Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sny22 evet farkındayım ama o an benim aklıma gelmeyen bir soru bir başkasının aklına gelebilir
    +cevaplanmayan onlarca soru var zaten topluca haledelim dedik

Ve randevular baktım 15 Mayıs'ta başlıyor daha zaten yarım saatlik bir toplantı ve benim aklımda 3-5 soru var konuya tam hakim olmadığım için ne diyeceğimi de bilmiyorum o yüzden grupça yaparsak daha verimli olur bu toplantı

• @Sabri-FT çok mantıklı çokta güzel olur.

• @justozkan Tüm parayı sözleşme kısmında yatırmak sıkıntı zaten. 3-4 yıl sonra vize alabileceğimin garantisi yok anladığım kadarıyla. Diyelim ki var, şirket batar, kapatır veya ABD tarafından izinleri elinden alınır vs. Bunlar Türkiye'de çok karşılaşılan şeyler olduğundan korkmuyor değil insan.. Ödeme ile ilgili alternatifler olmalı..

• 🤔 🤔 🤔

• Ben de bu vizeyi ciddi manada düşünüyorum. 35 yaşındayım yoksa iş işten geçecek. @denizci10 arkadaşı da forumdan uzun zamandır takip ediyorum. Forum yöneticisi arkadaşlarımız reklamına onay verdiği için bir dolandırıcılık olacağını sanmıyorum fakat ben de bir zoom yayını yapılması ve herkesin sorularını sorması taraftarıyım. Bu şekilde bir çok soru ve endişe havada kalıyor.

• @Yıldıray81 tabi ki kesinlikle haklısınız bu konuda.

• Herkes eb3 başvurusu yapmak istiyor ancak belirsizlikler çok, ödeme konusu sıkıntı. eğer şayet ödeme konusu vize onayı sonrası toplu olarak bir seferde ödeme gibi bir durum söz konusu olursa hiç düşünmeden hemen bugün başvuruda bulunabilirim. Eğer şirket böyle bir imkan sunarsa Forum ailesi üyelerine çok güzel olur.

• @eco evet aynı şekilde abdye gitmeden o kadar para alınması biraz tuhaf. Orda çalışcaz zaten orda ödeme olsa daha sağlıklı olur.iki taraflı güven açısından

• Arkadaşlar ben sürecimi bugün itibariyle başlattım. Herkes için hayırlısı olsun...

• @trivolley Hayırlı olsun. Kimle anlaştınız? Biraz detay verebilirseniz harika olur bizim için.

• @Yıldıray81 @denizci10 Orçun bey ile konuştuk, anlaştık. Siz sorun bildiğim kadarıyla cevaplayayım.

• @trivolley Hangi Siteyle Baslattiniz Hocam Baslangic Olarak Ne Ödediniz Baslangic Nasi İlerlerdi Deneyim Aktarırsanız Az Detayli Bizlere Yardimci Olmuş Olursunuz...

• @trivolley Süreç Baslangici İcin Bir Odeme Yaptiniz Mi Sözleşme İmzaladınız Mı? Veyahut Düşünceleriniz Nelerdir?

• @trivolley Orçun Bey'le fiyat konusunu nasıl anlaştınız?

• @trivolley dosya taşıma oluyor muymuş başka ülkeye? Mülakat için.

• @Ekto-Oktan eb3vize.com ile yani Orçun bey ile başlattım. Daha önceden randevu almıştım kendi siteleri üzerinden zaten. 40 dakikalık bir görüşme sağladık. Kafamda oturmayan bazı sorular vardı. Onları cevapladı. Sonrasında anlaşınca sözleşmeyi imzaladım ben. Bugün ise başlangıç olan 5000 USD'yi gönderdim. Pasaportlar ve dekontu da istenilen mail adreslerine gönderdim. Bunları zaten Orçun bey ile irtibat halinde yaptım. Dekont belli zaten ücret de ellerine geçtiğinde işlemlerim başlayacak. Bölge olarak Canton,Ohio'yu seçtim.

• @Yıldıray81 Fiyat konusunda anlaşılacak bir şey yok. Her şey sitelerinde açık açık yazıyor. Hangi ödemenin ne zaman yapılacağı ile ilgili. Sadece greencard süreci için yazmayan bazı ödemeler vardı. Onları sordum. O ödemelerden de sadece Unganlar'ın ödemesinin bize ait olduğunu söyledi.

• @trivolley teşekkürler cevabınız için,peki 2 yıl mı bekliceksiniz ve garantimiymiş?

• @sny22 I-140 dilekçesi sürecinden sonra konsolosluk süreci başladığında olabiliyormuş tabiki. Ama bunun da bize maddi bir külfeti olacaktır elbette. Özellikle yeşil pasaportu olmayan veya herhangi bir başka ülkede oturum izni olmayanlar için.

• @trivolley Umarım her şey yolunda gider. Hayırlı olsun.

Gelişme oldukça buradan paylaşın lütfen.

Benzer Başlıklar

• 14
  • 968
  • 26
  • 26
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |