DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DS-260 formunda, aile içinde gitmeyecek olan applicant'ların da formunu dolduracak mıyız? Biraz acil arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

• ⭐⭐

@raskarnos Merhaba, DV2024 talihlisiyseniz, sorulariniza saglikli cevaplar alabilmek icin lutfen surecinizi imzaniza tasiyiniz.
    Gitmeyecekse doldurmayacaksiniz.

• @lumos sürecinizi imzanıza taşıyınız derken anlamadım. Teşekkürler bu arada

• ⭐⭐

@raskarnos Rica ederim, mesajimda mavi renkli kisim bir link, oraya girerseniz anlayacaksiniz. ✌

• merhabalar size sormak istediğim bir soru var açıklayıcı bir şekilde bildiğinizi anlatabilirseniz çok müteşekkir olurum

2020 yılında kronik hepatit b tanısı kondu o günden bugüne kadar tedavi sürecindeyim tedavinin son aşamasina geldim ve vücutta antikor oluşum süresini bekliyorum yani testler negatif

Greencard sürecinde hepatit b bir sorun mu veya sorun teskil eden bir hastalık mi cünkü konsolosluğun kontrol ettiğim sisteminde de yazmıyordu ismi

Unganlara gittiğimizde kronik hepatit b oldugumu geçirdiğim ufak bir operasyonu tanı konması için kullandığım ilacı belirtmeliyim?

Daha önce yazdığınız bir konuda hepatit b sorun teskil etmiyor demişsiniz bu doğru mu yani tek sorun çıkabilecek durum bu birazcık beni aydınlatırsaniz cok sevinirim iyi günler

• Merhaba Arkadaşlar,

DV2024 kazananıyım fakat bir talihsizlikten dolayı adımı ve soyadımı formu doldururken ters yazdım ( multiple entry yapmadım ) hayatımda ilk kez başvurdum ve çıktı. Ds 260 formunu doldururken bu durumu düzeltsem ve mülakatta açıklamasını yapamam izin verirler mi yoksa dosya yanar mı direkt? Fikriniz varsa görüşleriniz için şimdiden teşekkürler 🙏 ad ve soyadım sadece visa versa herhangi bir harf veya bir şey eksik değil

• @lumos girdim ama bu forumu kullanmak çok karışık.Mesela imza kısmına dediğiniz şeyi kopyala yapıştır yapıp düzenlemeleri güncelledim ama kayıt et butonu aktif olmuyor, kayıt edemiyorum.neyse sonra tekrar deneyeyeyim.

• ⭐⭐

@Revolter Siz isteseniz de tamamladiginiz (Completed ise) formun kilidini acamazsiniz, bunun icin mail atmaniz gerekir. Iciniz rahat olsun.

• ⭐⭐

@raskarnos Atladiginiz bir adim olabilir ya da teknik bir sorun, baglanti sorunu gibi.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@raskarnos Yas hesabi icin su basligi inceleyin lutfen. Genel olarak forumda soru sormadan once ilgili konuda arama yapmanizi oneriyorum ve lutfen surecinizi imzaniza tasiyiniz.

• @lumos bakın ben zaten attığınız linki okudum. benim sorum o değil. biraz sakin olun tekrar okuyun.

• @raskarnos sorularınıza cevap veren, hiç bir karşılık beklemeden size yardımcı olmaya çalışan birisine atar yaptınız az önce.bu sayfanın genel tarzına pek uymayan bir durum bu. 3 gündür de size süreci imzanıza taşımanız isteniyor. üstüne azar işitiliyor. değişik bir durum gerçekten .

• ⭐⭐

@ebya123 KCC oturum olmadan dosyanızı taşımaz. Bu nedenle konsolosluğa mail atmalısınız.

• merhaba ben ds260 formunu dolduruyorum. Askerlikten muafım ama askerlik yapıldı mı sorusuna evet mi yazmalıyım hayır mı ? Evet yazsam yeri ve tarihi istiyor.

Üniversite okurken antepten istanbula geçiş yapıp istanbulda bitirdik üniversiteyi. Burada antepteki üniversiteyi de Education kısmına yazmalıyım? Çünkü transkriptte geçiş yaptığım yılda başladı olarak gösteriyor. Yoksa sadece mezuniyet belgesine mı bakıyorlarsa mezun olduğumuz yeri mi yazmalıyız?

• Selamlar 2024EU25XXX dosya numarası ile aranıza katıldım. ds-260 formunu gönderdik. Mülakata girme şansımız var mı yoksa boşuna umutlanmamak mı gerekiyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yusufalak her şeyi doğru yapmışsınız.

• @gucarslan çok teşekkür ederim. inşallah talihli olan herkes mülakat sırasını alır. Destek veren herkese teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@metside DV2024 süreci resmi olarka 1 ekim'de başlayacak. o zamana kadar hayattaki planınız neyse o şekilde yaşamaya devam edin. kazanmış olduğunuz, vize alacağınız anlamına gelmez. umutsuz olacak bir durum yok ama büyük umutlar bağlamanın da bir faydası olmayacaktır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

195

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.4k

| | | |