DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@karaçay Guncelleniyor mesela artik tek asiya dustu Avusturya, sartlara gore tek kabul edilen tipler var, CDC de guncelliyor, ulkelerin Saglik Bakanligi (ya da benzer kurumlari) da. Bu tip bilgileri her zaman konsoloslugun anlasmali oldugu saglik kliniginden ogrenebilirsiniz. Ulkeye gore farkliliklar oluyor zira bir cok konuda.

• ⭐⭐

@ayseekin35 Rica ederim.

• ⭐⭐

@karaçay Ankara konusunda bir yorumum yok, guvenmeyin demek disinda, ama Avusturya/Viyana konusunda yanilmanizi istemem, ayni sene icinde bile konsolsoluklar karar degistirir ve yigilma herkesi riske atar, sonucta mecbur degiller ve Saraybosna`nin yaptigi gibi (DV2022) tasirim dedikten sonra yigilma oldugu icin iptal bile edebilir ve bir cok insan magdur olur.
    Unutmamak lazim ki kosulsuz dosya tasimak atipik bir durum ve oncelikli planlar buna gore yapilmamali. Siz simdiden esas oturum pesine dusun, ya da turistik ABD vizesi.

• @lumos evet, viyana seneye değiştirebilir tabi ki... ben sırbistan ile ticaret yapıyorum şu an. sırbistan orada şirket kurduğunuzda oturum veriyor. ilk iş ona yönelebilirim. sonra diğer viyanan gibi oturumsuz kabul edecek ülkelere...

• ⭐⭐

@karaçay hazirlik yapmaniza sevindim, sansiniz bol olsun.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @ahmet_ Tebrikler ederim ailenle birlikte vizeniz hayırlı olsun nadir mantıklı düşünen, doğru mantık kurabilen insanlardansın ki öyle bir konunun sohbetinde tanışmıştık. 🙂 Amerika’da bol şans ve mutluluklar diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet_ tebrikler, yolunuz da bahtınız da açık olsun.
    ailenizle birlikte abd'de huzur dolu bir hayat diliyorum sizlere.

• Tebrikler darısı 9 gün sonra düşük case number ile başımıza inşallqh

• Merhaba arkadaşlar,
    Kazandığımı öğrendiğim dakikadan itibaren ilk işim ds260 forumunu doldurmak oldu. Geçmiş deneyimleri okumuş ve insanların geç doldurdukları için mülakat alamadıklarını bildiğimden hiç uyumadan sayfayı sürekli yenileyerek 8mayıs dosyamı gönderip kesin mülakat alırım rahatlığı ile hayatıma devam ediyordum. Ta ki sevgili @gucarslan 1 Şubat 2023 sabahı
    Herkese merhaba arkadaşlar,
    Bu sabah 3 farklı konsolosluk (Almanya, Hollanda, İngiltere) terör saldırısı olacak şüphesiyle Türkiye’deki konsolosluk hizmetlerini geçici olarak durdurma kararı aldı. DV2020 ve DV2021 süreçlerini de etkilemiş bir durumdu bu, o dönem bütün görüşmeler iptal edilmişti ne yazık ki. Endişeye mahal yok ancak; b planı konusunda hazırlıklı olmak faydanıza olacaktır. Mesajını yolladı ve işte o gün itibari ile dosyamızı taşımaya çalıştık. Hemen geçmiş deneyimlerden ve kendi araştırmalarımızla bir liste hazırladık sırayla tüm dünyaya mail attık. Viyana dosyamızı kabul etti ve iki gün sonra mülakat tarihi verdi.

Sağlık Muayenesi
    IMG_2932.jpg
    Devlet hastanesi enfeksiyon bölümüne gidip antikor testi yaptırdım. Sonrasında test sonuçlarımı kaşeletip çevirisini yaptırdım. Eksik olan aşılarımı ve eczaneden temin ettiğim tdap aşısını aile hekimine yaptırdım. Aşı kartımı aile hekimine kaşe yaptırıp çevirisini yaptırdım.
    Dr. Wolfgang Molnar’a hazırlıklı gittim. https://goo.gl/maps/V5AFmEY6rXujxT2d8
    Bu yüzden çok hızlıca bitti muayene. İki kişi 780 € ödeme yaptık.
    IMG_2943.jpg
    Röntgen farklı yerde ( Diagnosezentrum Brigittenau ) https://goo.gl/maps/eR5GBhKbUUPSeguB8
    İngilizce biliyorlar sadece tüm sistemleri almanca. Çok kalabalık olduğu için maalesef tüm günümü burada geçirdim randevu talep ederken bunu göz önünde bulundurmak lazım.

Mülakat
    Viyana'da olan mülakatımız için konsolosluğun yer aldığı Marriott otel binasının yan tarafından giriş yaptık. https://goo.gl/maps/9dMvR8KmnETLh7vXA
    Öncelikle evrak teslimi için çağırılıyorsunuz. Daha sonra ödeme ve mülakat için konsolosu bekliyorsunuz. İsmimiz okundu ve mülakata çağırıldık.

• Merhaba nasılsınız?
    • Kaç yıldır evlisiniz? Çocuğunuz var mı?
    • Nasıl tanıştınız?
    • En yüksek diplomalarınız nedir?
    • Ne iş yapıyorsunuz?
    • Amerika da nereye gideceksiniz?
    • Tanıdığınız var mı?
    • Geçici olarak orda mı kalacaksınız?
    • Ne zaman gideceksiniz Amerika’ya?
    • Türkiye ye dönecek misiniz? (Viyana’dan mı gideceksiniz)
    • 👊🏼 Tebrikler vizesini onaylıyorum.
      Çocuklara bayrak veriyorlardı normalde. Biz de istedik çok güldüler aynı zaman da bizim sevincimiz ile mutlu da oldular 🤗 🇺🇸
      Umarım herkes bu heyecanı ve mutluluğu yaşama fırsatı bulur.
      Nerdeyse tam bir yıl süren bu süreçte başta @gucarslan olmak üzere tüm sorularıma cevap veren tüm adminlere ve telegram grubu arkadaşlarıma emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

• @ariassacro tebrikler, hayırlı uğurlu olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@ariassacro vizeniz hayırlı olsun amerikada bol şanslar

• ⭐⭐

@ariassacro Tebrikler , Darısı başımıza ,İnşallah sorunsuz bir süreç olur hepimiz için , size yeni hayatınızda mutluluklar diliyorum 🙏

• @ariassacro tebrikler,yeni hayatınızda mutluluk ve bol şans dilerim

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ariassacro emeğinizin karşılığını almış olmanız çok güzel, teberikler.
    vizeniz hayırlı olsun. abd'de bol şans diliyorum..

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkürler 🤗

• @gucarslan Teşekkür ederim 🙏🏼 Siz ve bu forum olmasa başaramazdım. Karşılık beklemeden yaptığınız bu iyilikler unutulmaz 😇

• ⭐⭐

@ariassacro vizeniz hayırlı olsun.Amerikadaki yeni hayatınızda başarılar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

157

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.3k

| | | |