Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• hadi darisi tum f4 bekleyenlere

• @suzers Selamlar bizim ref numarsi ANK 2010 ;le basliyor halanizinki kac 'le basliyor

• Selamlar,

Halamlarınki de ank2010la başlıyor, bizimki de ank2010 ile başlıyor. Bu 2010 yazmasının sebebi acaba I-130'umuzun kabul tarihi mi demek ?

• @oprmngr Ben ref tarinin neyle başladığının birşeyi etkikeyip etkikemediğini merak ediyorum. Görünen o ki DQ tarihi ciddi ciddi etkiliyor interview tarihi almayı

• @Zeyno Benimki ANK2009, bence bu bir şeyi etkilemiyor. Dediğiniz gibi DQ çok etkiliyor gibi. Bu ayki vize bulteni çıksa da heyecanımız devam etse 🙂

• @eeken noa2 tarihi nedir, kendiminkini nasıl öğrenebilirim, yönlendirmeniz olur mu ?

• @eekenBizde bu ay heyecenlı ve umutlu bekliyoruz bülteni🙂 Bakalım neler olacak?

• @suzers I-130 onay bildirimi olarak biliyorum ben.

Buradan bakmıştım ben.

• @Zeyno Error: The application receipt number entered is invalid. Please check your receipt number and try again. şeklinde bir hata alıyorum, buraya ANK ile başlayan numarayı girmiyor muyuz ?

• @suzers İkinci gelen mektuptaki kağıtta dosyamızın kabul edildiğime dair bildirim olan I797 yazan bildiri. Case is approved yazıyor. Notice date de bu kağıtta yazıyor.

• @suzers WAC ile başlayan ve ilk mektuplarda yazan receipt number giriliyor. Sanırım WAC başvuru noktasına göre değişiyor, emin olamadım.

• @suzers receipt numberı girmelisiniz. Bizimkisi EAC ike başluyor. Bu başvuru yapılan bölgeye göre değişiyor. Receipt numberımla girdiğimde hala aynıı mesaj duruyor. Numarada bir yanlışlık olmasın?

• @Zeyno receipt number başvuru yapılan bölgeye göre değişiyor derken, basvuru yapan kişinin yaşadığı eyalete göre mi değişiyor? Bizimki de IOE ile başlıyor çünkü

• @Bberturk 5 bölgeye ayrılmış Abd geneli. İsimlerin hepsini hatırlayamadım(neredeyse 15 yıl önce araştırıp öğrenmiştim).Bizimki Vermont tı. Belli eyaletler belli bir bölgeye bağlıydı

• @Bberturk Bir de PD nedir?

• @Zeyno bizim Priority Date’imiz yok. 7 Mart 2022’ de başvurduk henüZ

• @eeken Benim arkadasim var Ank 2010 uc yildir Amerikada yasiyor

• @Zeyno Haklisiniz DQ oncelik sirasaina gore randevu maili gelecek

• @Bberturk başvuru tarihi PD oluyor

• @eeken DQ nedir acaba? Açılımı nedir yani

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

156

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |