Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Saat 03.43 ve ben beklemeye başladı. İnsanlara kendinizi kaptırmayın dedikten sonra benim haller hahahaha

Akşam olana kadar heyecandan ölmezsem iyi

• Ya ben geçen sene bu kadar heyecanlı değildim. Bildiğin uyuyamıyorum bu sene. Hayırdır inşallah 😃 Kazandım mı ne 😃

• Acaba Esaretin Bedelindeki Andy Dufresne gibi kaçabilecekmiyim?

• Sanki önceki çekilişlerde kazananlara bir eyaletten onaylı mail geliyordu. Sonuçlar açıklandıktan sonra çıkıp çıkmadığı kontrol edileceği zaman malum siteye erişimde zorluklar yaşanıyor ve her an bu mailin gelmemesi bir gerginlik oluşturuyor, oluşturacak :d

• @hdemircanusa ustam merhaba bir sorum var kafamı çok karıştırıyor olurda kazanirsak başvuru yaptıktan sonra e devlet sisteminde soy isminde harf hatası olanların düzeltilmesi için bir yer açıldı ve KOYUNCI olan soyismimi KOYUNCU olarak değiştirdim ama kimliğimi değiştirmedim ve pasaportumda yok şuan olurda kazanirsak ds260 formunda ne yazmalıyım teşekkür ederim simdiden

• Kesin bana çıktı yarın yazarım buraya

• Bu ileti silindi!

• Herkese günaydın, şans bizlerle olsun 🙂

• @Leydiz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sanki önceki çekilişlerde kazananlara bir eyaletten onaylı mail geliyordu. Sonuçlar açıklandıktan sonra çıkıp çıkmadığı kontrol edileceği zaman malum siteye erişimde zorluklar yaşanıyor ve her an bu mailin gelmemesi bir gerginlik oluşturuyor, oluşturacak :d

Yok artık cidden bu mail olayı gerçek mi? Bilgilendirebilecek biri var mı?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Günaydın herkese

• ⭐⭐

Çıkacağı yok ama insan bekliyor işte

• ⭐⭐⭐

Son 12 saat, heyecandan uyku da tutmuyor, yarın güzel haberler alalım inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐

Dv2025 Sohbet Odasını kim açacak bakalım, hiç oralara yazmak istemiyorum bu sene 😅😅😅

• Geliyor gelmekte olan. Ben uyuyayim en iyisi 😃

• @servet Selamlar , Soyadı değişikliğiniz İlgili Resmî kurum tarafından onaylandı ise , ve E devlet gibi resmî web sitelerinde de KOYUNCU olarak görüyorsanız , DS260 formunu KOYUNCU olarak yazıp , en kısa sürede Yen kimlik ve Pasaportunuzu almanızı tavsiye ederim

• Herkese Son saatler kala GÜ -NAY-DIN 🧿🇺🇸❤

Heyecandan uyuyamayanlar 😊
    Heyecandan yerinde duramayanlar 😊

Hayallerimize 1 adım daha yaklaşacağımız çekiliş sonuçlarına saatler kaldı , azıcık sabredin 😃

9F549DC3-71A8-4227-8C32-4963B20683D7.jpeg

• Bu ileti silindi!

• Günaydın çok bekledik ve o gün geldi. Umarım umutla bekleyen herkese çıkmıştır. Wait for me Houston. I'm Hashirama. I'm coming 😎

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |