerikada olmalısınız.Bunlarda yine maddiyat..

• @selamibasaran Önce bi net cevaplar alabilsek 🙂

• @sny22 süreçlerinde uzaması şundan sebep mülakat harici sürelerden bahsediyorum, ABD önce kendi ülkesinden insanları istihdam etmek ister, bu yüzden önce firmaya açık ilana çıkmasını istiyor sen bir ilan ver bakalım gelen giden çalışmak isteyen olacak mı vs. ülke içerisinden başvuran olmayınca sponsor işlemleri başlatılıyor tabi ilanın açık kalma süreci 60 günleri falan buluyor tam süre vermiş olmayayım sitelerinde hepsi yazıyor bu süreler işlemleri uzatıyor. Örneğin 3 ayda green card alınsa şuanda herkes bu vizede olur sıraya girerdik. Tabi ki mülakat taşınabilirse o yönden bayağı kısalma olur konsoloslukta bekletiyor çok fazla.

• @Yıldıray81 eksik ücreti tamamladığımda başvuracağım hocam, bana göre fiyat uygun sebebi de şu ki bu iş çekilişle olacak gibi değil parayla elde edebiliyorsam gayet uygun çünkü yatırımcı vizelerine bakarsanız 1 milyon dolar seviyelerine çıkardılar ücretleri.

• @eb3vize-com ile forumca özel bir toplantı mi yapsak haftanın bir günü belirleyip zoom üzerinden buluşsak
    Herkes tüm soracağı soruları hazırlar sonra hepsini zoom da @denizci10 söyleriz
    Hem ekran kaydı da alıp forumda paylaşırız gelmeyenler için hemde yeni yeni araştiranlarin aklındaki sorular giderilir hiç çoktan
    hem firmanın hemde bizim işleri kolaylaştırır

@eb3vize-com yada @denizci10 böyle bir şey mümkün mü? Sizin içinde sıkıntı yoksa

• ⭐⭐

@Sabri-FT güzel fikir aslında.Zoom üzerinden toplantı yapalım.Herkes soracağı soruları hazırlar önceden, daha verimli geçer.

• @Sabri-FT eb3 sahibi denizci beyin eb3 vize sayfasında ücretsiz görüşme slotları var zaten ordan randevu alıp görüşebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.1k

| | | |